Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nagrywał sesję i skorzystał z gniazdka. Wójt posądził go o kradzież

Utworzony przez Gość, 11 stycznia 2013 r. o 18:53
Ten wójcina jak wielu jemu podobnych na tych stolkach ma coś z głową. Tylko kadencyjność może wyeliminować prostactwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro płaci podatki to nie może ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dożywocie to conajmniej powinien dostać, tym bardziej że z jego podatków są opłacane te rachunki za prąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu jest Polska tu się kradnie buhahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to są jaja a z czego płacą za ten prąd przecież z naszych podatków ciekawe czy żaden z tych panów z wójtem na czele nigdy nie ładował swojej komórki itp. to nie długo nawet z wc nie będzie można skorzystać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto płaci podatki na tych psychicznie chorych psychicznie wójtów i burmistrzów, ma prawo skorzystać z prądu w urzędzie, gdyż po to właśnie płacimy podatki, aby mieć wpływ na rządzących. Lepiej odebrać samochody służbowe wójtom i burmistrzom aoraz prezydentom miast, bo to są miliony razy wyższe koszta, które oni generują, na swoje prywatne cele... Natomiast z proądu to każdy obywatel powinien móc korzystać w urzędach aby podłączyć urządzenia pierwszej potrzeby jak komputery, laptopy, telefony i komputery... a jeśli jakiś głupi wójt lub burmistrz jest przeciwko to należy go pod sąd i zgilotynować za wyrokiem sądu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko skorumpowani wójtowie i ci mający coś na sumieniu, oraz winni boją się nagrywania... CBA powinno go prześwietlić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam Pytanie. Wie ktoś ile kosztuje litr wody?? Bo byłem dzisiaj w urzędzie skorzystałem z ubikacji i według tego co tu piszą będę musiał za nią zapłacić. Moim zdaniem to będzie około 6l wody w spłuczce no i ze 2l w umywalce?? Jeszcze nie wiem jak rozwiązać problem z prądem, bo przecież od samych drzwi wejściowych towarzyszyła mi łuna światła która oświetlała korytarze a ja z nich równiez kożystałem. Czekam na pomoc kochani rodacy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt ma w plecy - nie opracował regulaminu w jaki sposób mogą i przez kogo wykorzystywane gniazdka elektryczne. Po za tym myślę - stosując wójtową logikę - że wójt dokonuje kradzieży gminnej energii na wielką skalę podłączając czajnik i wykorzystując go do przygotowywania kawy i herbaty w trakcie pracy. Za to powinien odprowadzić podatek. Ale najpewniej wójt pije napoje w szklanych butelkach i tego nie robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to tylko w Polsce napisał:
Mam Pytanie. Wie ktoś ile kosztuje litr wody?? Bo byłem dzisiaj w urzędzie skorzystałem z ubikacji i według tego co tu piszą będę musiał za nią zapłacić. Moim zdaniem to będzie około 6l wody w spłuczce no i ze 2l w umywalce?? Jeszcze nie wiem jak rozwiązać problem z prądem, bo przecież od samych drzwi wejściowych towarzyszyła mi łuna światła która oświetlała korytarze a ja z nich równiez kożystałem. Czekam na pomoc kochani rodacy
Zapomniałeś jeszcze dodać powietrze którym oddychałeś-nawet jeśli było nieświeże..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli ten pan, który skorzystał z prądu w gniazdku, PŁACI PODATKI (a zapewne oczywiście tak), to za prąd w urzędzie JUŻ ZAPŁACIŁ ze swoich podatków. Podobnie jak ja, ty, i wszyscy z nas. To urząd i urzędnicy są dla nas, a nie odwrotnie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujący wójt. Ty masz SŁUŻYĆ a nie posądzać.Kiedy oni wreszcie zatrybią ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poprzewracało się w głowkach oj poprzewracało ale mozna to leczyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
poprzewracało się w głowkach oj poprzewracało ale mozna to leczyc
oj ciężki przypadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może pan wójt będzie kontrolował wszystkie gniazdka w Urzędzie bo na 100% połowa pracowników też okrada gminę łądując swoje prywatne telefony, do tego dochodzi co kilka godzin parzenie kawy a do tego przecież trzeba gorącej wody czyli trzeba włączyć czajnik, a przerwa w pracy obowiązuje tylko jedna 15-sto minutowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kradzież poniżej 200 zł, mała szkodliwość społeczna, w sumie wykroczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt z nadania komunistycznego ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt-psychol. Przecież nie można dwa razy płacić za to samo. A wójt to niby pracuje społecznie? Bierze kasę z naszych podatków, I prąd w Urzędzie też jest opłacany z naszych podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wójt Kocoń bardzo dba o wizerunek naszej gminy nie schodzi z tabloidów.Co tydzień sensacja goni sensację.Kochani wyborcy muszą docenić jak sam chce wyręczyć CBA i złapał złodzieja /szkoda że nie piachu/. Czy jeżeli dyr. Tęcza w czasie godzin pracy idzie grać w kościele to również w dobrym tonie pyta wójta ,wyborców ,czy wypina na wszystkich cztery litery i gra dalej ......moralność po janowiecku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocoń lepszego sposobu na reklamę swojej facjaty nie mogłeś znaleźć???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...