Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mircz > Rolnicy stoją w kolejkach by sprzedać zboże

Utworzony przez rt, 14 sierpnia 2008 o 09:20
w lesniowicach jest 660 bez kolejki
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ta miejscowość to nie mircz lecz MIRCZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Bzdura!!. To u konkurencji stoja kolejki. Wiecej płaci za zboże i nie oszukują ze po 700 pszenica a jak sie wjezdza na wage to spaaaaaaaaaaaada do 450 i po co tak kłamac ze dolna granica ceny to 550 !!!! To juz kolejna darmowa reklama fast -chemu w tej gazecie ,juz drugi artykuł w ciagu dwoch tygodni czy w okolicy nie ma juz innych firm czy fast-chem to jakis wyznacznik!!!
0
Pewnie ze fast-chem to wyznacznik i swego rodzaju wizytowka Miejscowości, współpracuje z nimi od samego początku ich działalności i pamiętam czasy, gdy jeszcze zaczynali od starego po GSowskiego budynku i kilku małych silosów i jestem pełen podziwu do czego doszli. Prawda jest taka, że od fast-chemu podejscia do klienta powinni sie uczyc okoliczni przedsiębiorcy. Tutaj ZAWSZE cena jest ustalana po badaniu w laboratorium i przed zsypaniem towaru klient wie co dostanie i decyduje czy chce sprzedać czy nie. W tym roku ogólnie 70-80% to pszenica zła więc nie ma się co dziwić jak ktoś nie przypilnował dostatecznie zboża to nie ma glutenu czy pozostałych parametrów. Ja zawsze zdaje się w pewnym stopniu na ich doradztwo, w szególności ich agronomów i zawsze ich wskazówki są trafione w 100% i jakoś dziwnie dostałem u nich 690, a zdawałem zboże tydzień temu i to nie w małych ilościach. Ja z całym sercem i odpowiedzialnością polecam tą firmę.
0
Bardzo ciekawe Fast-chem kupuje pszenicę konsumpcyjną po 690zł a wystawia oferty sprzedazy po 655 zł http://fast-chem.pl/lang/pl/oferta ( oferta sprzedazy z 13.08.2008) Pozostawię to bez komentarza
0
nie ekonomista napisał:
Bardzo ciekawe Fast-chem kupuje pszenicę konsumpcyjną po 690zł a wystawia oferty sprzedazy po 655 zł http://fast-chem.pl/lang/pl/oferta ( oferta sprzedazy z 13.08.2008) Pozostawię to bez komentarza
Odpowiedź jest bardzo prosta jedna to cena brutto dla rolnika, a druga to cena netto bez podatku. Wystarczy podzielić przez 6% stawkę Vat'u której podlegają produkty rolne.
0
dzis pan F. płaci za jęczmień 400zł.a w tv gadaja ze po 560. Propaganda medialna dopie.....ć rolnikowi niech nie ma za co odnowić produkcji a za rok po zboże do Rosji tak jak po gaz!!! Powodzenia myslącym inaczej (czytaj politykom)!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: