Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mobbing na komisariacie? Policjant skarżył się przełożonym

Utworzony przez policjant, 2 kwietnia 2012 o 09:57
Policja to jedna wielka rodzina mafijna. Kolesiostwo i łapuwkarstwo aż płakać się chce.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
przeniesiony na inny komisariat a powinien dostać bonusa na alkohol bo chłop się męczy już od tygodnia pije za swoje a łapówek ani widu ani słychu, poprostu masakra:)))
0
po takich informacjach normalni uczciwi ludzie mają ochotą się wyrzygać, a tu kolesie robią z policji prywatne ranczo i za karę ich awansują. brawo, jako psycholog mogę to zrozumieć że to pokazówka dla niezadowolonych policjantów że oficerowi nie podskoczą.
0
Tusk powinien zmienić nazwę z POLICJA na AL KAIDA. Do tej struktury znaczne bardziej by ta nazwa pasowała.
0
Niedobrze się robi od tego państwa prawa! Gratulacje dla PSL i PO stołki obstawiać to wasza najlepsza specjalność!
0
ZOBACZCIE SAMI JAKA MAMY POLICJA KTORA POWINNA NAS WSZYSTKICH CHRONIC ? TO SIE NAZYWA POLICJA CZY MAFIA ?
0
nie ma jak byc komendantem mozna wszystko
0
przepraszam nie widzieliśta dzieś mojego pieska Łunochoda? dzieś mi uciek na kunickiego dajta znać jakbyco na meila b33piotrek@gazeta,pl
0
łoj my chyba widzieli tego uciekiniera i wysłali meila...
0
piotr napisał:
przepraszam nie widzieliśta dzieś mojego pieska Łunochoda? dzieś mi uciek na kunickiego dajta znać jakbyco na meila b33piotrek@gazeta,pl
Jak na komendanta,to mało dowcipne.
0
czy ten policjant Andrzej R. to nie jest ten wyrzucony z siódemki bo ma wyrok na karku?
0
ciekawe kto następny z tej jednostki wyleci na tor boczny? chyba że zmiana szefa podziałała
0
luzak napisał:
ciekawe kto następny z tej jednostki wyleci na tor boczny? chyba że zmiana szefa podziałała
czuję że będę następny
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: