Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miss Lata 2010: Poczułam się jak królowa

Utworzony przez Gość, 13 września 2010 o 12:08
Podobno królowa jest tylko jedna i na pewno nie ty nią jesteś.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brzystwo !!!!!!!!!!!!!!11
0
No ciężko się spodziewać która wygra, gdy decydujący głos ma to, czyi znajomi/rodzina wyślą najwięcej SMSów... Żenujące...
0
no sorrrrry ale sa o wiele bardziej ladniejsze dziewczyny niz te ;/ tylko ze tak ladne zawsze mysla ze sa brzydkie.. a te brzydkie ze sa piekne ;/ i tak o to wlasnie wygladają miss, przecietne dziewczyny..
0
poczuła sie jak królowa i teraz zapewne wlasnie tak bedzie sie zachowywala..
0
Gość napisał:
Podobno królowa jest tylko jedna i na pewno nie ty nią jesteś. [/quote] Hehe, racja
SyH napisał:
No ciężko się spodziewać która wygra, gdy decydujący głos ma to, czyi znajomi/rodzina wyślą najwięcej SMSów... Żenujące...
Znajomi, rodzina i sama kandydatka; mogę się założyć, że wszystkie te na pierwszych miejscach same na siebie wysyłały po kilkadziesiąt/kilkaset smsów. Nie jest trudno to sprawdzić, no ale dziennikowi zależy na kasie, a nie na uczciwym konkursie niestety. [quote name='oceniacz' date='13 wrzesień 2010 - 16:50 ' timestamp='1284389420' post='346356'] poczuła sie jak królowa i teraz zapewne wlasnie tak bedzie sie zachowywala..
Zapewne tak będzie. Poza tym jest fałszywa. Już dzień wcześniej wiedziała, że wygrała, bo głosowanie było do soboty do północy. A ona mówi, że to był dla niej wielki szok i że się zupełnie tego nie spodziewała... Taka młoda, a już taka zakłamana, szkoda...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: