Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkanie dla młodych według naszego Czytelnika. "Gdzie jest to opiekuńcze państwo?"

Utworzony przez apacz, 6 stycznia 2014 r. o 18:39
Panie, Glosuj w maju i na jesieni na bandę Rudego Kaszuba.Okradli nas z opieki zdrowotnej, zasiłków pogrzebowych, ostatnio z normalnych emerytur, z dostępu do lekarzy, z wieku emerytalnego, itd, itd. Głupie Polaczki, jeszcze na jakie bajki TUSKA i jego bandy się nabierzecie ???
  a on to robi za godą pieprzonych solidaruchów z lat 80, bo to oni jako najpierwsi zaczęli rozpieprzać nas kraj, to co wcześniej zbudowali komuniści, dlaczego teraz nie skaczą przez płot, dlaczego nie wychodzą na ulicę, bo co, im dobrze, jak ja nienawidzę tego kraju  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mdm jest polityczną odpowiedzią Tuska na problemy młodych ludzi i ten wymóg zostal spełniony.Inna sprawa to zapewnienie młodym mieszkań .ten temat roztrzygają pr-owcy Tuska .codziennie widzimy zatroskanego premiera jeżdżącego po kraju niczym Putin i słuchający ludzkich problemów?Tusk nie miał i nie ma zielonego pojęcia o problemach polakow ,ale ma poparcie społeczne ,więc rządż Tusku ,kpij z biednego narodu i trzymaj władzę z pomocą Michnika i TVn 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki kredyt i gdzie tutaj w Polsce nigdy!!! Kamil ma rację. Jestem pracownikiem zarabiam 1800 zł żona nie pracuje bo mamy małe dziecko i ją potraktowali tak że zwolnili bez większego ale i problemu . W czym m i ten kraj ma pomóc ??Jak w urzędach pracy nie ma pracy tylko siedzi kupa ludzi i się cieszy ze sami mają prace. I co ja mam dodatkowo 1000 zł kredyt ?? jak ja za dojazdy do pracy 500 zł płace na paliwo . To jest w ogóle jakies jedno wielkie nieporozumienie . Mam nadzieje ze ludzie wybierzecie inaczej niż peło
  1800 zl to i tak dużo w ty pieprzonym kraju, bo ja mam 1300 zł    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopie ty się dopiero dzisiaj urodziłeś? Nie wiesz, że żyjesz w dzikim, bandyckim kraju? Dla mnie osobiście posiadanie dziecka w Polsce to istne szaleństwo! Na co ty skażesz to dziecko? Na nędzę, na biedę, na brak emerytury dla ciebie i dla niego. Jedyne rozsądne rozwiązanie to uciekać z tego bandyckiego szamba za granicę i tam zakładać rodzinę. Albo żyć tutaj będąc bezdzietnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcieliście młodzi wolnego kraju, no to go macie, góra dba o własne tyłki a nas na dole ma daleko gdzieś, jak żeście naiwni i dajecie się nabrać na ich mrzonki,tanie mieszkania, rodzić dzieci itp. to dobrze wam. Nie miejcie skrupułów, rodzić dzieci tyle ile dacie radę utrzymać, a znając realia w naszym kraju jedno, no może dwoje dzieci to już luksus. dziwie się tylko tym bidakom co mają po kilkoro, rodzą i narzekają, że im ciężko. To po cholerę rodzicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej żeby państwo dawało wszystko za darmo - komuna się skończyła
Ale ty skorzystałeś i teraz cwaniaczysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie dlatego w ubiegłym roku, przed "noworocznymi zmianami" wzięliśmy kredyt na 100% i nie skorzystaliśmy z tej fikcyjnej pomocy, która w gruncie rzeczy za kilka lat może spowodować, że, tak jak pisze czytelnik, nie będę mógł się przeprowadzić do innego miasta czy też zmienić lokum na większe. W nosie mam taką pomoc! 15 lat zakazu sprzedaży mieszkania? LOL i co jeszcze? Że niby w Lublinie tak łatwo przewidzieć czy się przez 15 lat będzie miało możliwość zmiany pracy? Niestety takie rzeczy tylko w dużych miastach, nie w LBN... Kolejna sprawa to dzieciaki - ciekawe czy ktoś z szanownych ustawodawców dowiadywał się ile każde z dzieci obniża zdolność kredytową? Wziąć w Lublinie kredyt na 3-pokojowe mieszkanie, mając 2-3 dziciaków graniczy z cudem!   Chyba jednak komuś ostro zależy, żeby nas było coraz mniej, POLAKÓW...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie dlatego w ubiegłym roku, przed "noworocznymi zmianami" wzięliśmy kredyt na 100% i nie skorzystaliśmy z tej fikcyjnej pomocy, która w gruncie rzeczy za kilka lat może spowodować, że, tak jak pisze czytelnik, nie będę mógł się przeprowadzić do innego miasta czy też zmienić lokum na większe. W nosie mam taką pomoc! 15 lat zakazu sprzedaży mieszkania? LOL i co jeszcze? Że niby w Lublinie tak łatwo przewidzieć czy się przez 15 lat będzie miało możliwość zmiany pracy? Niestety takie rzeczy tylko w dużych miastach, nie w LBN... Kolejna sprawa to dzieciaki - ciekawe czy ktoś z szanownych ustawodawców dowiadywał się ile każde z dzieci obniża zdolność kredytową? Wziąć w Lublinie kredyt na 3-pokojowe mieszkanie, mając 2-3 dziciaków graniczy z cudem!   Chyba jednak komuś ostro zależy, żeby nas było coraz mniej, POLAKÓW...
No i wlasnie przy tego typu listach dziennikarz powinien sprawdzić temat i dodat ewentualny komentach redakcji. Nie 15 a 5 lat! OMG wszystko Wam nie pasuje. Jak ktoś nie chce to niech nie korzysta - nie ma przymusu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chcecie żyć w normlanym państwie gdzie nikt was nie okradnie z własnej pracy i nie rzuci kłód pod nogi głosujcie na KNP. Jest to jedyna szansa dla Polaków aby zmienić ten betonowy system i ustrój, który umożliwi normalny rozwój i bogacenie się nas obywateli Polski. Pomyślcie o sobie i dzieciach co im powiecie w przyszłości i czy bedzie wam dane to powiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jesteśmy osobami, które popierają jakikolwiek kierunek polityczny (już dawno zrezygnowaliśmy z wiary, że aktualni politycy są chętni i pomogą zwyczajnym Polakom) ...
  Piękne i prawdziwe słowa! Zdecydowanie was popieram :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy tak płaczecie na sytuację polityczną kraju, że nie ma pracy, nie stać na mieszkania, kredyty itp. Wszystko ok, zgodzę się. Ale obarczanie w tym wypadku Tuska i jego świty jest trochę chybione. Na to co mamy w Polsce ciężko zapracowały wszystkie partie, które były u władzy po 1989 r. Dlaczego mam głosować na PiS dla przykładu, skoro uważam ich za bandę idiotów? Sprawią, że będzie lepiej? Nie. Jestem zdania - trzeba wykopać WSZYSTKICH z tego sejmu, od PO, przez PiS, Palikota i SLD, PSL i inne dziwne twory typu Solidarna Polska czy partia Gowina. Może już czas, aby to my - 25-30 latkowie wzięli się do władzy, co? Nikt nam nie zarzuci "komuny" - bo jej nie pamiętamy, nikt nam nie wmówi "zdrady okrągłego stołu", gdyż znamy to z lekcji historii. Może już czas wyjść na ulicę, zamiast walczyć z policją i wojskiem - przeciągnąć ich na swoją stronę  (w końcu to tacy sami Polacy jak my) - i pogonić tę hołotę u władzy? Kto za? Zlikwidować przywileje związków zawodowych i wszelkiej maści "budżetówki", "biednych" górników, służb mundurowych? Obniżyć lekarzom zawyżone wynagrodzenia (specjalista w miesiącu za pierdzenie w stołek na dyżurach dociąga do 20000-30000 zł, a znam osobiście takich), tak aby wreszcie NFZ płacił za leczenie a nie dawał naszą kasę na lewo i prawo. Może zerwać "umowę społeczną", w której moje i wasze ciężko zarobione pieniądze idą na obecnych lewych rencistów, mundurowych emerytów, sędziów i prokuratorów w stanie spoczynku, komuchów i prezesów wirtualnych spółek skarbu państwa (vide: Grad i spółka "Polskie atomy"). Może sprywatyzować służbę zdrowia i zostawić w kieszeni pieniądze odbierane mi na składkę zdrowotną, gdzie do lekarza pójdę raz na 2-3 lata. Dlaczego mam za innych płacić, będąc zdrowym? Ja się z nikim nie umawiałem. Może już czas zacząć siać terror wśród władzy, poprzez nieustanne nękanie ich aby zrezygnowali i oddali ludowi to co się mu należy - demokrację, czyli decydowanie o sobie bezpośrednio, zamiast przygłupich "przedstawicieli" na Sejm - bandy złodziei, oszustów, pedałów, wyznawców Rydzyka, katocyników i kłamców. Może kiedy przestaną się wtrącać w nasze życie i zostawią nas w spokoju, będzie nas wtedy stać na zakup mieszkania i płodzenie dzieci, bez łaski tego zasranego państwa i jego obrzydliwych organów represji. Bez wywindowanych podatków i kosmicznej ceny paliwa, która nijak ma się w stosunku do zarobków. Mamy najtańsze paliwo w Unii? Możliwe, tylko co z tego, skoro zarabiamy 10 razy mniej niż Niemiec, który płaci za litr przecież drożej (o 80 groszy...). Bez lasu fotoradarów na pustej prostej drodze, żeby nabijać kasę, kasę, KASĘ do budżetu. Żadna partia, żaden polityk nie da wam NIC. Sami musicie to wyszarpać od nich, choćby za cenę krwawej rewolucji. Inaczej dalej wszyscy będziemy je***i w dupę.
Popieram!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie tłumaczyć Tuska i tym podobnych buraków, którzy się szczycą że rok 2013 to rok rodziny! Gdzie ja się kur** pytam te reformy prorodzinne? Gdzie te wszystkie propozycje ustaw, którymi tak bardzo się szczycili przed wyborami? Gówno prawda to co posłowie PO mówią! Ja również nie jestem za żadną partią ale obiektywną oceną jest to iż PIS zrobił więcej niż aktualna władza, Ci na razie pięknie pokazuje jak potrafią wchodzić w dupę Niemcom, Rosjanom i tym podobnym ale dla rodaków, dla swojego narodu to nic nie zrobią bo mają nas gdzieś, tak się odpłacają za to iż zostali wybrani! Te barany trzeba przegonić z budynku rządu i dać tam młodszych, lepiej wykształconych, mających zdrowe podejście do problematyki jaka panuje w społeczeństwie, potrzeba ludzi, którzy silną ręką będą bronić to co Polskie a zagranicy powiedzą stanowcze STOP! Tu jest Polska i to my będziemy dyktować warunki a nie wy nam co się będzie działo na NASZYM terytorium!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram autora te pseudo kredyty są dobre dla dewelopera bo ta cała dopłata państwa pójdzie do niego a wiadomo też że mieszkania używane są tańsze i mniejszy kredyt by można wziasc ale nie bo nie.Polska to szkoła przetrwania no chyba że sie ma plecy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
halo halo gdyby panie Tusk było tak pięknie tak jak  obiecywałes zielona wyspa tzw "obiecywałeś" to moze i by było tak jak chciałeś a że jest tak jak jest jest to jest ... nie ma pracy=nie ma pieniedzy nie ma dzieci=nie ma kto pracowac na emerytury=nie ma rodzin!!!  pytam jak to będzie jaka będzie przyszlosc jaka pytam???roste!sam mam narzeczoną chcemy mieć ślub kościelny dziecko ale za co?? za co?? rodzice mowia jak zwykle jakos to bedzie... bo dziadowie tak mowili... ale jak życ no jak żyć jak nie ma za co życ???  pozdrawiam "narzeczony bez perspektyw!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starając się o dopłatę do budowy domu energooszczednego trzeba rownież wziąć kredyt... Wiec bank znowu zarabia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zezwolenie na budowę otrzymałem w drugiej połowie grudnia 2013 . W myśl nowych przepisów nie mam prawa skorzystać z ulgi, a na korzystanie ze starej miałem okres dwóch tygodni. Uważam, że ustawa jest zrobiona pod deweloperów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezciez rzad chce POMOC BUDOWLANYM FIRMOM !!  RZAD NIBY DOLOZY do tcyh MIESZKAN< ale RZAD ZAROBI  DUZO WIECEJ, BO dostanie VAT, PODATKI od firm i ZATRUDNIONYCH PRZY PROJEKTACH, BUDOWIE,UZBROJENIU TERENOW, WYKONCZENIU i WYPOSAZENIU TYCH MIESZKAN !! WRESZCIE - mniej bezrobotnych budowlancow, to mniej placonych zasilkow dla bezrobotnych!! TO OGROMNT ZYSK  dla PANSTWA! Jak widac, to zadna laska, to nie sa duze pieniadze, ktore "dostana" od panstwa mlodzi!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy tak płaczecie na sytuację polityczną kraju, że nie ma pracy, nie stać na mieszkania, kredyty itp. Wszystko ok, zgodzę się. Ale obarczanie w tym wypadku Tuska i jego świty jest trochę chybione. Na to co mamy w Polsce ciężko zapracowały wszystkie partie, które były u władzy po 1989 r. Dlaczego mam głosować na PiS dla przykładu, skoro uważam ich za bandę idiotów? Sprawią, że będzie lepiej? Nie. Jestem zdania - trzeba wykopać WSZYSTKICH z tego sejmu, od PO, przez PiS, Palikota i SLD, PSL i inne dziwne twory typu Solidarna Polska czy partia Gowina. Może już czas, aby to my - 25-30 latkowie wzięli się do władzy, co? Nikt nam nie zarzuci "komuny" - bo jej nie pamiętamy, nikt nam nie wmówi "zdrady okrągłego stołu", gdyż znamy to z lekcji historii. Może już czas wyjść na ulicę, zamiast walczyć z policją i wojskiem - przeciągnąć ich na swoją stronę  (w końcu to tacy sami Polacy jak my) - i pogonić tę hołotę u władzy? Kto za? Zlikwidować przywileje związków zawodowych i wszelkiej maści "budżetówki", "biednych" górników, służb mundurowych? Obniżyć lekarzom zawyżone wynagrodzenia (specjalista w miesiącu za pierdzenie w stołek na dyżurach dociąga do 20000-30000 zł, a znam osobiście takich), tak aby wreszcie NFZ płacił za leczenie a nie dawał naszą kasę na lewo i prawo. Może zerwać "umowę społeczną", w której moje i wasze ciężko zarobione pieniądze idą na obecnych lewych rencistów, mundurowych emerytów, sędziów i prokuratorów w stanie spoczynku, komuchów i prezesów wirtualnych spółek skarbu państwa (vide: Grad i spółka "Polskie atomy"). Może sprywatyzować służbę zdrowia i zostawić w kieszeni pieniądze odbierane mi na składkę zdrowotną, gdzie do lekarza pójdę raz na 2-3 lata. Dlaczego mam za innych płacić, będąc zdrowym? Ja się z nikim nie umawiałem. Może już czas zacząć siać terror wśród władzy, poprzez nieustanne nękanie ich aby zrezygnowali i oddali ludowi to co się mu należy - demokrację, czyli decydowanie o sobie bezpośrednio, zamiast przygłupich "przedstawicieli" na Sejm - bandy złodziei, oszustów, pedałów, wyznawców Rydzyka, katocyników i kłamców. Może kiedy przestaną się wtrącać w nasze życie i zostawią nas w spokoju, będzie nas wtedy stać na zakup mieszkania i płodzenie dzieci, bez łaski tego zasranego państwa i jego obrzydliwych organów represji. Bez wywindowanych podatków i kosmicznej ceny paliwa, która nijak ma się w stosunku do zarobków. Mamy najtańsze paliwo w Unii? Możliwe, tylko co z tego, skoro zarabiamy 10 razy mniej niż Niemiec, który płaci za litr przecież drożej (o 80 groszy...). Bez lasu fotoradarów na pustej prostej drodze, żeby nabijać kasę, kasę, KASĘ do budżetu. Żadna partia, żaden polityk nie da wam NIC. Sami musicie to wyszarpać od nich, choćby za cenę krwawej rewolucji. Inaczej dalej wszyscy będziemy je***i w dupę.
może palnij se w łeb, o ile go masz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha to ma byc pomoc dla mlodych czy dla panstwa?? prosty przyklad   kupuje mieszkanie za 250000zł. Dostaje 10% ale w polsce ok 40% tego co zarobie oddaje w podatkach wiec na dzien dobry 8% vat oddam 23% Vat na wykonczenie tego mieszkania od tego co zarobie na to mieszkanie 19% dochodowego zapłace i potem podatek od nieruchomości itd itp. wic ja sie pytam dla kogo jest ta pomoc????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Program jest prorodzsinny, więc jest to element "opiekuńczy". Poczytajcie dokładnie warunki, bo jeśli macie dzieci jest o wiele korzystniej: http://mieszkaniedlamlodych.com/program-mieszkanie-dla-mlodych-warunki/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...