Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mógł wlepić mandat. Ale ten policjant zachował się zupełnie inaczej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 stycznia 2017 r. o 20:52 Powrót do artykułu
mowi prawde. prawdziwyPolijant.brawo.wyrazy szacunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie do tego i w taki sposób ma nam służyć policja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Lubartowie polują na starsze osoby i wlepiają mandaty za przejcie poza pasami, polowanie z nieznakowanego radiowozu w niedzielę i przy pustych ulicach. Brak wyników, to trzeba wypisać mandat np.88-latkowi z uśmiechem wypytując o wysokość emerytury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policja ma działać prewencyjnie a nie siać strach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby tylko nie miał kłopotów służbowych bo ci nasi przełożeni to banda tępych debili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach tak by nie postąpili. Tu tylko mandaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co uczyłam się na kursie prawa jazdy, osoba niepelnosprawna ma prawo przechodzić w miejscu gdzie nie ma pasów, więc jaki mandat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy ma takie prawo pod pewnymi warunkami. Osoba niepełnosprawna nie ma w tym względzie jakichś szczególnych praw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jasny gwint! No kto by pomyślał, że policjant to już nie pies tylko człowiek i to jeszcze dżentelmen!... Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski mu dajcie albo chociaż Order Orła Białego i podwyżkę za to osiągnięcie. Z innej beczki jak w Lublinie przy E.Leclerc stoi takich dwóch pajaców i mandaty spisują za przechodzenie gdzie nie trzeba to dlaczego jeden z nich nie może w tym mrozie podejść do niepełnosprawnego na wózku i pomóc mu w tych zaspach przejechać wózkiem po pasach przejścia dla pieszych... Może trzeba wymienić tę całą psiarnię na takich cywilizowanych ludzi jak ten policjant z Legnicy... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i brawo. Właśnie po to są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo jest inne dla starszych? Znaczy jak dziadek który ledwo chodzi idzie przez jezdnię w miejscu niedozwolonym narażając życie i innych kierowców na wypadek wówczas mandat mu sie nie należy? Zaczynamy żyć w państwie bezprawia. Prawo powinno każdego dotyczyc bez względu na wiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8 napisał:
Każdy ma takie prawo pod pewnymi warunkami. Osoba niepełnosprawna nie ma w tym względzie jakichś szczególnych praw.
nie siej propagandy bo g.. wiesz. wez do lapy kodeks drogowy i dopiero wtedy sie wypowiadaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Prawo jest inne dla starszych? Znaczy jak dziadek który ledwo chodzi idzie przez jezdnię w miejscu niedozwolonym narażając życie i innych kierowców na wypadek wówczas mandat mu sie nie należy? Zaczynamy żyć w państwie bezprawia. Prawo powinno każdego dotyczyc bez względu na wiek.
a ty co kodziarz czy co? takie prawo jest od dawna i jest to dobry przepis. zrozumiesz gimbazo jak bedziesz stary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ayo napisał:
8 napisał:
Każdy ma takie prawo pod pewnymi warunkami. Osoba niepełnosprawna nie ma w tym względzie jakichś szczególnych praw.
nie siej propagandy bo g.. wiesz. wez do lapy kodeks drogowy i dopiero wtedy sie wypowiadaj.
sam nie siej propagandy bo g.. wiesz. Weź kodeks drogowy i czytaj ze zrozumieniem ciemna maso.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjant a człowiek,zamiast wpieprzyć starszej osobie mandat pomógł jej przejść.Chociaż ZUS pewnie jak by mógł to by optował za tym żeby emeryci mogli przechodzić na czerwonym świetle,ze względu na oszczędności rzecz jasna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
W Puławach tak by nie postąpili. Tu tylko mandaty
Z w/w wypowiedzi wynika, że biedacy ci mieszkańcy Puław, nie maja Policjatów tylko nepotków pracujących w p.p.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
Policjant a człowiek,zamiast wpieprzyć starszej osobie mandat pomógł jej przejść.Chociaż ZUS pewnie jak by mógł to by optował za tym żeby emeryci mogli przechodzić na czerwonym świetle,ze względu na oszczędności rzecz jasna.
Policjantem się bywa, a człowiekiem się jest. Wyrazy znania dla Człowieka w policyjnym ancugu za postawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjant zachował sue tak jak jego koledzy w cywilizowanych krajach na zachodzie Europy. Szkida tylko ze dostanie bure od przełożonego ze bloczek nie wypelniony a na 500+ potrzeba kasy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OPOLE LUBELSKIE poniedziełek dzien targowy jeżdzi patrol i poluje na osoby przechodzące w niedozwolonym miejscu wiem z autopsji 50 zl wybuliłem pytam psa co slubował karać czy pomagać a ten cham z usmiechem na ryju mówi mi ze dzisiaj jestem 30 wiec przyjmuje ale mówie mu jak zachowują sie policjanci w niemczech holandii belgi czechach litwie łotwie estoni finlandii szwajcari francji i słowacji w tych krajach miałem z tymi funkcjonariuszami do czynienia i żaden pan mi nigdy mandatu nie wystawił nawet jak zaparkowałem pod zakazem a ten CHAM z usmiechem mówi mi ze tu jest OPOLE LUBELSKIE WIEC JA MU ŻYCZE ŻEBY SPOTKAŁ PRAWDZIWEGO BANDYTE TAK JAK ICH KOLEDZY SPOTKALI W MAGDALENCE I NIECH DO NIEGO SIE POUSMIECHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...