Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na narty już na Globus Ski w Lublinie. Sprawdź cennik

Utworzony przez AS, 22 stycznia 2014 o 23:19
Dziś znalazłem chwilę czasu i wybrałem się na lodowisko przy Al. Zygmuntowskich. Założyłem łyżwy idę do kasy a tu niespodzianka daję pani 8(osiem )złotych a pami woła ze wejściówka 10 (dziesięć) złotych. Jak to pytam zdrożało a pani no przecież ferie są. Sorry czegoś tu nie rozumiem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a co tu do rozumienia ? ferie są ! mosir wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów
0
Śnieg spadł w sobotę, czyli 6 dni temu!! Dopiero dzisiaj i to o godz 14 stok będzie otwarty. Aż tyle dni potrzeba, żeby przygotować stok? Top w końcu nie jest jakaś alpejska góra. Od poniedziałku miały ruszyć bezpłatne lekcje dla dzieci - ale jak to u nas "zima zaskoczyła drogowców". I tylko szkoda, że cierpią na tym zawiedzione dzieci. Mosir wykazał się totalnym brakiem profesjonalizmu
0
Ja też chciałam dziecko wysłać na szkółkę, już nawet zapisałam a tu dzwonią, że stok nie działa. W drugim tygodniu wyjazd do babci więc proszę niech ktoś wytłumaczy dziecku małemu dlaczego nie może pójść na narty?
0
Ile lat jeszcze musi minąć żeby ludzie zrozumieli ze na nartach (freeski) tez po snowparku smigac mozna...
0
Wyciąg i wypozyczenie sprzętu droższe niż w Chrzanowie a górka dużo mniejsza!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: