Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no i dobrze trzeba przebadać i tyle w czym prolem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że w Łukowie powstaje drugi ośrodek dla uchodźców? Mówi się, że na ten cel przebudowywana jest sala weselna Miś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o usunięcie mojego komentarza z godz. 20.21
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy gdyby rok temu ktoś wam powiedział, że Bruksela zmusi Polskę do przyjmowania muzułmanów, uwierzylibyście? Ostatnio trafiłam na swój wpis z wiosny 2015, który wyrażał oburzenie i niedowierzanie, myślałam, że to tylko takie testowanie opinii, sensacyjne spekulacje. A już rok później organizujemy im życie w naszych miastach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w końcu chodzi o pomoc uciekającym przed wojną, czy przesiedlenie do Europy i utrzymywanie milionów obcych kulturowo osób?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzeciw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze raz proszę o usunięcie mojego komentarza z 13 stycznia 2016r godz. 20.21, bo nie jest prawdą, że w Łukowie powstaje nowy ośrodek dla uchodźców. Żadna sala weselna nie jest przebudowywana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna zbrodnia bolszewii na Narodzie Polskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...