Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na Air Show w Radomiu rozbił się białoruski samolot SU-27. Piloci nie żyją

Utworzony przez KOPIKO, 30 sierpnia 2009 r. o 14:20
Skąd wiecie, że nie żyją ??? Trochę powagi w tytułowaniu wiadomości !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowieku juz o 13.30 w radiu trąbili o tym!! zastanów się co mówisz, tam zginęli ludzie, gdyby się katapultowali od razu byłoby o tym wiadomo! Niech kady rozumny i poważny zapali im lampkę.... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiedzą stad, ze policja to potwierdzila w relacji na zywo z tvn24 prosto z lotniska.....szkoda mi ich...zapalmy świeczke dla nich...znowu katastrofa;( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po cholerę te pokazy, wiadomo jest z tego kasssssssssssa ale życia nie ma jestem wkurzona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro i smutno, że dwaj piloci nie żyją... ale czy ten ciężki myśliwski samolot SU- 27 po katastrofie, która miała miejsce 7 lat temu powinien wogole brać udział w Akrobatyce powietrznej na Radomskim małym lotnisku?? Może widzom wystarczyłoby gdyby ten potężny samolot stał tylko na statywie lotniska... 7 LAT TEMU - Najtragiczniejsza katastrofa w historii Samolot typu Su-27 uległ wyjątkowo tragicznej katastrofie przed siedmioma laty na pokazach lotniczych we Lwowie na Ukrainie. Zginęło wówczas przeszło osiemdziesięciu widzów, ponad stu zostało rannych. Wykonujący ewolucje akrobatyczne na małej wysokości samolot zawadził skrzydłem o inną maszynę i runął w tłum widzów. Obaj członkowie załogi katapultowali się i ocaleli. Była to najtragiczniejsza katastrofa w dziejach pokazów lotniczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Ukrainie błąd popełnił pilot, maszyna nie miała nic do tego, to dlaczego mieli zakazać latania jednym z najlepszych samolotów świata. Z dzisiejszych relacji też wynika, że błąd mógł leżeć po stronie pilotów. W ten sposób można np. zakazać wszystkiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wtedy błąd popełnił pilot i teraz też... więc może nie ma pilotów do latania tym radzieckim samolotem... a jeśli nie ma wyszkolonych pilotów, to może lepiej nie latać... jeśli piloci nie mają odpowiednich kwalifikacji do latania SU 27... A Z TEGO CO WIEM TO MAJĄ ZA MAŁO CZASU ABY SIĘ WYSZKOLIĆ LATAĆ NA TAKIM SPRZĘCIE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda chłopaków. tak na oko próbowali do ostatniej chwili wyprowadzić maszynę i wszystkiego zbrakło: kilku metrów - bo prawie wyprowadzili, sekundy - bo nie było widać, żeby próbowali się katapultować. szkoda chłopaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda tych pilotów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
domyślam się, że widzowie tego pokazu na żywo mało na zawał nie odjechali, ale i pomyślcie o rodzinie tych pilotów jaka dla nich to musi być tragedia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde, byłam tam, jestem z Radomia i widzialam poprostu Lecial sobie, robił akrobacje i nagle gdzieś znikł i nikt nie widzial co sie stalo, a dopiero po kilku sekundach ten wielki dym. Każdy po prostu był w szoku !!!! Cieszcie się, że nie musieliscie tego oglądać !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem to na wlasne oczy BARDZO PRZYKRY WIDOK KIEDY GINĄ WYBITNI PILOCI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem i widziałem...Do końca miałem nadzieję, że przeżyli... Za jedno tylko dziękować Bogu, że nie lecieli w stronę publiczności... Ale tragedia wielka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem ta i wygladalo to strasznie.. nie ma co teraz winić pilotów.. a robili to dla ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moj brat z tata tam byli i to widzileli jak brat mi o tym powiedział strasznie mnie to poruszyło ...[*] bardzo mi ich szkoda ... ciekawe czemu silniki sgasły :/ !!!! ??? ciekawe czy zrobili przegląd tego samaloto ???!!! bo jeśli nie to ci którzy byli za to odpowiedzialni a tego niezrobili powinni iść na dożywocie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale nie musieli tego robić... poświęcili życie tylko dlatego, żeby ludzie mieli rozrywkę [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za strona, reklamy zamiast się zamykac otwieraja nowe okna - jak wirus. Pasek na dole zamula cały system. Kur... Ale nasi posłowie coś ponoć wymyslają juz na tego typu naciągaczy, nie lubię ich ale nie lubię także być robionym "w balona". bez pozdrowień, 3 słowa dla webmastera...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lech napisał:
Co za strona, reklamy zamiast się zamykac otwieraja nowe okna - jak wirus. Pasek na dole zamula cały system. Kur... Ale nasi posłowie coś ponoć wymyslają juz na tego typu naciągaczy, nie lubię ich ale nie lubię także być robionym "w balona". bez pozdrowień, 3 słowa dla webmastera...
A zmień wyszukiwarkę z IE na Firefoxa,zainstaluj Adblocka i będziesz mieć spokój z reklamami.Zginęli Lotnicy i oddajmy im cześć...Poświęcili swoje życie żeby nie zginęło kilkadziesiąt osób na ziemi.Cześć ich Pamięci... [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego sie nie katapultowali ???!!!:-(. [*]. Wyrazy wspolczucia dla ich rodzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rosyjscy producenci samolotów Su dali zakaz pokazów ich samolotów w Polsce. Tylko Białorusini złamali ten zakaz. Te ewolucje były trudne wyprowadzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...