Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MKS chce się podnieść po klęsce

Utworzony 26 lutego 2016 r. o 17:50 Powrót do artykułu
Fakt, zmiana trenerki przed play off to ryzykowne, a wybór nowego trenera musi być przemyślany. To, że panie Sabina i Monika na ławce są już skończone to oczywiste. Jeżeli trenerka tłumaczy, że nie było pomysłu na grę to tak jakby powiedziała jestem zbędna w tej ekipie. Zgadzam się, trenerki powinny mieć moralniaka za położenie tej drużyny, za "wygaszenie" młodych zawodniczek. A pan Lipiec tego nie zauważa, czy udaje, że nie widzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaorać jak żużel ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Lipiec widzi proszę mi wierzyć, Zmiana trenerki nie jest  taka łatwa przecież są  kontrakty których trzeba przestrzegać - a faza play off się zbliża. Myślę, że to temat na następny sezon. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...