Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Myśliwy postrzelony w nogę na polowaniu. Nie żyje

Utworzony przez Guest, 9 listopada 2015 r. o 09:09 Powrót do artykułu
Ciekawe czy jak już go odstrzelili to czy wypatroszyli tak jak to robią ze zwierzętami?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy jak już go odstrzelili to czy wypatroszyli tak jak to robią ze zwierzętami?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Jestem przeciwnikiem polowań, za ich zakazem, za tym żeby w razie konieczności dokonywali ich zawodowi leśnicy lub weterynarze ale "mocno" przesadzasz. Twoim wpisem Powinna się zająć prokuratura. Są jakieś  granice...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy jak już go odstrzelili to czy wypatroszyli tak jak to robią ze zwierzętami?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
ZAPEWNE I JESTEŚ ZA ZAKAZEM SPOŻYWANIA MIĘSA I PRZYMUSOWYM WEGETERIANIZMEM. DZIĘKI BOGU LEWICA W POLSCE W ODWROCIE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest taki zwyczaj u nas myśliwych , że jak młody myśliwy zastrzeli pierwszy raz dzika to się marze twarz myśliwego krwią tego dzika. Zastanawiam się czy takie praktyki stosuje się jak się zastrzeli pierwszy raz człowieka? Zastanawiam się czy tego myśliwego co ustrzelił swojego kolegę wysmarowali krwią tego myśliwego co został ustrzelony?  W naszym kole łowieckim to się gałązkę jodły wsadza w łeb  ustrzelonego dzika  ciekawe czy wsadzili taką gałązkę w łeb tego ustrzelonego myśliwego? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyszła kryska na Matyska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech więcej piją na polowaniach to nie będzie takich sytuacji policja ani strasz łowiecka tego nie kontroluje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to będzie niezłe trofeum na ścianę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A chłopaki to były trzeźwe? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kotleciki schabowe papu czy kielki trzy razy dziennie? Banda hipokrytow !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że przypadkowego grzybiarza nie ustrzelili...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto będzie wtedy płacił rolnikom za wyrządzone przez dziki ... może PiS ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przeciwnikiem polowań, za ich zakazem, za tym żeby w razie konieczności dokonywali ich zawodowi leśnicy lub weterynarze ale "mocno" przesadzasz. Twoim wpisem Powinna się zająć prokuratura. Są jakieś  granice...
He he . Oj Pisowiec. :D  Myślisz , że prokuratura nie ma co robić tylko zajmować się pierd*łami ? Ja nie widzę w tym wpisie żadnych oznak przestępstwa. Nie nawołuje do nienawiści rasowej, nie obraża uczuć religijnych, nikogo nie wyzywa , nie oskarża . Ten użytkownik tylko pyta ( znaki zapytania na.  końcu zdania)  Zgadzam się że wpis jest nie na miejscu  i jest idiotyczny  ale nie ma w nim oznak przestępstwa. Zapewne jakiś gimnazjalista nudził się w domu lub w szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE ROZUMIEM TYCH WSTAWEK DOTYCZĄCYCH PISU, JA WOLĘ GŁOSOWAĆ NA PIS NIŻ NA PO-PAPRAŃCÓW I ICH PREZYDENTA BURAKA. A WSZYSTKIE PISOFOBY MUSZĄ SIĘ POGODZIĆ Z TYM ŻE ZŁODZIEI, KRĘTACZY I HOCHSZTAPLERÓW Z PO TRZEBA BYŁO POSUNĄĆ. A TERAZ AD REM: WYPADEK MOŻE SIĘ ZDARZYĆ ZAWSZE, TO JEST ZDARZENIE LOSOWE. A ŁOWIECTWO W POLSCE BYŁO JEST I BĘDZIE, TRZEBA TYLKO JE ZROZUMIEĆ JAKO ELEMENT ŻYCIA GOSPODARCZEGO I SPOŁECZNEGO, JAKBY ŁOWIECTWA NIE BYŁO TO KIEŁKOJADY MUSIAŁY BY KUPOWAĆ SWOJE KIEŁKI PO CENIE 10X DROŻSZEJ BO PLAGA DZIKÓW BY KIEŁKI WYJADAŁA JAKO PIERWSZA, ŻE O KARTOFELKACH PO 7-8 ZŁ ZA KILOGRAM TO JUŻ NIE WSPOMNĘ. POZA TYM JEDZĄC JEDEN PLASTEREK KIEŁBASY JUŻ ZABIJAMY JEDNĄ ŚWINKĘ... NO CHYBA ŻE DROBIOWEJ TO WTEDY ZABIJAMY TROCHĘ SŁOMY RYŻOWEJ, MĄKI KUKURYDZIANEJ I MOŻE JEDNĄ KURĘ.... A JA ZJADAM DZIKI I PODOBA MI SIĘ TO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdelegalizować łowiectwo. Ile już było wypadków z bronią...
Biorąc pod uwagę ile jest wypadków na drogach to Twoja logiką powinno się zakazać jazdy samochodem. Gratuluje logiki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...