Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miss Polonia Woj. Lubelskiego: Sylwia Toczyńska zwyciężyła (wideo)

Utworzony przez sss, 12 czerwca 2011 r. o 07:44
ogólnie to takie sobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcia są fatalne- ta kandydatka z numerem 14 wyszła jakby się dziecka spodziewała... nr 8- takie wyuzdane zdjęcie dali, masakra. Zwyciężczyni ładna, chociaż na 30 latkę wygląda. Gratuluję Justynie i Karolinie, one są najładniesze z tego targówku. A gdzie informacje odnośnie innych wyróżnień, dzikich kart? Bardzo nieprofesjonalne zdjęć i artykuł również...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tumany ile razy Wam trzeba tłumaczyć,źe województwo lubelskie nie jest lubelszczyzną i z tego wynika,źe schizofrenia/mania wielkości/jest chorpbą genetyczną/zarazek rusyfikacyjny/ przekazywana z pokolenia na pokolenia.Uczyć się uczyć,a prawda Was wyleczy i będziecie normalni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miss piękna! Wcale nie pogardziłbym taką dziewczyną,gdyby została miss polski! Piękna,subtelna,uroczy uśmiech!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I w-ce miss o wiele piękniejsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam że kandydatka z numerem 4 była czarująca. Miała zdecydowanie najlepszą figurę oraz piękny uśmiech. Zwyciężczyni także jest piękną kobietą jednak jestem rozczarowany tym że kobiety nie przychylały się do faworytki mężczyzn. W tych konkursach liczy się przebojowość, a nie skromność. Gratuluję wszystkim uczestniczkom. Dziewczyna z numerem 4 jest po prostu zjawiskowa życzę powodzenia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się ! była najlepsza jak ktos ma jakies zdjecia tej 4 to prosze na maila karol88@wp.pl nie mogłem spać Agnieszka Budzyńska sztosik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czego tak malo zdjec???? 17 i 4 były najlepsze ! miss dziennika wschodniego porażka :/ jak ona wogóle się tam znalazła?? ja osobiscie byłem za Budzyńską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwie znam osobiście. Uważam, że zdecydowanie zasłużyła na wygraną. Powaliła rywalki nie tylko urodą, inteligencją, ale przede wszystkim skromnością, której nie jednaj rywalce brakowało. Sylwia to dziewczyna o wielkim sercu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
II Wice Miss to Karolina Toborek a nie Taborek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miss rzeczywiście piękna! chociaż 17 też zjawiskowa a co do 4.. może figure i ma, ale twarz fatalna;/ Dobrze ze nie wygrała, bo było wiele piekniejszych i bardziej uroczych dziewczyn od niej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwia najładnijesza! Co z tego ze 4 ma figura skoro twarz już nie urocza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle Panowie redaktorzy z Dziennika nie byli w stanie zapisać poprawnie trzech lub czterech nazwisk. Cóż taka gazeta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja też uważam że 4 była najlepsza i miała śliczną twarz figurę idealną! w przeciwienstwie do 3 i tych wyrośnietych koni. I vice miesnia brzucha zero!! porazka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Atrakcyjna ale według mnie były piękniejsze, dobrze jednak,że wygrała ,widocznie zasluzenie,tylko wedlug mnie wygląda na sporo starszą niż jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'Miss Polonia Eurodiety Województwa Lubelskiego' czy taki tytuł jest żartem? co za wieś... i po co się np. Paulina W kompromitowała biorąc udział w takim konkursie? od początku było jasne że na żaden tytuł nie ma najmniejszych szans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha "4 była najlepsza i miała śliczną twarz" ??! to chyba slicznej twarzy nie widziałeś nigdy. Sylwia oczarowała wszystkich swoja uroda i wdziekiem, zasłużenie wygrała, ma klase nie ma co:) chociaz 11 też niczego sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwia to piękna kobieta, ale musi jeszcze popracowac nad prezentacją. Zgadzam się z przedmówcami co do kandydatki nr 4 miała bardzo ładną twarz i promienny zdrowy uśmiech. Powinna znaleść się w czołówce. Od pierwszego wyjścia była moją faworytką. Ogólnie konkurs dobrze zorganizowany szkoda tylko że pokaz w strojach kąpielowych taki krótki a było na co patrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo się cieszę, że to właśnie Sylwia wygrała ten konkurs. Jest nie tylko bardzo piękna ale również przemiła, inteligenta i fantastycznie śpiewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łoo jaka !! a teraz kuferki rozdaje w 1 z 10 i sama ma niezly kuferek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...