Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Fakt, zmiana trenerki przed play off to ryzykowne, a wybór nowego trenera musi być przemyślany. To, że panie Sabina i Monika na ławce są już skończone to oczywiste. Jeżeli trenerka tłumaczy, że nie było pomysłu na grę to tak jakby powiedziała jestem zbędna w tej ekipie. Zgadzam się, trenerki powinny mieć moralniaka za położenie tej drużyny, za "wygaszenie" młodych zawodniczek. A pan Lipiec tego nie zauważa, czy udaje, że nie widzi?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zaorać jak żużel ...
0
Pan Lipiec widzi proszę mi wierzyć, Zmiana trenerki nie jest  taka łatwa przecież są  kontrakty których trzeba przestrzegać - a faza play off się zbliża. Myślę, że to temat na następny sezon. 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: