BZDURY BZDURY BZDURY w kwestii dopłat bezpośrednich pierwsza informacja byla taka ze minister obiecał że dopłaty dla poszkodowanych bedą w ok połowy listopada ze rozmawiają z bankami żeby to maksymalnie przyspieszyć od grudnia płacą normalnie i żadnej łaski nie robią ale nie liczcie na to że rzeczywiście poszkodowani przez bodaczów będą załatwieni w pierwszej kolejności arimr nie posiada list osób którym bodaczów nie wypłacił pieniędzy. sprawa jest prosta wystarczy zadzwonić do agencji ja zadzwoniłam bo miałam nadzieję że tak będzie. 5 minut wolnego czasu i kilka groszy za telefon wystarczyło żeby pozbyć się złudzeń jak widać mozna gazety i serwisy informacyjne wolą nas mamić złudną nadzieją ba sprzedają plotke kłamstwo każdy interpretuje jak chce. dodam że do arimr zamość po rewelacjach w tym stylu jak ta z 18-10-2011 zadzwoniłam 04-11-2011. jutro zadzwonię jeszcze raz i sprawdzę czy coś się cudownie zmieniło ale nie bardzo wierze. i jeszcze jedna ciekawostka agrobiznes tvp1 w tamtym tygodniu podał że arimr nie może naliczac dopłat bo minister rolnictwa nie podpisał rozporządzenia dotyczącego kursu euro wg ktorego nalicza się nasze dopłaty. ta informacja jest jawna co roku we wrześniu. dalszy komentarz chyba zbyteczny oby ten jeden autograf p. sawickiego był już faktem. tyle na temat prawdy mediów polityków i informacji z krajowego zrzeszenia producentów rzepaku i strony www.farmer.pl z tych informacji korzystalam
Zaloguj się, aby oddać głos
0