Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miss Polonia woj. lubelskiego 2013: Zobacz półfinalistki

Utworzony przez ona :D, 9 czerwca 2013 r. o 15:18 Powrót do artykułu
numer 15 jest niezła i ewentualnie 2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
19 na miss
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na casting zawsze zgłaszają sie pasztety myśląc ze są piękne jest tyle ładnych dziewczyn  , te castingi schodzą na psy , wybierają tylko te które w ogole sie pojawiły na castingu , dno i wodorosty 
nie widziales dziewczyn na zywo wiec nie ublizaj a cymbalem iwodorostem to chyba nazwales siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na casting zawsze zgłaszają sie pasztety myśląc ze są piękne jest tyle ładnych dziewczyn  , te castingi schodzą na psy , wybierają tylko te które w ogole sie pojawiły na castingu , dno i wodorosty 
chlopie wyluzuj jak mozesz obrazac kobiety troche szacunku niezly z ciebie kretyn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze retusz jest tragiczny, wygląda to tak jakby jakieś dziecko bawiło się photoshopem i klikało pierwsze lepsze opcje. Po drugie same zdjęcia wyglądają jakby zostały ZESKANOWANE. Po trzecie ludzie weźcie się ogarnijcie. Od kiedy to FOTOGRAF zajmuje się RETUSZOWANIEM zdjęć?! Od tego jest taki ktoś, kogo nazywamy UWAGA! GRAFIKIEM. Wydaje mi się, że każdy przeciętny człowiek spotkał się z tym jakże arcytrudnym słowem i poznał jego znaczenie. Przecież nawet w sesjach zdjęciowych dla znanych magazynów, fotograf tylko ROBI zdjęcia, a nie siedzi później kilka godzin przed komputerem i poprawia każdy szczegół... Poza tym to już nie wina fotografa, jeśli kandydatki nie są fotogeniczne czy po prostu NIE POTRAFIĄ zaprezentować się przed obiektywem. Nie uwierzę, że wszystkie kandydatki to cud urody, piękno samo w sobie, a zuy pan fotograf zrobił okropne zdjęcia, które jeszcze później zniszczył grafik. :< No tragedia wręcz. Może najpierw należy spojrzeć w lustro, a później zgłaszać się do takich konkursów? Poza tym wydaje mi się, że kandydatki chyba widziały wcześniej swoje zdjęcia przed publikacją, a nie leciały w ciemno "ok, niech będzie niespodzianka!". To przykre, że kandydatki nie mają żadnej samokrytyki, byle tylko zwalić na inną osobę, w sumie tak jest najłatwiej, niż przyznać się do tego, że jednak wyszło się niekorzystnie na zdjęciu. I nie, nie jestem fotografem, który robił te zdjęcia, po prostu uważam, że poziom wypowiedzi tutaj jest żenujący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja widzę, że zdjęcia są zniekształcone i po temacie, pełno skrótów perspektywicznych, błędy w ułożeniu aparatu, nie obliczona odległość od kandydatki i zdjęcia. Pełno błędów. Zniekształcić, zdeformować zdjęcie jest na prawdę łatwo i wtedy jest szok...Bo każdego da się tak zdeformować na zdjęciu. Nie chodzi tu o fotogeniczność lub jej brak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto tam wpuścił kandydatkę, która ma 27 lat!? hehehe - zobaczcie zdjęcie 21 :D
Piękna, nie rozumiem zazdrośnicy lub rywalki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nr 12 - OMG ! widziałam na zywo ... tragedia 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buahahahaha, ależ się uśmiałam! Zapewne nr 21 wygra;-)... Szkoda, że w dzisiejszych czasach, przede wszystkim młodym ludziom, brak samokrytycyzmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
21 jest piękna. Ma piękne, duże oczy piękny uśmiech, figurę i włosy. Głupi komentarz człowieka nie na miejscu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 kto robił te zdfjęcia, chyba przedszkolak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie fotograf się nie spisał nie wiem od czego to zależy...to że była młodą dziewczyną..hmm nie mam pojęcia wiem tyle że jak mi robiła zdj to totalny brak profesjonalizmu i zero podejścia :/ robiła mi zdj i pytała się czy mi się podobają bez sensu :/ hmm jeśli sądzicie że dziewczyny są brzydkie to grubo się mylicie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fotograf - amator, znam jedna dziewczyne i jest naprawde ladna a na tym zdjeciu wyglada jak 30 latka,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za masakra te zdjęcia! Zmasakrowano te ładne dziewczyny.Kto angazuje nieuka ,amatora do zdjęć w takiej publicznej imprezie.Pewnie jakiś krewniaczek. Prawdziwy wstyd na całą Polske i szkoda dziewczyn , że nie pozwolono im zaprezentować się tak jak na to zasługuja. Gdzie sa organizatorzy tego koszmaru, powinny być już dawno nowe zdjęcia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
21 jest piękna, ale fotograf jest niedobry
De gustibus non disputandum est; dla ciebie piękna, dla mnie brzydka jak listopadowa noc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny rozne,jedne bardziej drugie mniej ladne ale jedno jest pewne na zdjeciach nie wygladaja na 18-22 lata tylko dwa razy wiecej,szczegolnie te ze zdjec 13-15 i 21,mozna powiedziec ze fotograf wyrzadzil im krzywde! Dla mnie 2 jest faworytka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
De gustibus non disputandum est; dla ciebie piękna, dla mnie brzydka jak listopadowa noc.
 
De gustibus non disputandum est; dla ciebie piękna, dla mnie brzydka jak listopadowa noc.
Co za podła zazdrośnica, hahahaha :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...