Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Nabucco" w Lublinie: Opera z babilońskim przepychem (zdjęcia)

Utworzony przez adg, 16 listopada 2012 o 20:29
miasto kultury i opera na sali gimnastycznej
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ale się remontuje,stare dzieło.
0
Podobno faraon Cheops szybciej zbudował piramidę 4500lat temu niż Lublin teatr operowy. Cieszmy się tym co mamy i szanujmy i doceniajmy wysiłek wszystkich dzięki którym premiera na Globusie odbyła sie. Było bardzo dobrze nawet jak na Lublin znakomicie.
0
WIELKA FETA ?????????? Panowie dyrektorzy teatru Muzycznego gratuję super haczyka na promocje i sprzedaż biletów!!!! Moi znajomi przyjechali aż z Wrocławia aby posłuchać gwiazdy Pana A. Dobbera a tu co ????? artysta sie " rozchorował " jak myślę znakomity chwyt marketingowy stosowany w latach 70-tych w stanach:) ŻENADA ŻENADA ŻENADA, A teraz może coś o sprawach technicznych: Dźwięk godny targów świątecznych, panowie !!! jak można powiesić nagłośnienie bez wypełnienie góry ( to chyba się nazywa STREFA) nie słychać prawie smyków , dlaczego instrumenty nie miały swoich mikrofonów tylko jeden na kilka szt???? prawie jak na lepszym evencie. za mało aparatury zdecydowanie. Mam tarz pytanie dotyczące przetargów: Panie dyrektorze ponieważ jestem bacznym obserwatorem imprez kulturalnych w Lublinie wysiliłem się trochę ,poczytałem , podzwoniłem i co.......> Może mi ktoś powiedzieć jak to jest możliwe że państwowe pieniądze czyli nasz sa tak łatwo wydawane >>ZNAJOMYM<< Tak bo przecież nikt z dyrekcji teatru nie zaprzeczy że przetarg na nagłośnienie wygrała firma z Krakowa !!!! na dodatek podobno droższa od naszej lubelskiej o ponad 10 000 tys zł. !!!! hotele dla tych ludzi , transport tego wszystkiego z Krakowa itd... Z tego co wiem to pan dyrektor juz pracował z firmą krakowską we Wrocławiu i myślę że ta przyjaźń przetrwała aż do Lubelskiej premiery;) Panowie jeśli myślicie że nikt wam nie patrzy na ręce i na to co robicie pod stołem TO GRUBO SIE MYLICIE !!! moim skromnym zdaniem to była PORAŻKA na całej linii !!!! zaczynając od zastępstwa pana Andrzeja Dobbera a kończywszy na nagłośnieniu i całym tym waszym " przetargu" GRATULACJE za głupotę i naiwność. Ps. zastanawiam sie kto zapłacił za bankiet dla tylu gości z takim rozmachem zrobiony?
0
Reżyseria jak na Lublin ok. Pan Janczak w roli I. tragedia, powinni zabronić mu śpiewać. Inni wykonawcy ok. Pan Zalasiński poprawny, pani Kurzak raz poleciała z głosem ale ok ładna barwa i jeszcze daje radę.
0
Reżyseria jak na Lublin ok. Pan Janczak w roli I. tragedia, powinni zabronić mu śpiewać. Inni wykonawcy ok. Pan Zalasiński poprawny, pani Kurzak raz poleciała z głosem ale ok ładna barwa i jeszcze daje radę.
0
[media]http://www.youtube.com/watch?v=z0I2G9xi4DY[/media] warto posłuchać innych utworów Andre Rieu
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: