Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na święta z Londynu do Świdnika dużo drożej niż do Modlina

Utworzony przez NiszczycielGłupoty, 4 września 2012 r. o 16:02
Ludzie poczytajcie troche o systemach rezerwacyjnych tanich przewozników. Przykładowo wchodzisz raz przegladasz połaczenie i jest cena X. Wchodzisz drugi raz i cena bywa sporo wieksza. Jest masa takich kruczków, dzieki którym przewoźnicy chcą na nas więcej zarobić. Nie wiem czy akurat w tym przypadku jest tak, a może Wizzair chce nas "oskubać" w inny sposób. Zwracam jedynie uwage na to aby zasięgnąc troche wiedzy na ten temat i nie dawać się łapać w takie pułapki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalni przewidywali to już od dawna. Zdziwko może chapnąc wyłącznie tych którzy wierzyli w paranormalne zdolności biznesowe lubelskich samorządowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super, jeszcze nie zaczęli działalności a już zaczynają tracić klientów - będzie wesoło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze że lotnisko będzie i premie też ..lepiej było kasę wydać na modernizację linii kolejowej do Wawy, żeby szybciej dotrzeć na lotnisko w Wawie Skorzystali by pracujący w stolycy i podróżujący liniami lotniczymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To lotnisko ma obsługiwac połącznia dla biznesu - wiadomo że cena połączenia z Warszawy będzie wyższa tyle że lubleskie lotnisko ma spełniać rolę portu nie dla latających okazjonalnie polaczków na swięta a dla ludzi dla których to norma i nie patrzą na cenę tylko czy zdążą na spotkanie z klientem z którym ubiją interes na 5 mln
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jusko napisał:
Normalni przewidywali to już od dawna. Zdziwko może chapnąc wyłącznie tych którzy wierzyli w paranormalne zdolności biznesowe lubelskich samorządowców.
Oczywiscie. Ruch na lotnisku będzie śladowy, a w związku z tym ceny utrzymania i operacyjne bardzo wysokie.Nie ma tu żadnego zaskoczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jusko napisał:
Normalni przewidywali to już od dawna. Zdziwko może chapnąc wyłącznie tych którzy wierzyli w paranormalne zdolności biznesowe lubelskich samorządowców. [/quote]Oczywiscie. Ruch na lotnisku będzie śladowy, a w związku z tym ceny utrzymania i operacyjne bardzo wysokie.Nie ma tu żadnego zaskoczenia. [quote name='Gość' timestamp='1346767589' post='670459'] Najważniejsze że lotnisko będzie i premie też ..lepiej było kasę wydać na modernizację linii kolejowej do Wawy, żeby szybciej dotrzeć na lotnisko w Wawie Skorzystali by pracujący w stolycy i podróżujący liniami lotniczymi.
Ten pomysł był podnoszony setki razy.Na razie z marnym skutkiem.Podobnie jak budowa stadionu na Krochmalnej, zamiast centrum komunikacyjnego PKP PKS i busy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Godziny, czestotliwosc lotow pozostawiaja wiele do zyczenia. Poza tym Wizzair zyczy sobie za loty okoloswiateczne niz tradycyjne linie. Ja niestety nie polece do Swidnika w tym rok i jak widac, nie jestem jedyna klientka, ktora swidnickie lotnisko stracilo. Ale wazne, ze premie sa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może w budynku terminala zrobić porządny sklep, np Biedronka ? I parking będzie i stacja paliw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że większośc wypowiadających się tu osób nie lata. Przecież to normalne, że w jednym terminie jedno lotnisko jest droższe, a drugie tańsze. Dlatego właśnie niektorzy jada do poznania albo wrocławia, żeby stamtąd polecieć. W tekście podane są tylko wybrane połączenie. Rownie dobrze mogę takie zestawienie zrobić wybierając sobie dzień, kiedy loty z lublina sa tańsze niż z modlina. Poza tym lotnisko lublin powinniśmy porównywać z lotniskami z mniejszych miast, bo jak wiekszość powinna wiedzieć w modlinie jest specyficzna sytuacja, w której wizzair i ryanair silnie ze soba rywalizują i obniżają ceny choćby mieli latać za darmo - na złość konkurencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to właśnie chyba początek końca lubelskiego lotniska. Taka tendencja kosztów zawsze pozostanie z prostej przyczyny: ilości operacji przewoźnika w danym porcie. Niestety żadna z linii nie przebije na lubelskim lotnisku ilości połączeń z modlina czy okęcia albo nawet Katowic i Krakowa. Stąd połączenia nigdy nie będą tańsze ani nawet zbliżone cenowo. Wiem, skrytykujecie mnie ale zapewniam, że wiem co mówię. Zobaczycie obłożenie pasażerów na lotach z Lublina i wtedy uwierzycie, że ani Wizzair ani żadna inna linia lotnicza nie będzie nam robić prezentów w postaci pokrywania kosztów za puste miejsca. Cóż, lotnisko mamy ale kto będzie latał za dużo większe pieniądze, a jak nie będzie latał nie będzie szansy na tańsze. I takie to błędne kółeczko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu z czego mają być wypłacane nagrody dla szefów portu lotniczego jak nie z kasy uzyskanej od pasażerów?Jest tylko jedno ale.Chytry i tak straci. bo nie będzie chętnych na loty a ja protestuję by do lotniska dopłacać z funduszy miejskich czy wojewódzkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja powiem tylko tyle: a nie mówiłam w 2007 r? A teraz to tylko: ha, ha, ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To normalne. Jezeli sie sprzedalo duzo biletow, to podnosza cene. Swoja droga, to kogo oni w tym dw zatrudniaja...Autor chyba w zyciu bietow lotniczych nie kupowal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
racja. popatrzcie na inne daty. w styczniu mozna poleciec i wrocic za okolo 60f a to jest tanio! wiec nie ma co tak przezywac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wniosek z tego, że Lublin będzie dalej zadupiem Polski. Co nam po lotnisku i innych atrakcjach jeżeli będą horrendalnie drogie :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niezle zachęcacie do tego piano..ha ha ha:D.. Kopetencja autora poniżej dna... Ja kupilem bilety za niecałe 200zł w obydwie strony odpowiednio wcześnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ręce opadaaaaaaaaaaaaaaają lotnisko jeszcze nie skonczone a prezesi nadstawiają pierś i chcą premii i medali -Dlaczego taka różnica w kosztach .Czym to jest uzasadnioneaż ponad 1500pl????????????????,kto to obliczył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jak było do przewidzenia-lotnisko wŚwidniku będzie służyło wiejskim wycieczkom szkolnym aby sobie mogły oglądnąć namiastkę dworca lotniczego.Ale ktoś swoje ambicje spełnił i przy okazji załatwiono kilka etatów dla swojaków.No i przy okazji co nieco się zarobiło przy budowie (kilka aferek opisywała lokalna prasa).Dodać należy,że taniej wyjdzie przyjazd taryfą z Modlina czy Warszwy niż przylot do Świdnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
shock napisał:
A może w budynku terminala zrobić porządny sklep, np Biedronka ? I parking będzie i stacja paliw.
Ale kaplica będzie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...