w sobotę miałem ciekawą przygodę w Hrubieszowie na ul.Polnej przy szkole nr 3 , wjechałem od ul. Zamojskiej , jak zwykle przy po lewej stronie przy hotelu i przychodni zaparkowany wzdłuż ulicy na odcinku około 200m sznur samochodów , jadący Polną w kierunku ul. Zamojskiej widząc jadacy w swoim kierunku prawą stroną pojazd winien się zatrzymać na poboczu ustępując pierszeństwa najeżdżającemu , w tym przypadku było inaczej , młodzianin w wieku ok.20 lat z panienką łypiąc światłami chciał mnie zmusić do wycofania się na wstęcznym aby młodzian mogł przejechać , zatrzymałem się i przejazd został zablokowany , młodzian urażony w ambicjach przy panience zaczął wyczyniać małpie miny , pozkazywać paluszek w wulgarnym geście , włączył swiatła awaryjne ,załozył rece i bedzie czekał , panienka w tym czasie straszyła telefonem , spokojnie sięgnąłem po telefon i na widok telefonu młodzian dostał przyśpieszenia , wycofał się i grzecznie zjechał na bok ustępując pierszeństwa - tacy są rozparzeni młodzi kierowcy nie przepisy ale brawura i chore ambicje kierują nimi , zaostrzenie przepisow w stosunku do takich jest słuszne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz