Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Możesz wywalczyć godziwe odszkodowanie za wypadek

Utworzony przez zniesmaczony agent ecpp, 11 września 2009 r. o 22:51 Powrót do artykułu
Piszecie o Europejskim Centrum Pomocy Poszkodowanym w Starachowicach, najpierw powinniście sprawdzić kto pracuje w tej firmie, czy jest to firma godna uwagi. Jednym z pracowników z wyższego szczebla jest . Pracowałem w ecpp-tragedia!
Ostatnio edytowany 3 sierpnia 2010 r. o 15:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też pracowałem, firma do niczego, właścicielka z nadszrpniętą reputacją, Niekonwencjonalne metody zachowania-typowe dla tego rodzaju ludzi.
Ostatnio edytowany 3 sierpnia 2010 r. o 15:54
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wszystko to prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo się cieszę, że istnieje takie forum na którym ludzie mogą się dowiedzieć prawdy o firmie ECPP w Starachowicach. To co piszecie jest prawdą, ale bardzo oględną. Wiem coś o tym poniewaź tam pracowałem. może być jednym ze współpracowników wyższego szczebla w firmie, która "NIBY" pomaga osobom poszkodowanym, paranoja. Właścicielka rzeczywiście ma okropną reputację. TRAGEDIA!!!
Ostatnio edytowany 3 sierpnia 2010 r. o 15:54
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem byłym pracownikiem tej niby firmy. Pani Prezes jest wszechbogiem wszystkiego co się tam rusza i nie rusza. Jest beszczelna i chce wszystkimi rządzić, nawet prywatnymi sprawami pracowników. Każdy głupi miałby status ,,solidnej firmy,, gdyby nie liczył się ze swoimi pracownikami i . Jedno co Pani prezes dobrze wychodzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio edytowany 3 sierpnia 2010 r. o 15:55
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy co się tu wypowiadali mają absolutną rację. Ta firma i jej szefowa powinna przestać istnieć. Też tam pracowałam ale jak zobaczyłam co sie tam dzieje szybko się pożegnałam. Wiem że obecnie nikt nie chce tam pracować a ci co zostali to ( z góry przepraszam za okreslenie) włazidupy i lizusy dla których jest zajebistym bogiem ( w zasadzie nie można użyć na nią takiego określenia). Nie polecam nikomu tam pracować no chyba że lubi pracować 24 na dobę i 7 dni w tygodniu!!!!!
Ostatnio edytowany 4 sierpnia 2010 r. o 14:39
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytając poniższe powiem krótko żenada ogromna.pracuję w tej firmie ponad rok i nie oceniam w ten sposób nie mam żadnych zarzutów.wystarczy być człowiekiem i rozumieć życie ale mieć serce i ogromne chęci. skoro wam się nie udało to wiadome dlaczego bo patrzycie tylko oczami przez przysłowiową "złotówkę" a ciężko jest okazać człowieczeństwo.jeśli sami jesteśmy ok.to to co w firmie może się wydarzyć nie ma znaczenia dla mądrych ludzi. praca w takiej firmie nie jest lekka i łatwa.a reszta zależy tylko od pracowników czy się nadają do takich wyzwań. pozdrawiam wszystkich negatywnie oceniających i popracujcie nad sobą bo być może problem jest w was samych i trzeba to zmienić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alicja napisał:
czytając poniższe powiem krótko żenada ogromna.pracuję w tej firmie ponad rok i nie oceniam w ten sposób nie mam żadnych zarzutów.wystarczy być człowiekiem i rozumieć życie ale mieć serce i ogromne chęci. skoro wam się nie udało to wiadome dlaczego bo patrzycie tylko oczami przez przysłowiową "złotówkę" a ciężko jest okazać człowieczeństwo.jeśli sami jesteśmy ok.to to co w firmie może się wydarzyć nie ma znaczenia dla mądrych ludzi. praca w takiej firmie nie jest lekka i łatwa.a reszta zależy tylko od pracowników czy się nadają do takich wyzwań. pozdrawiam wszystkich negatywnie oceniających i popracujcie nad sobą bo być może problem jest w was samych i trzeba to zmienić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ubliżając nikomu ale naprawde ciężko jest znależć w tej firmie osobę która pracuje ponad rok, oprócz stałej brygady składającej się z może 3 osób reszta to ciągła rotacja. Szanowna pani Beata zwalnia każdego kto ma inne zdanie. Praca jest strasznie wychwalona przed podpisaniem umowy a później okazuje się że człowiek ma stertę oświadczeń do podpisania a warunki umowy są inne niż zakładane przy rozmowie. A jeśli chodzi o nadgodziny to szkoda słów ani ich człowiek nie odbieże ani mu za nie, nie zapłacą. Nawet w PUP-ie wiedzą jak tam jest, a wszystkiego można dowiedzieć się poprzez normalną rozmowę. P. prezes to idealna kobieta która mężczyzn uważa za podgrupę "idiotów". A wystarczyło by na pracownika popatrzeć jak na człowieka a nie jak na maszynę pracującą 24 godz. i na klientów jak na osoby cierpiące a nie kupe kasy do zgarnięcia. pozdrawiam ecpp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko to prawda, mało tego że szefowa firmy ECPP nie zapłaciła wielu agentom za wykonaną pracę to jeszcze nasyłała na nich swojego pracownika,/ sprawa Krzysztofa Olewnika/ który podawał się za rodzinę osoby poszkodowanej/ rozmowy z nim były nagrywane na życzenie szefowej ECPP. I ta osoba jest teraz Prezesem Polskiej Izby Odszkodowań? co za żenada. Bardzo chciałbym się skontaktować z osobami, które pracowały dla ECPP i zostały zrobione w konia.
Ostatnio edytowany 21 grudnia 2010 r. o 15:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zniesmaczony napisał:
Wszystko to prawda, mało tego że szefowa firmy ECPP nie zapłaciła wielu agentom za wykonaną pracę to jeszcze nasyłała na nich swojego pracownika,/ sprawa Krzysztofa Olewnika/ który podawał się za rodzinę osoby poszkodowanej/ rozmowy z nim były nagrywane na życzenie szefowej ECPP. I ta osoba jest teraz Prezesem Polskiej Izby Odszkodowań? co za żenada. Bardzo chciałbym się skontaktować z osobami, które pracowały dla ECPP i zostały zrobione w konia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zniesmaczony napisał:
Wszystko to prawda, mało tego że szefowa firmy ECPP nie zapłaciła wielu agentom za wykonaną pracę to jeszcze nasyłała na nich swojego pracownika,/ sprawa Krzysztofa Olewnika/ który podawał się za rodzinę osoby poszkodowanej/ rozmowy z nim były nagrywane na życzenie szefowej ECPP. I ta osoba jest teraz Prezesem Polskiej Izby Odszkodowań? co za żenada. Bardzo chciałbym się skontaktować z osobami, które pracowały dla ECPP i zostały zrobione w konia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zniesmaczony napisał:
Wszystko to prawda, mało tego że szefowa firmy ECPP nie zapłaciła wielu agentom za wykonaną pracę to jeszcze nasyłała na nich swojego pracownika,/ sprawa Krzysztofa Olewnika/ który podawał się za rodzinę osoby poszkodowanej/ rozmowy z nim były nagrywane na życzenie szefowej ECPP. I ta osoba jest teraz Prezesem Polskiej Izby Odszkodowań? co za żenada. Bardzo chciałbym się skontaktować z osobami, które pracowały dla ECPP i zostały zrobione w konia.
zadzwon 600 360 979
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewien pan zaproponował mi pracę w tej firmie nie wiem co mam na ten temat myśleć bo nie muzę mieć rzadnego wykształcenie ? a przecież to są porady prawne ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli nie polecacie ecpp w Starachowicach by zajęli się ubieganiem się o odszkodowanie. A jest ktoś godny polecenia w tej kwestii. Leże w szpitalu i czas już pomyśleć o tym co po wypadku? Chciałbym by ktoś zajął się tym tematem i najlepiej ktoś kto jest dobry w tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Ostrowcu św. jest kancelaria, która ściśle współpracuje z kancelarią prawną z Krakowa. wejdź na stronę: www.odszkodowania.ostrowiec.pl, moja mama korzystała z usług tej kancelarii i jest bardzo zadowolona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ela napisał:
Pewien pan zaproponował mi pracę w tej firmie nie wiem co mam na ten temat myśleć bo nie muzę mieć rzadnego wykształcenie ? a przecież to są porady prawne ...
Jeżeli chcesz pracować w odszkodowaniach to nie pracuj dla prywatnej firmy odszkodowawczej, którą może założyć każdy, tylko poszukaj porządnej Kancelarii Prawnej. Polecam tę o której pisze Aga poniżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leon napisał:
Jeżeli chcesz pracować w odszkodowaniach to nie pracuj dla prywatnej firmy odszkodowawczej, którą może założyć każdy, tylko poszukaj porządnej Kancelarii Prawnej. Polecam tę o której pisze Aga poniżej.
Znawcy tematu i promotorzy rynku idziecie na łatwiznę.Kancelaria Prawna ma głęboko w d.....sukces klięnta, ponieważ zapłatę skasowali na wstępie od poszkodowanego. Jak również firmy sieciowe które są nastawione na komercję,gdzie klięnt jest traktowany przedmiotowo. W tym promuje ECPP ze swym w mojej ocenie niedouczonym Zarządem i Przedstawicielami. Tragedia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety to wszystko prawda...niedawno skorzystałem z ich "usług"...są po prostu BEZNADZIEJNI!!!! obsługa do bani, nie polecam nikomu!!!! ŻENADA!!!!!!! a na koniec wszystkiego mają klientów gleboko w du***,próbuje się z nimi skontaktować i nic.. naciągacze i partacze!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof napisał:
niestety to wszystko prawda...niedawno skorzystałem z ich "usług"...są po prostu BEZNADZIEJNI!!!! obsługa do bani, nie polecam nikomu!!!! ŻENADA!!!!!!! a na koniec wszystkiego mają klientów gleboko w du***,próbuje się z nimi skontaktować i nic.. naciągacze i partacze!!!!
Witam, chyba mogę pomóc, korzystałam z pomocy Pani z Ostrowca pracuje dla Kancelarii Teodorowski & Wojtaszak w Krakowie, gdzieś zginął mi telefon, ale podaję e-maila.: biuro@odszkodowania.ostrowiec.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...