Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Takie stare a takie głupie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie żałujmy, to z pewnością były te głodne dzieci
0
Wcale nie żałuję że straciła tą kasę. Zawdzięczać to może tylko i wyłącznie własnej głupocie i łatwowierności. Tyle, co się o tym mówi, w radio, w telewizji, w gazetach piszą i nawet ksiądz w kościele o tym przestrzega, a ona dalej tkwi w swojej bezmyślności.
0
Ciekawe i to już od dawna , od kogo wiedzą do kogo dzwonić ? Przecież muszą mieć wiedzę że ów ofiary muszą mieć kasę na kontach bankowych . A może tutaj szukać tropu panowie oficerowie .
0
To są osoby wychowane w okresie PRL kiedy takie zjawiska nie istniały m nie było tyle draństwa , ludzie byli uczciwi a państwo sprawne i chroniło obywateli.
0
Jestem dziadkim,mam wnuki ale nie mam nawet 5-tysiecy gdyz jakies tam oszczednosci daje wnukom bo maja zwiekszone potrzeby.Zaznaczam,ze majac pewna sume na koncie znalazl sie wnuczek i prosil pare tysiecy na odszkodowanie za rozbite auto.Najgorzej,ze zapomnial marki i koloru a poprzedni sprzedal kilka dni temu.Umowilem sie z nim pod bankiem ale nie przyszedl dla wlasnego szczescia.Wyciagnieta raczka po cudza wlasnosc moglaby zostac skrocona po spotkaniu z dziadkiem dla zapamietania tego spotkania.Ciekawilo mnie skad nie moj wnuczek wiedzial,ze na koncie mialem oszczednosci.
0
Ciekawe i to już od dawna , od kogo wiedzą do kogo dzwonić ? Przecież muszą mieć wiedzę że ów ofiary muszą mieć kasę na kontach bankowych . A może tutaj szukać tropu panowie oficerowie .
Wiedzą o stanie konta i znają nr. telefonu. te dane posiada mam nadzieję, że tylko bank.Handel takim towarem (danymi), też zapewne przynosi dobre profity.
0
Jakie k....debilki!
0
taaaaaaaa ciekawe jak z bankomatu można wypłacić taką kasę? !! żałosny artykuł.. kłamstwo na kłamstwie...
0
UoUoUo (4 września 2015 o godzinie 21:28) taaaaaaaa ciekawe jak z bankomatu można wypłacić taką kasę? !! żałosny artykuł.. kłamstwo na kłamstwie... jest wyraźnie napisane że z banku, a nie bankomatu, wracaj do szkoły i ucz się czytania ze zrozumieniem
0
hahahahaha,,pytam sié skád ludzie majá takie pieniadze np 40tys zl jesli w POlsce zarabia sie 1500 z/mc l I nie ma z czego odlozyc.
0
Jezu co za naiwność..... zastanawiam się tylko jak można było dzwoniąc pod 997 upewnić się, że jest OK. Przecież 997 to chyba działający nr policji....
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: