Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Minister odmawia pośmiertnej nominacji Karskiego. Poseł składa interpelację

Utworzony przez Gość, 12 sierpnia 2014 o 17:33
Wódz Siemoniak, pogromca Karskiego... Cyrk polski. Jaki długo jeszcze?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dobrodziej. Poszedł na cmentarz i wystarczy... Rosnie nam Rydz-Śmigły?
0
To nie minister jest benificjentem petycji ale Prezydent RP. Dowolność tworzenia przepisów resortowych na dorażne potrzeby jest znamienna dla rządu Tuska. Mam władzę to mogę zmienić prawo,chcę uprawiać politykę  światową z katastrofalnym skutkiem dla polityki wewnętrznej. To nie Siemoniuk,ale Tusk i Komorowski wykorzystujac swoje progeratywy wynnikające z pełnionych stanowisk są odpowiedzialni za blokowanie tej nominacji.
0
Był cyrk Skalskiego,b.pilota dywizjonu 303 ,który w PRL  swoje odsiedział,a po powrocie komuny bis po 89r został generałem.
0
A co im Karski przeszkadza, że blokują :ph34r: tę nominację?
0
Dobrze, że opisujecie sprawę tej nominacji. Dzięki temu  pozostanie w historii, jak obchodzono Rok Jana Karskiego.
0
Po prostu PO wchodzi do historii w swoim stylu :D. Dobrze, że Tadeusz Mazowiecki nie musi tych występów już oglądać.
0
pi*** po prostu a nie minister.
0
Jaki prezydent,premier,takie i ministry,jedna,wielka banda komunistycznych łobuzów.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: