Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Myśliwy zabił psa na oczach jego właściciela

Utworzony przez kapsel, 7 stycznia 2010 r. o 13:10
Jaka straszna kara go czeka! To tylko prowokacja do samosądu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem myśliwym ale ten bydlak co strzelił do psa z samochodu to zwykłe ścierwo nie człowiek - pies miał obrożę i niewyglada na zdziczałego. To jest przykre i wtydze sie takich pseudo kolegów myśliwych. Mam nadzieje że poniesię dotkliwe konsekwencję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby go trafiljak on to biedne zwierze.Jak chce sobie postrzelac-polecam Afganistan-tam stanie sie zwierzyna...Kretynom daja pozwolenia na bron....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wprawdzie to tylko relacja jednej strony i niekoniecznie jest do konca prawdziwa, ale jesli tak bylo jak mowi wlasciciel to strzelca trzeba wypie..lic z PZŁ i nie dawac wiecej broni do reki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ukarano już mandatem Państwa Sroków za puszczanie psa bez smyczy i kagańca w terenie leśnym . Czy ukarano ich za to że złamali polskie prawo ?. Mam nadzieję że dostaną taką grzywnę że im w pięty pójdzie . Co by było gdyby ten "łagodny" pies pogryzł dziecko. W nosie mam kolesia który zabił kundla, jemu niech sprawiedliwosc będzie mierzona swoją droga ale PYTAM KIEDY SKOŃCZY SIĘ POBŁAZLIWOSĆ DLA PSICH TERORYSTÓW PUSZCZAJĄCYCH SwOJE PSISKA GDZIE POPADNIE !!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies został spuszczony ze smyczy, a co by było, gdyby zaatakował małe dziecko, Moje dziecko też zostało zaatakowane przez psa, po prostu podleciał, przewrócił, dziecko upadło na krawężnik, na szczęście nic się nie stało. Niestety, nie miałem strzelby. Słowa przepraszam ze strony właściciela nie było. Popieram myśliwego za odważną decyzję. Czy policja wymierzyła właścicielowi psa karę za spuszczenie psa ze smyczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobzre zrobił trzeba myslec o innych a nie tylko o sobie i puszczac psa gdzie popadnie! juz nei mowmy o takim dramcie jak by zaatakował dzieci w lesie czy cios podobnego ale psy ganiajace luzem zabijaja zajace ,sarny i inne zwierzeta a mysliwi dbaja o nie i kupe kasy wywalaja na dokarmianie!! i nie zapomnijmy ze sami sie wpakowali w kłopoty bo psa w lesie nei wolno puszczac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj odgoniłem pięć psów,które atakowały dzieci idące ze szkoły,psy wcale nie chciały odpuścić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSTRYK napisał:
Dobzre zrobił trzeba myslec o innych a nie tylko o sobie i puszczac psa gdzie popadnie! juz nei mowmy o takim dramcie jak by zaatakował dzieci w lesie czy cios podobnego ale psy ganiajace luzem zabijaja zajace ,sarny i inne zwierzeta a mysliwi dbaja o nie i kupe kasy wywalaja na dokarmianie!! i nie zapomnijmy ze sami sie wpakowali w kłopoty bo psa w lesie nei wolno puszczac
Takich myśliwych wysyłać do Afganistanu: niech sobie postrzelają, bo już nawet zwierząt łownych coraz mniej dzięki "radosnej" działalności takich sfrustrowanych palantów. A wszelkim obrońcom dzieci przypominam, że te też nie powinny wałęsać się bez opieki, bo czynią szkody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies jak widać posiada obrożę, o ile myśliwy lub pracownik służby leśnej miał zastrzeżenia mógł ustalić właściciela psa i jego ukarać,co jest winien temu pies ??? To jest tylko zwierzę. Nie mylcie pojęć"myśliwy"TO ZWYKŁY PALANT Z DUBELTÓWKĄ. Dziwię się wypowiedziom niektórych dyskutantów którzy uważają że to pies powinien mysleć a nie człowiek i że to pies powinien ponosić konsekwencje-palanteria.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce nielegalnie odstrzeliwuje się psy i koty. Często dzieje się to podczas ich spaceru z właścicielem. Robią to pseudomyśliwi, którzy z różnych powodów pozostają bezkarni. http://www.stopodstrzalom.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak pies w lesie tylko na smyczy. http://www.pieswlesie.blogspot.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wYSTRZELAĆ WSZYSTKICH ZA-SRANYCH MYSLIWYCH !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myśliwi to mordercy zwierząt i zjadacze ich trupów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo ze mysliwi sie znaja i wiedza ktory z nich ma jaki samochod .To nie pierwszy taki wyczyn.Kiedy to sie skonczy? takie zachownie nie moze byc bezkarne bo zacheca innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIENAWIDZE MYSLIWYCH TO SMIECIE BEZ MOZGOW PIJAKI BOGATE SKURCZYBYKI !!!!! co nie maja co robic z pieniedzmi to zabijaja!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że to był młody i nieodpowiedzialny myśliwy,powinien odpowiedziec za to i zostać ukarany.w ubiegłym roku byłem niemalże świadkiem też nieodpowiedzialnego zachowania zapewne nowych 20 to kilku letnich myśliwych ktorzy przyjechali sobie do lasu w srodku lata,po czym oddali kilka strzałów w dowolnym kierunku,taka zabawa mogła zakończyć sie tragicznie bo byłem od nich ok.500m.niestety nie zdąrzyłem spisać nr.rej.auta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mikaoala napisał:
NIENAWIDZE MYSLIWYCH TO SMIECIE BEZ MOZGOW PIJAKI BOGATE SKURCZYBYKI !!!!! co nie maja co robic z pieniedzmi to zabijaja!!!!!!!!!
Czy ktoś ci powiedział że jesteś kretynem /kretynką/?Jeśli nie to ja ci to mówie, trzeba wiedzieć co nieco na temat gospodarki leśnej aby móc cokolwiek zabierać głos, ton twojej wypowiedzi świadczy o poziomie - mniej niż zero.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mikaoala napisał:
NIENAWIDZE MYSLIWYCH TO SMIECIE BEZ MOZGOW PIJAKI BOGATE SKURCZYBYKI !!!!! co nie maja co robic z pieniędzmi to zabijaja!!!!!!!!!
Nienawidzę głupków, którzy wpisują się pod każdym tekstem nie mając pojęcia o rzeczy. Tak jak wśród osób komentujących na forach gazet są osoby mądre i głupie, tak też wśród myśliwych są porządni i świnie. Żeby pisać o tej akurat sprawie trzeba wiedzieć, że myśliwy ma prawo odstrzelić psa bez kagańca i smyczy jeśli ten samotnie przebywa w łowisku (ponad 100 metrów od zabudowań). Teraz pytanie czy policja i prokuratura udowodnią, że myśliwy widział, że pies jest z opiekunem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nienawidzę głupków, którzy wpisują się pod każdym tekstem nie mając pojęcia o rzeczy. Tak jak wśród osób komentujących na forach gazet są osoby mądre i głupie, tak też wśród myśliwych są porządni i świnie. Żeby pisać o tej akurat sprawie trzeba wiedzieć, że myśliwy ma prawo odstrzelić psa bez kagańca i smyczy jeśli ten samotnie przebywa w łowisku (ponad 100 metrów od zabudowań). Teraz pytanie czy policja i prokuratura udowodnią, że myśliwy widział, że pies jest z opiekunem.
a ja cie głupku kocham, bo kocham wszystkich umysłowo upośledzonych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...