Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MSW chce jeszcze ostrzej karać piratów drogowych

Utworzony przez jeżdżę przepisowo, 13 maja 2014 o 21:55
Bardzo dobrze! Wszystkie wymienione środki to bardzo dobre propozycje! Trzeba surowo karać tę plugawą dzicz drogową - aż wyeliminuje się z dróg patologię, zanim te półgłówki nas pozabijają! Mandaty w Polsce są za  niskie - nie były waloryzowane od 1995 roku, kiedy to średnia płaca wynosiła 700 zł. Dziś średnia płaca jest pięciokrotnie wyższa - a zatem mandaty także powinny być pięciokrotnie wyższe niż obecnie: najniższy 500 zł zamiast 100zł, najwyższy 2500 zł zamiast 500 zł! ŻĄDAMY PIĘCIOKROTNEGO PODNIESIENIA WYSOKOŚCI MANDATÓW!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Obalić rząd. Jak na mnie zagłosujecie to będziecie mogli jeździć 200 km/h. Wogóle skasuje mandaty, policje niczego nie bedzie.
0
Obalić rząd. Jak na mnie zagłosujecie to będziecie mogli jeździć 200 km/h. Wogóle skasuje mandaty, policje niczego nie bedzie.
  Kononowicz? :D
0
Pojadę po Jana Pawła 100 na godzinę gdzie przejścia dla pieszych mają światła, są 3 pasy ruchu w jedną stronę i stracę prawko? Tylko idiota jeździ tam 50, policja nawet tego nie robi... Zna(f)cy drogowi niech wsiądą do MPk skoro się tak strasznie boją
0
Bardzo dobry pomysł. Tylko posłowie zadbają, zeby to nie przeszło, dla swojego dobra.
0
SkurwPO jestem za pohamowaneim zapędów na drogach ale nie tędy droga. To grabież nic więcej. Zresztą czego się można wiecej spodziewać po tusku i jego złodziejskiej ekipie, emeryturę już mi zabrał, podatkami ograbia sam ze swoją ban dobrze zarabia.
0
Pojadę po Jana Pawła 100 na godzinę gdzie przejścia dla pieszych mają światła, są 3 pasy ruchu w jedną stronę i stracę prawko? Tylko idiota jeździ tam 50, policja nawet tego nie robi... Zna(f)cy drogowi niech wsiądą do MPk skoro się tak strasznie boją
  Jedź do Austri i tam przekrocz prędkość.
0
Tak jest karać. Ograniczyć dozwoloną prędkość do 15 km/h w terenie zabudowanym i do 30 km/h poza terenem zabudowanym, a za przekroczenie prędkości o 2 km/h zakuwać w dyby na miesiąc i konfiskata majątku. Wtedy będzie żyło się zdrowo i bezpiecznie!!!! .
0
Dobrze. Na polskich drogach ginie wiecej ludzi dziennie jak na nie jednej wojnie.
0
Brakuje najważniejszego: tych, którzy chleją i jeżdżą, czyli przyłapanych na jeździe z zawartością alkoholu we krwi powyżej określonej wartości, np, 1,5 promila, kierować na przymusowy odwyk, oczywiście na ich koszt.  No i nieco podnieść limity, np. z 0,2 na 0,3 i z 0,5 na 0,8, bo ktoś "wczorajszy" lub po spożyciu jednego piwa (słownie:jednego) jest tego świadomy i raczej prowadzi pojazd bardziej uważnie niż na trzeźwo.  Poza tym, należałoby zweryfikować zasadność niektórych ograniczeń prędkości, bo w wielu miejscach są one, delikatnie rzecz ujmując, nieco irytujące.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: