Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Horror z tymi psycholami od alkoholu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze! Nic sobie nie robią z tego bandyci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasprowadzają wieśniaki skoszonych motocykli z Anglii. Nakupią siepów za pół darmo i jeżdżą gruchotami , które na dodatek zostawiają dwa ślady. Dodatkowo chleją . Dzisiaj w Białej na parkingu za Rywalem stało auto z rej. LBI   :D   Na przyczepce PAJAC miał przerysowany , po sznicie motocykl. Oczywiście na blachach Angielskich. Wyklepie się u MIETKA w garażu i będzie IGŁA :lol:  Nawet pajaca nie stać na normalną lawetę tylko zwykłą przyczepką przewozi tego śruta kupionego za grosze w Anglii. Jak się nie ma kasy to się nie sprowadza śrutów z Anglii. Dotyczy to motocykli jak i samochodów z kierownicą z prawej strony , które w Anglii można kupić za 30 % ceny rynkowej. Moje zdanie jest takie ..... jak nie mam kasy to kupuję sobie rower lub hulajnogę a nie skoszony motocykl z Anglii czy samochód z kierownica z prawej strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No zeby to chociaz WSK jechal,ale tak motocyklem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ocho chyba dziewica kupiła po okazji takiego sierpa i teraz ma żal do całego świata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co policjanci wezwali lawetę?????? Trzeba było przykuć kajdankami pijanego śmiecia do tego motorka następnie polać benzyną i podpalić. Jednego pijanego śmiecia było by mniej i jednego motorka też. Buaha ha ha ha 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasprowadzają wieśniaki skoszonych motocykli z Anglii. Nakupią siepów za pół darmo i jeżdżą gruchotami , które na dodatek zostawiają dwa ślady. Dodatkowo chleją . Dzisiaj w Białej na parkingu za Rywalem stało auto z rej. LBI   :D   Na przyczepce PAJAC miał przerysowany , po sznicie motocykl. Oczywiście na blachach Angielskich. Wyklepie się u MIETKA w garażu i będzie IGŁA :lol:  Nawet pajaca nie stać na normalną lawetę tylko zwykłą przyczepką przewozi tego śruta kupionego za grosze w Anglii. Jak się nie ma kasy to się nie sprowadza śrutów z Anglii. Dotyczy to motocykli jak i samochodów z kierownicą z prawej strony , które w Anglii można kupić za 30 % ceny rynkowej. Moje zdanie jest takie ..... jak nie mam kasy to kupuję sobie rower lub hulajnogę a nie skoszony motocykl z Anglii czy samochód z kierownica z prawej strony.
Człowieku - nie chcę nic mówić, ale twoje miejsce jest w Abramowicach:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku - nie chcę nic mówić, ale twoje miejsce jest w Abramowicach:)
Dlaczego ? Przecież koleś prawdę napisał. Z Wielkiej Brytanii jest bardzo dużo ściganych motocykli z tego większość jest w stanie beznadziejnym . To samo jest z autami . Od jakiegoś czasu można rejestrować legalnie w kraju "angliki". Takie auto z kierownicą z prawej strony jest zagrożeniem dla ruchu. Weź takim anglikiem wyprzeć Tira na zwykłej drodze. Dlatego koleś ma rację motocykle i auta  z Wielkiej Brytanii sprowadzają dziady bez kasy. Kasiastego gościa stać jest kupić motocykl z  salonu i auto z kierownicą z lewej strony. Po chu*a oszczędzać na zdrowiu i życiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę napisać , jak będzie wychodził po 5 latach z kicia :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...