Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Motor stara kurwa jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor jude jude jude
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Avia za walkę i konsekwentną grę w każdej formacji.Motor wydaje się zagrał nieco słabiej,ale myślę że to zasługą piłkarzy ze Świdnika,którzy skutecznie wybijali z rytmu ReKSów.Teraz bronić 6tej pozycji,bo Stalówka z taką grą może spaść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak żeś ch...j to się pruj. Zawsze będziemy nad wami. Na Wschodzie tylko Motor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To byl najlepszy mecz jaki widzialem w tej lidze. Dobre tempo, ciekawe akcje ,sporo akcji.Wynik sprawiedliwy z lekkim wskazaniem na Motor. Wielkie brawa dla Avii za walke byle tak dalej .... PozdrAVIAm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzę od 25 lat Górnik. Ten mecz MOTOR avia to ten sam poziom co nasza akstraklasa. CZEKAM NA AWANS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor jude jude jude
Zły dotyk boli całe zycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny mecz. Brawa dla obu zespolów za ciekawe spotkanie .Avia za walkę do samego końca a kibice Motoru za doping.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjazd stulecia...dno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzów więcej niż na ostatnim meczu w Łęcznej. Motor ma duży potencjał marketingowy. Szkoda, że to tylko 4 poziom rozgrywkowy. z pomocą sponsorów i dobrej polityki w zarządzaniu klubem Motor powinien w kolejnych latach awansować do ekstraklasy. infrastruktura sportowa i kibice już są a teraz potrzebni nowi sponsorzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że te ponad sto osób ludzi po czterdziestce ze Świdnika nie usiadło z kibolami Avii.Trochę inaczej by to wyglądało.A byli bo widziałem po drugiej bramce Avii.Szalikowców ze Świdnika (95) niewielu jak na ich możliwości.Mecz za to bardzo dobry.Frekwencja Lublinian tak samo.Brawo dla piłkarzy przede wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że te ponad sto osób ludzi po czterdziestce ze Świdnika nie usiadło z kibolami Avii.Trochę inaczej by to wyglądało.A byli bo widziałem po drugiej bramce Avii.Szalikowców ze Świdnika (95) niewielu jak na ich możliwości.Mecz za to bardzo dobry.Frekwencja Lublinian tak samo.Brawo dla piłkarzy przede wszystkim. Majtku, Ty kibicami ze Świdnika nie interesuj się. Nie zapomnij, aby mama nie zapomniała zmienić Ci pieluchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że coś do mnie. Mam 41 latek i nie jeden młyn obu ekip widziałem.Nie interesuję się.Stwierdziłem fakt że aktualnie w Świdniku nie ma specjalnie ciśnienia chociażby na derby z Motorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...