Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miss Polonia woj. lubelskiego: Przeżyłam wielką przygodę!

Utworzony przez mister romania, 2 czerwca 2012 r. o 14:54
"MISS POLONIA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO" moim zdaniem chiba kandydatka miss polonia woj.lubelskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IRA to dobre imie dla psa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi ziomalka , wypadła .... z pod ...a.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yoda napisał:
IRA to dobre imie dla psa
twoje - yoda pasuje do suki najlepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super laska!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ira jestes subtelna i z klasa. wiem jak trema paralizuje. lekcewaz te wszystkie glupie, zazdrosne komentarze w bloqú. zostalas miss jurorow i publicznosci - to mowi samo za siebie. nie zmarnuj teraz szansy i zrob cos ciekawego ze swoja przyszloscia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ira jestes subtelna i z klasa. wiem jak trema paralizuje. lekcewaz te wszystkie glupie, zazdrosne komentarze w bloqú. zostalas miss jurorow i publicznosci - to mowi samo za siebie. nie zmarnuj teraz szansy i zrob cos ciekawego ze swoja przyszloscia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś najlepsza....bądz sobą.....i życzę powodzenia w dalszych eliminacjach a zazdrosne dziewczyny niech sobie piszą co tylko im sie podoba, to świadczy tylko o ich poziomie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yoda napisał:
IRA to dobre imie dla psa
nie ma takiego imienia psa IRA, jest tylko IRASIAD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ira wstydzi się swojego arabskiego pochodzenia, na facebooku kraj pochodzenia podaje Basen Morza Sródziemnego.Chociaż jest bardzo miłą i ładną dziewczyną to przecież nie może odpowiadać za ojca złodzieja który dziwnym trafem otrzymał polskie obywatelstwo a do Libanu za przestępstwo jakie tam popełnił nigdy nie może wjechać bo nie wyszedłby z pudła.Dziwię się że go jeszcze ktoś u nas zatrudnia bo i tak wcześniej lub póżniej okradnie swego pracodawcę.Jeżeli ja mam 169 cm wzrostu a stałam obok Iry parę dni temu i ona była ode mnie niższa to jakim cudem ma 174cm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziadek napisał:
Też mi ziomalka , wypadła .... z pod ...a.
żenujący jest poziom twojej kultury osobistej dziadku ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamila napisał:
Ira wstydzi się swojego arabskiego pochodzenia... .Chociaż jest bardzo miłą i ładną dziewczyną to przecież nie może odpowiadać za ojca ... ...Dziwię się że ...
Kamila 1. Sądzę, że Ira nie wstydzi się - o swoim pochodzeniu otwarcie wspomina na początku wywiadu 2. Jak sama zauważyłaś nie można odpowiadać za swoich rodziców - otwartym mogłoby pozostać pytanie odnośnie określeń jakich używasz - ale dla sądu ... w naszym kraju publiczne rzucanie zarzutów, pomówień, osądów jest coraz mniej akceptowalne zarówno przez osąd publiczny jak i wymiar sprawiedliwości 3. Całkiem prawdopodobne, że Ira nie ma 174 cm ... być może ma mniej ... tak samo jak uważam, że nie ma 65 cm w talii tylko ok. 59-60 cm. :-) Nie mniej słowa uznania dla Iry, że pomimo braku wzrostu modelek potrafiła wzbudzić taki podziw zarówno wśród publiczności jak i jury! BRAWO! Ira jest zjawiskowa. Wszystkimi swoimi atrybutami zdeklasowała pozostałe kandydatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj wstydzi sie ,wstydzi bo dodaje korzenie sycylijskie .a takich tam nie ma.Tylko arabskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Kamilą.Zawsze zdumiewa mnie ,gdy tata Iry nowym osobom przedstawia siebie jako sycylijczyka o imieniu Mario,a przecież jest Marwanem z Bejrutu.A tak na marginesie to szkoda , że dzisiaj wygrywają dziewczyny tylko ładne a nie ładne i mądre.jeżeli ktoś ma możliwość rozmowy z Irą na jakikolwiek temat to wie co mam na myśli.Dlaczego dodaje też sobie lat, o ile się nie mylę to we wrześniu skończy dopiero 21.A znając jej dewizę, to w liniach lotniczych można upolować bogacza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamilo-sąsiadzie :-) nie wiem czy jesteś "ładna/y i mądra/y" ... ale zbyt wyrafinowanej osobowości to nie masz... nie trzeba byłoby sprawdzać ip żeby być pewnym, że pod obydwoma nick-ami kryje się ta sama osoba ... wnioski nie tylko łatwo wyciągnąć na podstawie interpunkcji, stylu ... ale i ... braku logiki ... (typu: tanie linie lotnicze i bogacz ... dolewa krwi sycylijskiej żeby osłabić arabską...) zresztą jakie to wszystko ma znaczenie... :-) Ira jest zjawiskiem. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ZN Nie trzeba sprawdzać twojego ip żeby wiedzieć że to "mama lwica" co broni swe dziecię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vicino napisał:
do ZN Nie trzeba sprawdzać twojego ip żeby wiedzieć że to "mama lwica" co broni swe dziecię
odbiegamy od zarysu :-) ale mylisz się :-) zwierzak może i tak hihihi... ale nie mama... żadna rodzina...poniekąd nawet nie znajomy :-))) tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z mojej pracy w szkole przed wielu laty pamiętam Irę jako śliczną dziwczynkę.Cieszę się,że wyrosła na piękną kobietę.Jak potoczą się jej losy związane z wyborami miss polonia zdecydują kolejni jurorzy i widzowie. A teraz coś do ZN czy znajomy/niaznajomy Gdyby prokuratorzy zajmowali się takimi rzeczami jak wpisy w internecie których dziennie są setki czy nawet tysiące to złodzieje i bandyci w naszym kochanym kraju mogliby spać spokojnie.Rolą rodzica jest uświadomić młodej osobie wchodzącej dopiero w życie że udział w takim programie wiąże się z utratą prywatności i w razie wygranej ta młoda osoba staje się osobą publiczną i wtedy trzeba mieć skórę nosorożca.Proszę nie wchodzić na fora i nie czytać, nie śledzić mniej lub bardziej mądrych wpisów i będzie dobrze.Zyczę powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Z mojej pracy w szkole przed wielu laty pamiętam Irę jako śliczną dziwczynkę.Cieszę się,że wyrosła na piękną kobietę.Jak potoczą się jej losy związane z wyborami miss polonia zdecydują kolejni jurorzy i widzowie. A teraz coś do ZN czy znajomy/niaznajomy Gdyby prokuratorzy zajmowali się takimi rzeczami jak wpisy w internecie których dziennie są setki czy nawet tysiące to złodzieje i bandyci w naszym kochanym kraju mogliby spać spokojnie.Rolą rodzica jest uświadomić młodej osobie wchodzącej dopiero w życie że udział w takim programie wiąże się z utratą prywatności i w razie wygranej ta młoda osoba staje się osobą publiczną i wtedy trzeba mieć skórę nosorożca.Proszę nie wchodzić na fora i nie czytać, nie śledzić mniej lub bardziej mądrych wpisów i będzie dobrze.Zyczę powodzenia
... ech ... aż szkoda słów. utrata prywatności i ew. przygotowanie do tego TO JEDNO zarzuty "nie uczciwości" członków jury i ludzi pracujących w danej firmie TO DRUGIE sprawność wymiaru sprawiedliwości TO TRZECIE nie chce mi się dyskutować dalej bo musielibyśmy wejść na tematy związane z edukacją ... Bez odbioru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...