Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miss Polski 2016 studiuje na UMCS. "Lublin pasuje mi o wiele bardziej niż Warszawa"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 grudnia 2016 r. o 17:02 Powrót do artykułu
Super dziewczyna, kibicowałem jej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak brzuch huhu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A sesja na uczelni tuż, tuż...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie spacerują po wybiegu, jak konie lub psy, ocenia się jak chodzą, jak prężą grzbiet, niewolnictwo zmysłów, robi się osiągnięcie z patataj, ... dzisiaj kiedy patrzę na dwa sople lodu, wiem, że wszystko zaczyna się od kropli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś widział kiedyś w cywilizowanym kraju konkurs na Miss, w którym zwyciężczyni musiałaby trzymać baner z reklamą jakieś g...wna w butelce? Albo w ogóle z reklamą czegokolwiek. Jak na mój gust, to było chamskie, prostackie i nachalne reklamiarstwo w typowo polskim stylu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalna, ładna dziewczyna. I tyle. A z tą studentką to ostrożnie. Studentki się uczą, a nie latają po wybiegach i dziennikarzynach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko Ty. Podstarzali panowie, którzy postawili na jej sukces swoje pieniądze, teraz wyciągną z tego korzyści. Nie bez powodu mówi sie, że żeby wyjąć, trzeba włożyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest największe osiągnięcie Lublina według DW. Wielcy lublinianie w grobach się przewracają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
>Wielcy lublinianie XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Krynicy-Zdroju". Dywiz i odmiana... dziennikarze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...