Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mój głos przeciwko likwidacji Straży Miejskiej. List Czytelnika

Utworzony przez abc, 6 lutego 2013 r. o 17:38
Do odpalania samochodów które zaraz zastawią przystanek uniemożliwiając prawidłowe podjechanie autobusu to mamy mechaników.Jeżeli Straż Miejska tak pilnuje porządku za nasze pieniądze to należy ją zlikwidować.Czy widział ktoś kiedyś żeby strażnik kazał odholować pojazd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Generał' Do odpalania samochodów które zaraz zastawią przystanek uniemożliwiając prawidłowe podjechanie autobusu to mamy mechaników.Jeżeli Straż Miejska tak pilnuje porządku za nasze pieniądze to należy ją zlikwidować.Czy widział ktoś kiedyś żeby strażnik kazał odholować pojazd? Zapraszam do Kielc na wizytę turystyczną i pozostawienie pojazdu na zakazie w obrębie przystanku autobusów MPK. Po powrocie zastaniesz tylko puste miejsce a twój pojazd odnajdziesz na parkingu. Po opłaceniu wszystkiego jesteś lżejszy o parę setek w portfelu. W składniki opłat wchodzi: mandat, opłata za holowanie i opłata parkingowa. Polecam jak tak chcesz docenić pracę Strażnika Miejskiego. Dodam, że aby było to szybko proponuję zaparkować na ul Żeromskiego pomiędzy ul Seminaryjską a Prostą! Pozdrawiam!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemianować SM na Parkingowych i niech chodza po ulicach i sprawdzaja zaparkowane auta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sie pytam Panie Kabaciński od kiedy to policja jest od zapewniania nam komfortu. Może radnym albo szerzej władzy zapewniają ale nie statystycznemu Kowalskiemu. proponuję obowiązki straży miejskiej przekazać nauczycielą. Przecież oni tylko zarabiają i nic nie robią. debata społeczna osiągneła dno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tych parkujących na miejscach uprzywilejowanych można spotkać wszędzie na każdym parkingu,czy miejscach wyznaczonych,a SM nie spotkałam nigdy.Kiedyś zgłosiłam niewłaściwe parkowanie mimo,że też jestem kierowcą i szukam miejsca parkowania.Na mój sygnał zero reakcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd taka pufałość posła Kabacińskiego.Panie Miłoszu .Nie podoba mi się to panie Michale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł udzielił odpowiedzi z błędem ortograficznym (z resztą czy zresztą) czy nie wychwycił tego Moderator? blee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do wypowiedzi posła... Jest zasadnicza różnica: pieniądze na funkcjonowanie Straży Miejskiej idą z budżetu miasta/gminy, natomiast Policja funkcjonuje dzięki budżetowi Państwa. Nie ma co się oszukiwać, takich pieniędzy nie dostaną, jeśli nawet... to formacja, jaką jest Policja ma zdecydowanie poważniejsze zadania, także nie ma mowy moim zdaniem, by "biegali" za samochodami parkującymi na przejściach dla pieszych, zakazaz zatrzymywania, czy też chodzili za sprawami porządkowymi i ustalali pewne rzeczy w Starostwach, Urzędach etc. To tyle co mam do dodania od siebie. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
irena napisał:
tych parkujących na miejscach uprzywilejowanych można spotkać wszędzie na każdym parkingu,czy miejscach wyznaczonych,a SM nie spotkałam nigdy.Kiedyś zgłosiłam niewłaściwe parkowanie mimo,że też jestem kierowcą i szukam miejsca parkowania.Na mój sygnał zero reakcji
Widocznie w tym mieście tak to funkcjonuje niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Generał napisał:
Do odpalania samochodów które zaraz zastawią przystanek uniemożliwiając prawidłowe podjechanie autobusu to mamy mechaników.Jeżeli Straż Miejska tak pilnuje porządku za nasze pieniądze to należy ją zlikwidować.Czy widział ktoś kiedyś żeby strażnik kazał odholować pojazd?
Nie każda Straż Miejska posiada dyspozycje do holowania. W jednym mieście jest taka możliwość w innym nie, wtedy pozostaje telefon do dyżurnego Policji. Poza tym muszą zaistnieć również przesłanki do tego by pojazd został odholowany, tzn.: musi zagrażać bezpieczeństwu w ruchu drogowym, blokuje wyjazd z bramy, utrudnia ruch, kierowca nie posiada aktualnej składki OC. Holowanie jednak jest rzadko stosowane nawet przez funkcjonariuszy - najczęściej stosowane jest ono podczas: kolizji, wypadków drogowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PJN napisał:
Autorze - Uprzejmie zawiadamiam iż od np nieprawidłowym parkowaniem POWINNA sie zajmować POlicja. To były kiedyś jej kompetencje i niech jak najszybciej wrócą. Straż miejska to zubożała policja w dodatku mniej może i do niektórych spraw i tak wzywać trzeba policje. Więc płacimy dwa razy w dodatku w wiekszości za "miernoty" które nie dostały się do policji. Straż miejska w zamyśle "reformatrów"miała spełniać całkowicie inne funkcje niż to teraz robi. Dziś zaczeła przypominać drogówkę. Siedzą, jedzą(pączki) i fotoradarują na długich prostych drogach które zazwyczaj prowadzą prosto do czyjegoś pola. Podobno poprawia to bezpieczeństwo..... chyba Prezydenta Miasta bo wie że kasa płynie i na wycieczki i inny socjal będzię jak znalazł. Jak pedałów nie lubię (jeżdżę hulajnogą ) z partii Palikota bo "..partia Palikota to całkowita głupota.." ale poprę każdego kto chce zlikwidować darmozjadów.
Policja w dalszym ciągu zajmuje się złym parkowaniem, tak dla jasności. Nikt tych praw im nie odebrał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale zes pan zablysnal kabacinski.Juz widze jak milicja zajmuje sie kupami i parkowaniem. WIDAC JESTESCIE za mocno karani przez straz,ze chcecie jej likwidacji,a poznjiej to juz bedzie western co panie kabacinski i palikoxie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale zes pan zablysnal kabacinski.Juz widze jak milicja zajmuje sie kupami i parkowaniem. WIDAC JESTESCIE za mocno karani przez straz,ze chcecie jej likwidacji,a poznjiej to juz bedzie western co panie kabacinski i palikoxie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ITD przejeło radary, to problem porządku w mieści przechodzi na policję, a nie oszukujmy się że są to darmozjady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kabaciński pan również nie jesteś rentowny. Poza tym znajdż formację która przynosi więcej niż bierze. W toku pana myslenia. cienkie to przypomina mi się myśl Kononowicza-wszystko zlikwidować.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja to lenie które ze względu na Sm nie podejmują większości zgłoszeń doyczacych parkowania. I po likwidacji Sm napewno nie ulegnie to zmianie. Nauczcie sie parkować to Sm nie wypisze wam mandtu.PROSTE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Notowania wam spadają i w ten sposób próbujecie wypłynąć - wiadomo tonący się i brzytwy chwyci - nie będę po was płakał pa pa. WW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...