Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nareszcie , czas porządkować i naszą somalię....Moze teraz wreszcie wreszcie prokurator Witkowski skończy co tyle razy mu odbierano! Czas na normalność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
można być też prokuratorem galaktycznym,ale rozumu od tego nie przybedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mniej niż zero!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma polski. Koniec,czas wyjeżdżać bo tu tylko oszołomy katoluchy i patologia za 500 została
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ludzie ucza sie matematyki? Aby nauczac matematyki innych. — H. Steinhaus, TO JEST NIEPRAWDA, CZYLI FAŁSZ. Prawda w odróznieniu od kłamstwa nie musi byc prawdopodobna. — Kumor, TO JEST NIEZŁE. P r z y k ł a d 1.1. Rozpatrzmy nastepujace wypowiedzenie „w pewnej wiosce jeden z jej mieszkanców goli wszystkich tych i tylko tych jej mieszkanców, którzy nie gola sie sami”. Czy to wypowiedzenie (bedace w sensie gramatyki jezyka polskiego zdaniem oznajmujacym) jest zdaniem w sensie podanej wyzej definicji? Na pozór tak. Spróbujmy jednak odpowiedziec na pytanie, kto goli owego golarza. Jezeli goli sie on sam, to nie moze sie sam golic, bo goli on tylko tych, którzy nie gola sie sami. Jesli jednak nie goli sie sam, to goli sie sam, bo własnie goli on własnie tych, którzy nie gola sie sami. Rozumowanie to dowodzi tezy, ze powyzsza wypowiedz nie jest ani prawdziwa, ani fałszywa, stwierdzenie to nie jest zdaniem i nie ma zadnego sensu. [1] [1] Piotr Koczenasz, Podstawy logiki i teorii mnogosci w zadaniach, Praca magisterska napisana pod kierunkiem prof. dr. hab. Leszka Pacholskiego, Uniwersytet Wrocławski Wydział Matematyki i Informatyki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Prawda albo fałsz z punktu widzenia rzeczy zależy od ich połączenia; kto więc myśli o rozdzielonym, że jest rozdzielone, a o połączonym, że jest połączone, mówi prawdę, głosi się natomiast fałsz, jeżeli się myśli przeciwnie o tym stanie rzeczy." Re. Załóżmy, że A,B są prawdziwe. Jeśli powiem A lub B, to wiem, że takie połączenie jest 1. Jeśli powiem A i B, to wiem, że takie połączenie jest 1. Jeśli powiem A albo B, to wiem, że takie połączenie jest 0. W polskim lewie nie ma jednoznaczności, tzn. każdy "łobproncia" łże jak mu pasi. Do rzeczy. Zbigniew Ziobro nie zawiedzie. Zawiodą inni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mniej niż zero!!
Prosta gawiedź spośród siebie do tzw. rządzenia może wybrać tylko gawiedź i na tym polega istota OCHLOKRACJI ,nazywanej w solidaruchowej najjaśniejszej pomrocznej demokracją ...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ludzie ucza sie matematyki? Aby nauczac matematyki innych. — H. Steinhaus, TO JEST NIEPRAWDA, CZYLI FAŁSZ. Prawda w odróznieniu od kłamstwa nie musi byc prawdopodobna. — Kumor, TO JEST NIEZŁE. P r z y k ł a d 1.1. Rozpatrzmy nastepujace wypowiedzenie „w pewnej wiosce jeden z jej mieszkanców goli wszystkich tych i tylko tych jej mieszkanców, którzy nie gola sie sami”. Czy to wypowiedzenie (bedace w sensie gramatyki jezyka polskiego zdaniem oznajmujacym) jest zdaniem w sensie podanej wyzej definicji? Na pozór tak. Spróbujmy jednak odpowiedziec na pytanie, kto goli owego golarza. Jezeli goli sie on sam, to nie moze sie sam golic, bo goli on tylko tych, którzy nie gola sie sami. Jesli jednak nie goli sie sam, to goli sie sam, bo własnie goli on własnie tych, którzy nie gola sie sami. Rozumowanie to dowodzi tezy, ze powyzsza wypowiedz nie jest ani prawdziwa, ani fałszywa, stwierdzenie to nie jest zdaniem i nie ma zadnego sensu. [1] [1] Piotr Koczenasz, Podstawy logiki i teorii mnogosci w zadaniach, Praca magisterska napisana pod kierunkiem prof. dr. hab. Leszka Pacholskiego, Uniwersytet Wrocławski Wydział Matematyki i Informatyki
Logika ma to do siebie ,że jest sama w sobie nielogiczna. Przykład -wróg mojego wroga jest moim przyjacielem . Wobec tego powinna być inna implikacja -przyjaciel mojego przyjaciela jest moim wrogiem ...Brak spójności wynika z faktu ,że nie ma systemu 0,1 a system 0 i 1 , a w zasadzie oddziaływanie 0 na 1 i 1 na 0 ...To przypomina mi dokładnie to z czym mamy do czynienia w obecnej ochlokracji !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Prawda albo fałsz z punktu widzenia rzeczy zależy od ich połączenia; kto więc myśli o rozdzielonym, że jest rozdzielone, a o połączonym, że jest połączone, mówi prawdę, głosi się natomiast fałsz, jeżeli się myśli przeciwnie o tym stanie rzeczy." Re. Załóżmy, że A,B są prawdziwe. Jeśli powiem A lub B, to wiem, że takie połączenie jest 1. Jeśli powiem A i B, to wiem, że takie połączenie jest 1. Jeśli powiem A albo B, to wiem, że takie połączenie jest 0. W polskim lewie nie ma jednoznaczności, tzn. każdy "łobproncia" łże jak mu pasi. Do rzeczy. Zbigniew Ziobro nie zawiedzie. Zawiodą inni.
Przestępczość XXI wieku nie wynika z faktu ,że więcej rodzi się przestępców niźli w wiekach przeszłych. Brak środków do życia będące w głównej mierze skutkiem  gigantycznego postępu technicznego  nie mającego do tej pory sobie równego w przeszłości , spowoduje jeszcze większą falę przestępczości,  nawet jeśli milion ministrów Ziobro sprawowałoby ten urząd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...