Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MPK Lublin: Kierowca autobusu zahamował, pasażerka wpadła na szklaną barierkę

Utworzony przez STYX, 19 października 2010 r. o 09:58
Trzeba podczas jazdy trzymać się barierek a nie różańca !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PASAŻER KTÓRY SIĘ NIE TRZYMA W CZASIE JAZDY POWINIEN BYĆ WYPROSZONY Z AUTOBUSU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko to trzeba powoli naprawiać: http://www.prezydentlublina.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no po prostu BABA ZA KIEROWNICĄ! I wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak wyglada szklana barierka? bo jeszcze nigdy nie widzialem bo chyba ciezko jest sie trzymac szkla a moze to byla przegroda szklana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakiej barierki się trzymać jesli siedzi się na jednym z czterech siedzen skierowanych do siebie? miałam taki przypadek - autobus raptownie zahamował, upadłam na siedzenie naprzeciwko i uderzyłam sie w obojczyk. Bardzo długo bolało i żałuję że nic z tym nie zrobiłam. Kierowca oczywiście nawet nie zapytał czy komuś sie coś stało! Muszę jednak przyznać że jest to nauczka na przyszłość i już nigdy nie usiądę na jednym z czterech miejsc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"MPK przeglądnie nagranie z monitoringu zamontowanego w autobusie" No cóż nie było się chyba na paru lekcjach ortografii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeglądnie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeglądnie, a jeśli monitoring tego nie zakamerował, to co będzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pff tez mi cos.wielkie rzeczy. gdyby sie potratowali wysiadajac to by byl ubaw dopiero a swoja droga myslalem ze te szyby sa bezpieczne ale jak widac znowu przeceniam MPK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewa napisał:
jakiej barierki się trzymać jesli siedzi się na jednym z czterech siedzen skierowanych do siebie? miałam taki przypadek - autobus raptownie zahamował, upadłam na siedzenie naprzeciwko i uderzyłam sie w obojczyk. Bardzo długo bolało i żałuję że nic z tym nie zrobiłam. Kierowca oczywiście nawet nie zapytał czy komuś sie coś stało! Muszę jednak przyznać że jest to nauczka na przyszłość i już nigdy nie usiądę na jednym z czterech miejsc.
Pani Ewo mam dla Pani rozwiazanie. Niech Pani siada po turecku na podlodze a tak na powaznie na miejscu odwrotnie do kierunku jazdy najlepiej nie przed grubymi osobami bo moga Pania przygniesc nie tylko obojczyk ... najlepiej na przeciwko jakiegos mlodego przystojnego chlopaka to jeszcze se go pani zmaca :PPP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baba za kierownicą autobusu ale to FACET jej zajechał drogę !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli szyby okazały się groźne dla zdrowia/życia pasażerów nawet przy spokojnym "miejskim" hamowaniu. "Dziennik" powinien teraz wybronić kierowcę (żeby nie skończył jako kozioł ofiarny) a Prezia MPK przemaglować za lufciki zamiast okien I NIEBEZPIECZNE SZYBY!. Papiery dopusczające to jedno, zdrowy rozsądek to drugie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzxsiek napisał:
no po prostu BABA ZA KIEROWNICĄ! I wszystko jasne
Takie stwierdzenia wcale nie są zabawne... To był przypadek że akurat kobieta prowadziła, choć jej zachowanie rzeczywiście było niewłaściwe. Niemal codziennie jeżdżę autobusami i bardzo często zdarza się że kierowca hamuje i wszyscy lecą do przodu, a teksty w stylu "trzeba było się trzymać" są po prostu chamskie. Ja sama mimo że mam 23 lata mam nieraz problem z utrzymaniem równowagi w szarpiącym autobusie a co maja mówić starsi ludzie... Kiedyś byłam świadkiem jak w wyniku nagłego zahamowania... PRZEWRÓCIŁ SIĘ WÓZEK Z MALUTKIM DZIECKIEM!!! Tylko tyle że kierowca przynajmniej wyszedł i grzecznie przeprosił, wytłumaczył że to nie ze swojej winy musiał hamować i zapytał czy nic się nie stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Trzeba się było trzymać..." Tylko, że niekiedy autobusy są tak zatłoczone, że ciężko się złapać jakiejś poręczy, a nie wypada trzymać się innego pasażera, bo od razu za złodzieja wezmą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że niektórzy komentatorzy albo mają mało lat, albo słabo znają przeszłość języka polskiego. Forma "przeglądnie" za którą wszyscy się tak czepiacie jest starą formą słowa przejrzy i niekiedy jeszcze używaną (nie tylko przez osoby starsze).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...