Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mucha: Rozbierana sesja? Musicie poczekać panowie!

Utworzony przez elektorat PO, 19 marca 2009 r. o 10:55
taaa, i to bedzie jedyne "osiagniecie" naszej poslanki, jezeli je oczywiscie zrealizuje -bo jak nie, to o Muszce sluch zaginie, a z ta uroda to raczej nie koloryzujcie - srednia przecietna lubelskiej ulicy, ladniejsze dziewczyny siedza codziennie w szewcu albo atmosferze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie tyylko ładniejsze ale i madrzejsze, bo nie maja zamiaru wystepowac na rozkladowkach, chociaz maja o nieeeebo lepsze warunki niz Mucha. a i jeszcze jedno, kolego, W Tamarze tez bywaja sliczne dziewczyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie tyylko ładniejsze ale i madrzejsze, bo nie maja zamiaru wystepowac na rozkladowkach, chociaz maja o nieeeebo lepsze warunki niz Mucha. a i jeszcze jedno, kolego, W Tamarze tez bywaja sliczne dziewczyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalnie doda z zadupia.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym słowem przepiękna to przesada.Jest ładną kobietą to prawda ale żeby aż takie zachwyty???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani MUCHA robi się kozlem ofiarnym urody a przeciez az tak to nie wyróżnia się.Jest normalna z wyglądu jak wiele innych kobiet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako posłanka powinna zrzec się mandatu poselskiego. Lubelszczyzna to tylko skandale obyczajowe, Palikot, Mucha ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co na to rektor kul ,studenci beda mieli niezly ubaw.posel ,wykladowca powinien miec troche oleju w glowie i zachowac jakies standardy.Opowiadac od razu gazecie takie bzdety.Kazio Marcinkiewicz w spódnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozujaca Owocówka, troszkę soku rozlejcie, to się bedzie taplała i niech weźmie sobie tego specjlistę od owadów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do analfabetów.... czytajcie ze zrozumieniem artykuły .... sam nagłówek to za mało ;-) CYMBAŁY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No chyba ładniejsza niż fanki Rydzyka p.Krupa i inne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto tak ciągle promuje p.Muchę???Zaczyna to być nuuuuuuuuuuuudne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posłanka dla mnie może być piękna..... może być tez paskudna...... WISI MI TO. Ważne jest to, co robi dla mnie - jako OBYWATELA. Dziwi mnie rozdmuchiwanie w kuluarach SEJMU takich tematów. Zabierzcie się do roboty panowie (i Panie) posłowie (posłanki) - róbcie to, do czego NARÓD WAS WYBRAŁ!!!! ....a nie tylko srutututu temaciki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierzycie w to co pisze Fuck? Posluchajcie tego: ######artykuly/pokaz/462/ro...ki,muchy/#tekst
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...