Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Moda na startupy nie mija. "Świetny pomysł to tylko 1 proc. sukcesu"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 grudnia 2017 o 23:11 Powrót do artykułu
To nie moda tylko okazja na wyrwanie kasy :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Te usługi na które może liczyć startup o których mówi Pan Małecki były na tak żenująco niskim poziomie że szkoda gadać zapomniał Pan dodać że od każdej z głowy park dostał 60k od państwa na te usługi. Brak konkretów dezinformacjia itd to ten sukces pod nazwą platformy startowe
0
Pomysł to ja mam od kilku dobrych lat i tak sie zabieram do tego jak pies do jeża. Mam postanowienie żeby w przyszłym roku konkretnie podziałać, zapisałem sie na kurs z zakładania start upu na eduwebie, żeby wiedzieć od czego zacząć i może małymi kroczkami uda sie wystartować ze swoim biznesem. Na etacie nie ma szans sie dorobić.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: