Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkaniec Lubelszczyzny obrzucił fekaliami tablicę na Pałacu Prezydenckim

Utworzony przez tomtom, 17 sierpnia 2010 r. o 17:26
Polityka to tylko jakiś odłamek życia i nie warto mieszać się w to, bo sam będziesz porównywany z zawartością słoika... Czy w przypadku wczorajszego pożaru kliniki też potrzebne były polityczne komentarze?... Taka mała sugestia z mojej strony dla Ciebie, jeśli chcesz żyć spokojniej, szczęśliwiej... WYŁĄCZ wszelkiego rodzaju wiadomości, przeczytane artykuły traktuj jak lekturę s-f... Po co Ci te nerwy?... Można być omamionym tą czy inną partią polityczna tylko w jakim celu się temu poddawać?... Krzyki i obelgi z jednej czy drugiej strony nic nie zmienią... Traktuj innych jak ludzi i patrz na nich z szacunkiem, a zobaczysz, że będzie Ci lżej... I chociaż zdaję sobie sprawę z tego, że to utopijne wizje (szacunek Polaka dla Polaka - generalizuję), to i tak mam nadzieję, że zastanowisz się chwilę po przeczytaniu tych słów, pomyślisz czy akurat nie zostały napisane specjalnie dla Ciebie... Zastanów się czy warto tracić zdrowie i nerwy w dziwnych, słownych przepychankach... zastanów się co jest lepsze - rozdrapywanie starych ran i rozpamiętywanie tego co złe czy optymistyczne przejście do kolejnego dnia z nadzieją (na cokolwiek) i spokojem... 'Każdego dnia przeżywaj tylko jeden dzień'... Pozdrawiam... PeeS: Czy czasem nie dostajesz na każdym kroku przykładów tego, jak kruche jest życie i, że nie warto marnować go na nerwy?... Korzystaj z każdej chwili, a przede wszystkim żyj SWOIM życiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swir z wypranym przez Pis i RM mozgiem ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZKODA ZE NIE DORZUCIL DO CZERWONEGO PALACU I SZKODA ZE NIE BYL TO GRANAT.POMNIK I CHWALA DLA NIEGO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on chyba z bigoraja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On był pewen, że Kaczyński nie powie już do niego "spieprzaj dziadu"... Za co tu karać? Dziadek powinien dostać order !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie najbardziej szokujące jest to, że rzecznik policji Karczyński łże. Karczyński ma wysoki stopień oficera starszego, konkretnie podinspektora policji. Policja powinna albo powołać jakiegoś aspiranta na rzecznika (bo jak łże aspirant to jakoś to jeszcze można strawić...), albo wytłumaczyć podinspektorowi Karczyńskiemu, że łżąc przed kamerami na całą Polskę hańbi mundur oficera policji. No chyba, że Karczyński na pół etatu pracuje w TVN24. W każdym razie hańbi mundur, pytanie tylko czy za kasę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jachu napisał:
dla dziadka brawa za celność,musial cholernik być w mlodosci snajperem
noo ,z daleka rzucał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie zaczynam się wstydzić , że jestem z Lubelszczyzny........najpierw prawie wszyscy głosowali na PiS a teraz fekalia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Normalnie zaczynam się wstydzić , że jestem z Lubelszczyzny........najpierw prawie wszyscy głosowali na PiS a teraz fekalia.
ja tam sie nie wstydzę,bo niby czego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wkoncu jakis odwazny...ta cala akcja jest wlasnie tego warta....czy oby napew o K. nie jest winny smierci tych ludzi ? poczekajmy na wyniki sledztwa... chociaz i tak pewnia tak to zrobia zeby bylo dobrze ... eh :/ farsa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast straszyć więzieniem idźcie po rozum do głowy i pocałujcie go w d***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelszczyzna wreszcie doczekała się bohatera,ciekawe na jakiej lekturze się wychował i jakiego radia słucha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z pewnościa był z Biłgoraja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe buractwo wychodzi razem ze słomą. Taką akcję mogli opracować jedynie moherowi ekstremiści. Mówi się, że żyjemy w Polsce B jak na to patrzę to chyba Polska Z. Jeszcze chwila i psy d...mi zaczną szczekać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to na pewno dziadek Plakikota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leon napisał:
Całe buractwo wychodzi razem ze słomą. Taką akcję mogli opracować jedynie moherowi ekstremiści. Mówi się, że żyjemy w Polsce B jak na to patrzę to chyba Polska Z. Jeszcze chwila i psy d...mi zaczną szczekać....
JANKU to nie moher tylko prawdziwy komandos.POMNIK DLA NIEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelzczyzna to ostatnia ostoja radykalnego moheru, prostactwa, głupoty i czego tam tylko co kojarzy się z pisiactwem i jego elektoratem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alicja napisał:
Swir z wypranym przez Pis i RM mozgiem ....
Zawartość sloika to zapwene treść kolejnego rozwolnienia mózgu Paliglupa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Normalnie zaczynam się wstydzić , że jestem z Lubelszczyzny........najpierw prawie wszyscy głosowali na PiS a teraz fekalia.
PRAWIE CZYNI WIELKĄ RÓŻNICĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzina Palikota? Pewnie z Biłgoraja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...