Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miss Polonia Województwa Lubelskiego: Kandydatki w strojach kąpielowych (zdjęcia)

Utworzony przez rude, 25 kwietnia 2012 r. o 14:55
hahaha co za amator robił te zdjęcia? piłka plażowa, biała ściana, parkiet ...buahha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo chleb, albo igrzyska! Idźmy na całość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i teraz całkiem co innego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Justa M. rządzi kocham Cie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy naprawdę w całym województwie nie ma ładniejszych dziewczyn? najładniejsze na zdjęciach chyba obuwie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie widze tu nigdzie piki plażowej, jest to sprzet sportowy, bo sesja byla w sports parku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redakcjo, jak Wam nie wstyd prezentować tak żenujące zdjęcia? co to ma być? Parkiet? Biała Ściana? Oświetlenie z latarki kieszonkowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko OLGA W
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku...rwa 23 jest Sliczna hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pani na 22 zdjeciu jescze lepsza paszczak !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakieś takie wychudzone panienki zalatuje anoreksją z daleka. Niema za co złapać nawet, a przy kopulancji to i siniaków by człowiek sobie ponabijał. Jak to to sie nie rozsypie?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
telefon mojhego dziadka robi lepsze zdjecia :] no ale w sumie po co lepszy aparat jak modelki nie za ładne :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
omg 11 gdzie takie buty do stroju! jestem w szoku ze pozwolilas sobie zrobic takie zdj. żal....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest tyle pieknych dziewczyn w Lublinie ,to totalna porazka ale wstyd..lool
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest tyle pieknych dziewczyn w Lublinie ,to totalna porazka ale wstyd..lool
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo fotograf Dawno nie widziałem tak doskonałych fotografi. A pomysł przy ścianie - fantastyczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutny marian napisał:
Jakieś takie wychudzone panienki zalatuje anoreksją z daleka. Niema za co złapać nawet, a przy kopulancji to i siniaków by człowiek sobie ponabijał. Jak to to sie nie rozsypie?...
A ja właśnie odwrotnie chciałem napisać - nie ma jakiś specjalnie wychudzonych jak niemal wszedzie przy takich konkursach. Ładne, zdrowo wyglądające dziewczyny z dobrymi ciałami. Stop wieszakom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha, w bikini w tenisa, super pomysł na sesje!.... LOL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo profesjonalna sesja, odpowiednie oswitlenie .. iwgl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 najładniejsza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...