Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pierdole** nie o Szopenie. Jakoś nie słychać aby było więcej wypadków tam gdzie w Lublinie rozstawiali fotoradar.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie zrozumiałem co to znaczy "manipulowanie danymi satystycznymi".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Liczba rannych zmalała o xx%. Liczba zabitych zmalała o xx%. "Liczba wypadków zmalała o 20%." Liczby są korzystne dla pozostających przy życiu użytkowników wszelkich dróg państwowych i prywatnych. Liczby są korzystne, bo niektórym rodzicom kopsną pięć stów na jedno dziecko. W tm samym czasie liczby będą korzystne dla hurtowników, którzy podniosą ceny o xx%. Na ogół liczby są korzystne. Liczbom jest to obojętne, gdyż występują tylko jako czynniki w wymiarach wielkościowych. Inwestycje są kosztowne, więc zawsze trzeba pamiętać, że mają służyć większości. Nie wypada powiedzieć dość. Należy powiedzieć, tak trzymać. W pewnym momencie hurtownicy zbastują, bo się im towary zepsują. Niech moja emeryturka wzrośnie do 2 500 PLN netto. Będę wtedy miał więcej, niż dwa razy tyle, co mam. Nastąpi to jednak na Św. Dygdy, czyli nigdy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
RFN znaczy się republika Federalna Niemiec, ALEMANIA, po prostu Niemcy. Tamże, bodajże (chyba) w roku 2012 wprowadzono w życie ponad 16 500 patentów dochodowych, tzn. takich, które dają w 'ch" szmalu. W RP rok 2012 nie był łaskawy dla wzrostu poziomu życia Polaków, bo wprowadzono zaledwie 42 patenty. Jesteśmy ciemniakami lub ktoś nas rąbie równiuteńko. RP to doskonały CYCEK. Ssą go prawie wszystkie kraje unijne. Niezbędna jest skuteczna interwencja i solidna ingerenjcja strategiczna (która ostatecznie przyniesie korzyści RP), bo jeżeli takowe nie nastąpią, to unjne gnoje ogłoszą RP 'BANKRUTEM', a na pewno będą nas taką możliwością szantażowali.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie ośmieszajcie się. Mniej jest wypadków, bo samochody są coraz lepsze oraz przybywa autostrad i ekspresówek. Fotoradary i odcinkowe pomiary prędkości mają znikomy wpływ na tę statystykę!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A dlaczego boja się opublikować badania od stycznia tego roku z miejsc w ktorych staly radary i porównać z ubieglymi latami odnośnie ilości wypadkow
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A może to zasługa lepszych dróg a nie radarów że wypadków jest coraz mniej?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To jest zasługa dobrego wyboru. Taka tendencja ma miejsce zawsze, jak do władzy doszła nowa partia. Ten wybór musi się okazać dobrym, nie jak dotychczas.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: