Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mucha: Prezydent zniweczył rok naszej pracy

Utworzony przez andrzey1955, 18 stycznia 2009 o 15:55
Skoro Pani Mucha twierdzi, ze szpitale/spółki prawa handlowego bedą lepiej funkcjonowały - to niech nam to blizej wyjasni. Jeżeli spółka ( a to wynika z kodeksu ) nie bedzie mogła sie zadłużać, to przy niskim finansowaniu będzie musiała ograniczać usługi. a skąd wiem, że jest niskie finansowanie ?. Od wielu lat wszystkie rządy udają , że są za stworzeniem koszyka swiadczeń gwarantowanych ( skoro negocjacje szpitali z NFZ i ceny za usługi nie są rynkowe, a są przez NFZ wymuszone to musi być jakis w miarę realny system ich wyceny. realny i niezależny od NFZ . I dlatego NFZ nigdy nie miał ani złotówki długu, a szpitale mają. Po-wcy chcą sie na gwałt pozbyc gwarancji panstwa w sferze opieki zdrowotnej i dlatego krzyczą, ze po zmianach bedzie lepiej. Ale jeszcze nigdy nie usłyszałem dlaczego miałoby być lepiej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pani poseł chyba wydaje mi się być osoba odrobinę naiwna i zbyt szczera. Wszak Jej oczekiwania i nadzieja na rozsadek, zrozumienie problemów służby zdrowia, jak również brak aspiracji do zaistnienia kosztem społeczeństwa ze strony PiS i tzw. Prezydenta RP należało uważać za chybione od samego początku. Niestety, ale nic nie zapowiada zmian w ciągu najbliższych dwóch lat. Jak długo pasożyty są gotowi sprzedać się za 300 zł i przyklaskiwujac chorym z rozbuchanych kompleksów kilkunastu nieudacznikom mieć gwarantowane poselskie diety, tak długo młode pokolenie Polaków będzie zmuszone cierpliwie obliczać straty, które kiedyś wielkim kosztem należało będzie odpracować
0
Czy pani poseł Mucha ma teraz za zadanie zastąpić Palikota? Zadanie to samo - ????? - !!!!!! - ale, dla niektórych niestety, MOŻE BYĆ "KULTURALNIE I KONKRETNIE". Nudaaaaaaaaaaaaaaaa! Nic nowego w treści - zrzucać winę za niepowodzenia na "tych z PiS-u", ale jak tu odwrócić uwagę od porażek - aaaa... mamy urodę!.
0
niestety lublin nie ma udanych posłów najpierw palikot a teraz mucha żenada
0
Sandra Lewandowska Platformy. Ani ładna, ani mądra.
0
~Miś~ napisał:
Czy pani poseł Mucha ma teraz za zadanie zastąpić Palikota? Zadanie to samo - ????? - !!!!!! - ale, dla niektórych niestety, MOŻE BYĆ "KULTURALNIE I KONKRETNIE". Nudaaaaaaaaaaaaaaaa! Nic nowego w treści - zrzucać winę za niepowodzenia na "tych z PiS-u", ale jak tu odwrócić uwagę od porażek - aaaa... mamy urodę!.
Palikota trudno będzie jej zastąpić. Bo i z czym na wierzchu miała by latać? Chyba nie z penisem?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: