Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miss Lata 2010: Wielki finał w niedzielę

Utworzony przez XX, 3 września 2010 r. o 13:27
Sciema taka jak w tamtym roku,wszystko bylo obiecywane a tak serio gowno bylo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny fajne... Tylko skąd wytrzasnęli tego fotografa!!!Chyba ma kłopoty ze wzrokiem (patrz gazeta z piątku)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie straszne oszustwo z tymi wynikami !!! Numer 9 pasztet straszny !! Kto wykupił te głosy !!!???? 10 min przed zakończeniem głosowania wygrywała inna kandydatka - wiem dobrze, bo śledziłam te głosy !!! CO ZA KPINA Co tu jest grane ??Po co robicie konkursy, skoro i tak je obstawiacie ??? Jaki burdel ;/;/;/ Pozdrawiam szanowną redakcje, XXX z Wrocławia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale oszustwo !!! CO TO ZA KPINY SĄ ?? 10 min przed wynikami wygrywała inna dziewczyna, albo macie tu syf albo wyniki są kupowane!!!!!!!!!!!!!!!! Po co robicie te konkursy skoro i tak z góry wiadomo kto wygra??? Ten numer 9 to jakiś pasztet !! Nie dość że stara to jeszcze brzydka.... KOSZMAR. Mam nadzieje że za rok użyjecie do tego rozumu... Pozdrawiam szanowną redakcje i życzę powodzenia, xxx Wrocław
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech, szkoda, ze w Polsce, wszytsko da sie sfałszowac i wszystkich oszukac. Nie rozumiem jak ktos, kto wygrywa dłuzszy czas, nagle w ostatnich minutach jest 6 czy 7, a juz nie pierwsza. Nie wiem, ile trzeba dac w lape aby wygrac, szkoda tylko ze rani sie uczucia dziewczyn ktore sie tu staraja. Jest to przyklad totalnego nieprofesjonalizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha najgorszy bazyl zostal miss lata...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...