Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mucha: Zaszłam w ciążę, jak miałam 19 lat

Utworzony przez obse., 14 października 2010 o 09:02 Powrót do artykułu
Może piękna to była. Dzisiaj widziałem ją w I Progr. TVP. Bardzo upodobniła sie do Julki Piterowej, przez co byc może straciła swój urok. Znam wiele pięknych kobiet, tylko nie są politycznie związane z PO-paprańcami i ich się nie eksponuje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To był martyrologiczny okrs mojego życia. ? Chyba okres matołku
0
DW schodzi na psy, skoro kalkuje artykuły z takich tabloidów jak "Fakt". Pani Mucho, w takiej "martyrologicznej" sytuacji jest mnóstwo ludzi w Polsce, także kobiet, które muszą dojeżdżać kilkadziesiąt kilometrów dziennie żeby zarobić parę złotych na utrzymanie domu i rodziny. Więc proszę się nie lansować na heroiczną bohaterkę. Proszę raczej powiedzieć co pani jako posłanka zrobiła na rzecz regionu, z którego została pani wybrana do Sejmu!
0
czy ten artykuł ma zachecac nastolatki do zachodzenia w ciąże???
0
wyborca napisał:
DW schodzi na psy, skoro kalkuje artykuły z takich tabloidów jak "Fakt". Pani Mucho, w takiej "martyrologicznej" sytuacji jest mnóstwo ludzi w Polsce, także kobiet, które muszą dojeżdżać kilkadziesiąt kilometrów dziennie żeby zarobić parę złotych na utrzymanie domu i rodziny. Więc proszę się nie lansować na heroiczną bohaterkę. Proszę raczej powiedzieć co pani jako posłanka zrobiła na rzecz regionu, z którego została pani wybrana do Sejmu!
jakież to wzruszające. temat w sam raz na nowy serial. Proponuję tytuł,,M jak Mucha"
0
A mnie najbardziej podoba się że w dziale "Rozrywka" jest artykuł "Zaszłam w ciążę mając 19 lat"! To teraz takie rozrywki się lansuje?
0
samemu się nie zachodzi, bardziej pasuje jak miałam 19 lat to się p...
0
Pani w Lublinie się marnuje. Najlepszym miejscem pracy dla Pani jest UW ( ten sam zajmujący 500 miejsce w rankingu Forbes'a ). Ale jakie tam tuzy pracują: Środa , Krzemiński no i mam nadzieję Pani. A warszafka to warszafka a nie Kozi gródek.
0
Pięknie, pięknie ! Dawać młodym taki przykład nieodpowiedzialności !
0
w wieku 19lat było jej tak ciężko bo się p....a i zaszła.... a w wieku 24lat już było jej tak dobrze że postanowiła już zajść po-raz drugi... ehhh szkoda słów... zdaje się że ma to mieć na celu propagowanie do zachodzenia w ciąże!!! a więc 19-latki do dzieła
0
Tak tak muchy lubią ten "sport" ,bywają dni że bzykają się na okrągło nawet podczas lotu.Natury nie POprawisz człowieku-chyba że....... weźmiesz łapkę i walniesz w denerwujące cię miejsce a wtedy dwie na raz.........
0
Skoro się nie zabezpiecza dupy to potem się cierpi. A to to ma do kogo pretensje bo nie rozumiem...
0
no to ładnie laska ktora w wieku 19 lat dawala czadu teraz nami rzadzi ciekawe czy polityka to powalanie tej pani czy pomysl na zycie...
0
ale z drugiej storny daje przyklad przedsiebirczosci i tego ze jak sie chce to mozna pomimo przeszkod. Dla tego z jednej strony ja cenie a z drugiej nie wierze ze zajela sie polityka z wyzszych pobudek niz wlasne dobro
0
a tak moim zdaniem to jej sie bzykac chciało i tyle , a dzieci do wypadek przy pracy
0
No i super. A oprócz działalności SZPARĄ coś jeszcze Pani zaprezentuje?
0
Gratuluję wypowiedzi siuśmajtkowi (może czas je zmienić) oraz Czytającemu Między Wierszami (obawiam się że mógł uderzyć się tomahawkiem w głowę). Wysoki poziom inteligencji, rewelacyjne argumenty w dyskusji. Polecam dalszą pracę nad swoją osobowością. Pozdrawiam.
0
ups.... przepraszam, zapomniałem o całej reszcie (z nielicznymi wyjątkami) która wcześniej wpisywała komentarze. Szacun. Serce rośnie jak się patrzy na poziom naszych komentartorów. Brawo! Brawo!
0
A męża to ona nie miała??.W wieku 19 lat to wpadła zapewne,ale mając 24 to chyba wspólnie powinni się decydować.Nie wolno traktować chłopa tylko jak dawcę nasienia i osła który ma wypłatę przynosić.Nie myślałem że nasza posłanka jest taka pusta.
0
MAM NADZIEJE ŻE PANI DOKTOR O BEZROBOTNYCH ABSOLWENTACH EKONOMII KUL
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: