Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Muzułmanie poniżeni w Lublinie? Nagrania z kamer nie pozwoliły na rozstrzygnięcie sprawy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 czerwca 2017 r. o 20:30 Powrót do artykułu
No jest sprawa :):):), aż dwie prokuratury zajmują się wirtualnymi problemami kozojebców z Berlina, a sprawy prawdziwych przestępstw są odłożone ad acta bo prokuratury dostały polecenie spod góry Synaj aby przerwać sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden prowokator kładł się na ziemi niby napadnięty w czasie"szopki" pod sejmem Komitetu Ordynarnej Dewiacji to potrafią najlepiej. Teraz musimy się spodziewać nasilenia PROWOKACJI aby niemiaszki mogły z siebie zdjąć odpowiedzialność i mieli na kogo zrzucić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmierdzi czosnkiem z daleka. Muzułmanie jadą do Polski oglądać holocaust żydów?? Coś nieprawdopodobnego! Das szfindel, zwykła prowokacja judeniemiecka, tak jak z rozgłośnią w Gliwicach w 1939 r. ? Niemcy mają w tym dużo praktyki a Polacy powinni być bardziej czujni, a nie wygłaszać jakieś oficjalne bzdety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie, ile ta sorosowa muzułmanka i poplecznicze media robi szumu! A nawet gdyby było, tak jak twierdzi, to jej współbratyńcy robią europejskim kobietom dużo gorsze rzeczy każdego dnia (np.: pobicia, molestowania, gwałty, kradzieże, morderstwa), i są one tuszowane w eurokołchozie UE! A tu prowokacja - afera na cały swiat, bo żekomo jedna muzułmanka została opluta... Co za judźenie! Dlaczego nie opisujecie, co obecnie spotyka chrześcijanina w Arabii Saudyjskiej, Emiratach, Iraku... za samą modlitwę, noszenie krzyża?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Synagoga powstała w hotelu dla gości. To grzeczność, że obiekt ją udostępnia ludziom z zewnątrz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dtuSSusk załatwił dla Polski wiele: NordStream1, próbuje zawziecie z NordStream2, nieźle też mu idzie z relokacja imigranci, a za sankcje pewnie odda serce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FAKE NEWS - soros dumny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to malo palestynczykom zwiedzania wzgorz golan ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin i jeszybot chachmej zawsze otwarci na różnorodnosci tylko trzeba trochę znajomosci obyczajów i historii nie chisterii. Tatarzy zwykle obozowali po drugiej stronie Bystrzycy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
> Szczegóły jako pierwszy opisał portal Wirtualna Polska. Aha, czyli wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wygląda na celową prowokacje ,wysłać muzułów z berlin na obóz w tej paskudnej Polsce?? sama pluła na wiatr charchoty ,to nie dziwota ,że sie siksa muslimska sama opluła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pomocy!", woła szef szwedzkiej policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szwedzkie władze przestają panować nad sytuacja w kraju "Ratujcie nas !"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Schetyna z PO-PSL - dawac wiecej, wiecej migrantow do Polski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro nasze kobiety musza nosic szaliki u brudasow to niech sie nie dziwi ze zostala opluta. Kim ona jest? Niech sie dostosuje do naszych praw. POLSKA DLA POLAKOW!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie jakiś młody facet opluł na parkingu chciał rzucić się nawet do bicia i wymachiwał ręką krzycząc "a wiesz kim ja jestem? wiesz co ja ci mogę...?" okazało się że wcześniej przecięłam drogę psem na smyczy jego żonie. Pies "rozciągnął" się na smyczy i wszedł pierwszy na drogę a zaraz ja dobrnęłam do niego przez śnieg ...krzyżówka dróżek w śniegu i wszędzie było tylko miejsce dla 1 osoby na ścieżce ... no i akurat szła wzdłuż przecinającej moją trasę żonka pana pluja ... i MUSIAŁA czekać aż ja przejdę ...przecież to ONA miała pierwszeństwo...jak to pies może przeciąć jej drogę?? przecież powinnam go ściągnąć przed jaśnie panią z jej drogi...Potem mężuś mnie opluł i zwymyślał...i nikomu nie zgłaszałam tego incydentu... a ilu Polaków jest zwymyślanych i opluwanych zagranicą i czy zgłaszają to komukolwiek? Dlaczego nasza ambasada w Egipcie nie zajęła się Magdą Ż tylko wmawiano, że jest prostytutką a dziewczyna nie miała znikąd pomocy? "Dzieci z rodzin muzułmańskich imigrantów mieszkających w Berlinie" - przyjechały na religijne wakacje w Polsce ...a zeznania składała 18 letnia muzułmanka....no i muszą i chcą akurat tu przyjeżdżać chyba im to ktoś funduje...a dlaczego nie np do siebie, do dziadków nie jadą uczyć się swojej piękniejszej tradycji islamskiej i języka ? W dodatku zakapturzone w te irytujące wiejskie chustki i wyglądają jak uciemiężone średniowieczne zakonnice ...a tu wszyscy chodzą w spodenkach ...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ustawka jak nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że są przyzwyczajenie do specjalnego traktowania. U nas nikt taki pierdołami przejmować się nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy przypadek solidarności muzułmańsko niemieckiej. Tym bardziej dziwny, że nie ma mowy o przewodniku-tłumaczu tej "pedagogicznej" wycieczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE DLA ISLAMU W LUBLINIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...