Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najbardziej boimy się piratów drogowych i pijanych

Utworzony przez suski, 27 lutego 2009 o 08:48
Codziennie spotykam na drodze bandytów.Bo jak inaczej nazwać idiotów za kierownicą ,którzy wjeżdżają nagle przed maskę,wyprzedzają " na trzeciego" itp.? Dotyczy to również busy i tiry!!! Kompletny brak wyobraźni...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nocą nie boję się chodzić ale najgorzej wkurzają mnie pijaki w centrum,rzucanie śmieci na chodnik i wandale,a patroli nie widać
0
Byłem w Irlandii przez półtora roku. Dwa razy oberwałem po gębie, raz mnie skopali a kilka razy mnie zaczepali. Tamtejsza policja zajmuje sie jedynie pierdołami, najczęscie siedzą po komisariatach. Pełno pijaków na ulicach, głośna, agresywna młodzież. Tak wygląda rzeczywistość. Po powrocie zacząłem doceniać naszą policję. Jak wyjeżdżałem ,to rzeczywiście mało ich bło widać na ulicach. Teraz, chociażby na Starym Mieście byłem zdumiony widząc przez godzinę kilka pieszych patroli. W odróżnieniu do Corku, gdzie m,.in. byłem, w Lublinie jeste sielanka. W Irlandii był głośny przyopadek, kiedy ranny nożem w brzuch dzwonił na policję i kazali mu się zgłosić osobiście na komisariat. Kiedy cudem tam dotarł, okazało się, z ejest zamknięty.
0
Bac powinnismy sie tylko i wylacznie glupoty ludzkiej,od tego sie zaczyna wszystko co zle i podle na tym swiecie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: