Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na ubliżaniu w Internecie można zarobić. 2 zł za wpis

Utworzony przez obywatel, 30 maja 2011 r. o 10:07
Jeśli to prawda to powinna zająć się tym prokuratura bo to do niczego dobrego nie prowadzi. Ja juz jak widze jakiegos takiego delikwenta co malo tematycznie odpowiada wlasnie opluwajac jakas partie i obwiniajac ja za niewiadomo co to olewam go cieplym moczem ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Partie polityczne zlecają komentowanie artykułów i ubliżanie, wyzywanie politycznych oponentów. Nie ma wyjątków, PiS, PO, SLD, wszyscy miesięcznie ładują w takie zlecenia dziesiątki tysięcy złotych. Same nakręciły spiralę nienawiści. W Internecie roi się od ogłoszeń typu "aktywność na forach dyskusyjnych, portalach, blogach tematycznych, obecność na portalach społecznościowych i comiesięczne raportowanie z wykonywanych działań". Ponadto w każdym województwie istnieje rozbudowana sieć młodego aktywu partyjnego, który zajmuje się śledzeniem forów i odpowiednim komentowaniem wiadomości na zasadzie wolontariatu" Za nasze podatki partie opłacają tych wieśmaków za parę groszy od posta. Plus młodzieżówki partyjne opluwające konkurencję. Obojętnie czego by nie dotyczył dany artykuł ... ktoś ukradł rower, awaria prądu, pożar kurnika itp. itd. Partyjniacy sikają moczem na konkurencję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem, skąd wzieliście tą cene...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO-jeby placa trzy tysiaki,a na wakacje KARAIBY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli mam tym bronić Polskę przed sekciarskim PiS-em to zrobię to za gratis. W końcu od czego jest się patriotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś prawdziwych Cyganów już nie ma,patriotów zresztą też.......!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to niemyślącej,wykształconej gawiedzi Ci u nas dostatek!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antoni napisał:
Jeśli mam tym bronić Polskę przed sekciarskim PiS-em to zrobię to za gratis. W końcu od czego jest się patriotą.
Jestes antek prawdziwym cyganem,a nie patriota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...