Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najgłupsze dialogi podczas rozmów o pracę

Utworzony przez Fi, 27 lipca 2009 r. o 14:12
Ale już nie zamieścili najgłupszych pytań pseudopracodawców. Jeśli się już pisze to o wszystkich aspektach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacytujcie głupie odzywki pracodawców. Ja pamiętam jak taki gostek zapytał mnie dlaczego aplikuję akurat do ich firmy i bardzo był zaskoczony jak mu odpowiedziałem, że akurat ich ogłoszenie wpadło mi w oko. No i właśnie dlatego. No i tradycyjne "odezwiemy się". Tym razem odpowiedziałem, że nie sądzę. Jego mina - bezcenna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś CHAM z reportera zapytał kiedys moją żonę czy ma dzieci.... gdybym tam był z nią na rozmowie, to koleś już by dostał po gębie. Bez zastanowienia by dostał, tak po chamsku - tzn. tak samo, jak on zadał pytanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Jakiś CHAM z reportera zapytał kiedys moją żonę czy ma dzieci.... gdybym tam był z nią na rozmowie, to koleś już by dostał po gębie. Bez zastanowienia by dostał, tak po chamsku - tzn. tak samo, jak on zadał pytanie...
Olo , ty masz coś ze sobą nie w porządku , twoje emocje juz przy rozmowie kwalifikacyjnej by wyszły , pytanie czy ktos ma dzieci , nie jest pytaniem tak ot sobie , to ty jesteś zwykłym chamem i prostakiem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...