Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MSZ oddaje Medal Wolności Jana Karskiego do Łodzi

Utworzony przez fryko, 20 listopada 2012 o 20:31
Kabaret jest wsrod nas. Sprawa medalu to pokazuje. Lipinska ponadczasowa - http://www.youtube.com/watch?v=HvZqu0tsFM0
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wyrazy szczerego podziwu dla Pani Doktor!
0
Przecież niejaki Radosław S. to Yewropejczyk, prawie świtowiec, chce wysłać nasze F16 na ratowanie biednego Izraela, wiesza w każdej ambasadzie portrety Bronisława K. i nie POtrafi znaleźdź rodziny J.K. Chłoptaś ma gest; w rządzie Pis-LPR-Samoobrona, jako ministra wydał ze "Złotej karty" więcej kaski niż chłopki Leppera i Giertycha razem wzięci...
0
Mariolka napisał:
Przecież niejaki Radosław S. to Yewropejczyk, prawie świtowiec, chce wysłać nasze F16 na ratowanie biednego Izraela, wiesza w każdej ambasadzie portrety Bronisława K. i nie POtrafi znaleźdź rodziny J.K. Chłoptaś ma gest; w rządzie Pis-LPR-Samoobrona, jako ministra wydał ze "Złotej karty" więcej kaski niż chłopki Leppera i Giertycha razem wzięci...
To jest ten SPECJALISTA od dożynania watah ?????
0
Kiedy słyszałam w radiu, że oddają medal Karskiego do jego gabinetu, po prostu wzruszyłam się... http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/726768,MSZ-odda-medal-Karskiego-Odznaczenie-trafi-do-Lodzi
0
Ciekaw jestem tego przekazywania medalu. Kto to bedzie robil?
0
gassssmajster napisał:
To jest ten SPECJALISTA od dożynania watah ?????
Chirurg Radosław. S ??????
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: