Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nabiał, słodycze i alkohol będą droższe

Utworzony przez ja, 13 lipca 2010 o 13:14
ceny żywności NISKIE?......jasne dla tych którzy zarabiają min.5.000 zł?ja mam 1.000 zł poborów..........po 20 latach pracy.i już naprawdę na nic mnie nie stać.............
Zaloguj się, aby oddać głos
0
NADCHODZI PO PROPAGANDA SUKCESU
0
Jak żyć w takim kraju skoro większości nie stać na podstawowe artykuły spożywcze ...
0
Ceny owoców pójdą w górę - paranoja na skupie za 1kg malin płacą 3,20 zł , zbierane w pocie czoła za marne grosze, ale ktoś na tym robi niezły biznes , ma przebitkę niezłą i tak zawsze oszukują biednego chłopa . Czy ktoś nie może temu zaradzić, przecież u Władzy jest chłopska partia PSL
0
Pamiętam jak Donek wypytywał w debacie o ceny. Mmmmm.... taki był z niego swojski chłop, że na występy w TV zapytał żonę ile co kosztuje. Ciekawe czy teraz też jest tak zorientowany? Co powie jak mu ktoś wypomni - o ile za czasów jego rządów podskoczyły ceny żywności? I kto będzie temu winien?
0
chłop napisał:
Ceny owoców pójdą w górę - paranoja na skupie za 1kg malin płacą 3,20 zł , zbierane w pocie czoła za marne grosze, ale ktoś na tym robi niezły biznes , ma przebitkę niezłą i tak zawsze oszukują biednego chłopa . Czy ktoś nie może temu zaradzić, przecież u Władzy jest chłopska partia PSL
to niech chłop sam zrobi z malin dżem, syrop albo mrożonkę-i nie biadoli, że mu obrodziło i nikt nie chce kupić.
0
chłopska partia PSL sama sobie napycha kieszenie
0
PO- propaganda sukcesu już nadciąga
0
czyżby odkomarzanie kraju zostalo rozpoczete ? dziękujemy Panu prezydentowi...
0
MAMY JUŻ IRLANDIĘ KIEDY DRUGA JAPONIA? PO -FAŁSZYWY OBRAZ RZECZYWISTOŚCI
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: