Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Najgorętsze dziewczyny polskiej polityki"

Utworzony przez juzeff, 3 marca 2009 r. o 09:21
to ta gąsior jeszcze żyje? i to w parlamencie? czy ona coś robi oprócz pobierania diety co miesiąc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W polityce interesuje mnie, która jest najmądrzejsza, a nie najpiekniejsza....To nie konkurs miss Polonia, tylko powazne sprawy dla mnie i mojej rodziny i fige mnie obchodzi czy jedna z druga jest ladna czy mniej ladna. Niech sie wykazuja w tych sprawach w ktorych zostaly wybrane, bo biora kase i nic nie robia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Poseł Gąsior pierwsze co zrobiła to zrobiła sobie dzidziusia. Inne rzeczy są nie istotne. Bo "normalne "kobiety muszą jak najszybciej wracać do pracy bo etat nie pewny. Ale Pani Poseł to nie dotyczy, jeszcze dwa latka a potem rozwiesi się plakaty z Panem Jackiem Sobczakiem. Zrobi się sesjię z dzidziusiem, podczepi się pod czyjeś sukcesy. A głupi naród wybierze wybrańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziom g... z mody w sejmie. ludzie chcą mądrych polityków, a tych , jak na razie brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem ciekawy czy ktoś może zna tą Gąsior z czytelników ? Jej historie ? Bo tak jak się na nią "patrzy" to śmiem powiedzieć, że dziewczyna nie za bardzo wie co się z czym je i jest tam..., no właśnie dlaczego ona tam jest ? Bo Pani Mucha rozumiem dr ekonomii, specjalistka od ekonomiki służby zdrowia, rozumiem za co bierze publiczne pieniądze, ale Gąsior ? Nie za bardzo rozumiem zwłaszcza czytając nazwiska osób na jej stronie internetowej, które jak przedstawia, stanowią dla niej autorytety. Niektóre z tych osób po prostu się wykluczają i mam wrażenie, że Pani Gąsior chce uchodzić za mądra zapominając, że ludzie na to patrzą i znają historię tych autorytetów w szerszym zakresie niż ona to opisała. Ja osobiście nie chciał bym żeby z moich pieniędzy łechtać czyjąś próżność. Nie wiem czemu ale pomimo, że można znaleźć w PO przyzwoitych polityków mających do zaoferowania COŚ, partia ta zaniża loty i nie dba o swoją markę, że nie wspomnę o konsekwentnym budowaniu wartości marki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest! Sejm to nie wybieg dla modelek! Tutaj trzeba działać dla dobra ojczyzny, a nie brylowac po salonach. Zresztą, i tak nic nie robią, poza obecnością na salach i głosowaniem podług partyjnej instrukcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apollo13 napisał:
Pani Poseł Gąsior pierwsze co zrobiła to zrobiła sobie dzidziusia. Inne rzeczy są nie istotne. Bo "normalne "kobiety muszą jak najszybciej wracać do pracy bo etat nie pewny. Ale Pani Poseł to nie dotyczy, jeszcze dwa latka a potem rozwiesi się plakaty z Panem Jackiem Sobczakiem. Zrobi się sesjię z dzidziusiem, podczepi się pod czyjeś sukcesy. A głupi naród wybierze wybrańców.
O BOŻE SOBCZAK !!! TYLKO NIE ON !!! TEN CZŁOWIEK NIE NADAJE SIĘ NAWET DO PARLAMENTU W AFGANISTANIE !!! MIESZKAŁEM KOŁO NIEGO TO JEST CZŁOWIEK NIE STABILNY EMOCJONALNIE !!! WSZYSTKICH STRASZYŁ POLICJĄ, ZLIKWIDOWAŁ DZIECIOM PIASKOWNICE BO BYŁA POD JEGO OKNEM, RZUCAŁ CEBULĄ W MŁODYCH LUDZI Z BALKONU BO BYLI ZA GŁOŚNO WEDŁUG NIEGO !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam, psełdo poseł pani Gąsior kiedy to łaskawa pani zdejmnie plakat jeszcze kampani samorządowej, który wisi na osiedlu Słowackiego.Chyba że pani juz przygotowuje się do kampani samorządowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, czy wy jestescie slepi, czy nie ogladacie TV, nie czytacie gazet???? Najpiekniejsza i najsciczniejsza kobieta w polskiej polityce jast... Jarka Kaczynska! I nie chce slyszec zadnych protestow, bo sie obrazimy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
man napisał:
W polityce interesuje mnie, która jest najmądrzejsza, a nie najpiekniejsza....To nie konkurs miss Polonia, tylko powazne sprawy dla mnie i mojej rodziny i fige mnie obchodzi czy jedna z druga jest ladna czy mniej ladna. Niech sie wykazuja w tych sprawach w ktorych zostaly wybrane, bo biora kase i nic nie robia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slawek W. napisał:
Ludzie, czy wy jestescie slepi, czy nie ogladacie TV, nie czytacie gazet???? Najpiekniejsza i najsciczniejsza kobieta w polskiej polityce jast... Jarka Kaczynska! I nie chce slyszec zadnych protestow, bo sie obrazimy!
Za cos takiego we wpisie to ci powinni morde sprac na sino chamie jeden. prawdziwy polak tak to nie napisze tylko niemiec albo jakis Zyd. Czego wy chcecie od ludzi broniacych robotnikow i kulture narodu? Jak by nie Kaczynski i jego brat, to bys chamie glodny chodzil i zebral od Zydow na chlep. Kultury ci trzeba i szkoly co to nauczyla by cie taktu i poszanowania dla patriotuw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazimierz napisał:
Za cos takiego we wpisie to ci powinni morde sprac na sino chamie jeden. prawdziwy polak tak to nie napisze tylko niemiec albo jakis Zyd. Czego wy chcecie od ludzi broniacych robotnikow i kulture narodu? Jak by nie Kaczynski i jego brat, to bys chamie glodny chodzil i zebral od Zydow na chlep. Kultury ci trzeba i szkoly co to nauczyla by cie taktu i poszanowania dla patriotuw.
CALKOWICIE MA PAN RACJE. TEN WPIS TO JEDEN TYPOWYCH SOCJOTECHNICZNYCH CHWYTOW STOSOWANYCH PRZEZ WSZECHPANOSZACE SIE ZYDOSTWO W NASZYM KRAJU, DOZACE DO JUDAIZACJI POLSKI I POLAKOW. POLECAM STRONY NA WWW.POLONICA.NET www.polonica.net
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.polonica.net NA TYCH STRONACH MOZNA ZNACZNIE WIECEJ SIE DOWIEDZIC KTO JEST KIM W "POLSKIEJ" POLITYCE. www.polonica.net
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.polonica.net napisał:
www.polonica.net NA TYCH STRONACH MOZNA ZNACZNIE WIECEJ SIE DOWIEDZIC KTO JEST KIM W "POLSKIEJ" POLITYCE. www.polonica.net
www.polonica.net i Kazmierz moga byc bezapelacyjnie uwazani za prawdziwych Polakow! Dlaczego? Tzw. prawdziwych Polakow poznajemy po ciasnocie umyslu (bezmozgowiem), pospolicie zwanej glupota, szukaniem hakow na wszystko i na wszystkich, niepohamowana potrzeba zaistnienia za wszelka cene, nawet za cene osmieszania sie wlasna ignorancja i przemoznej checi bycia swietszymi od Papieza. W okresie internowania (i pozniej) poznalem kilkunastu krzykaczy z mozgiem, jak pileczka pingpong-owa i to nie z powodu wielkosci, ale z powodu braku fald! Zamoscianie maja jednego takiego za miejskiego Rajce, ktory brak rozumu nadrabial dorodnoscia owlosienia brody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.polonica.net napisał:
www.polonica.net NA TYCH STRONACH MOZNA ZNACZNIE WIECEJ SIE DOWIEDZIC KTO JEST KIM W "POLSKIEJ" POLITYCE. www.polonica.net
www.polonica.net i Kazmierz moga byc bezapelacyjnie uwazani za prawdziwych Polakow! Dlaczego? Tzw. prawdziwych Polakow poznajemy po ciasnocie umyslu (bezmozgowiem), pospolicie zwanej glupota, szukaniem hakow na wszystko i na wszystkich, niepohamowana potrzeba zaistnienia za wszelka cene, nawet za cene osmieszania sie wlasna ignorancja i przemoznej checi bycia swietszymi od Papieza. W okresie internowania (i pozniej) poznalem kilkunastu krzykaczy z mozgiem, jak pileczka pingpong-owa i to nie z powodu wielkosci, ale z powodu braku fald! Zamoscianie maja jednego takiego za miejskiego Rajce, ktory brak rozumu nadrabial dorodnoscia owlosienia brody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazimierz napisał:
Za cos takiego we wpisie to ci powinni morde sprac na sino chamie jeden. prawdziwy polak tak to nie napisze tylko niemiec albo jakis Zyd. Czego wy chcecie od ludzi broniacych robotnikow i kulture narodu? Jak by nie Kaczynski i jego brat, to bys chamie glodny chodzil i zebral od Zydow na chlep. Kultury ci trzeba i szkoly co to nauczyla by cie taktu i poszanowania dla patriotuw.
Kaczyński i jego brat patriotami nie są i jako robola NIGDY MNIE NIE BRONILI ANI NIE DALI NA CHLEB!!!KACZYŃSKIM NA POHYBEL!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slawomir J. napisał:
www.polonica.net i Kazmierz moga byc bezapelacyjnie uwazani za prawdziwych Polakow! Dlaczego? Tzw. prawdziwych Polakow poznajemy po ciasnocie umyslu (bezmozgowiem), pospolicie zwanej glupota, szukaniem hakow na wszystko i na wszystkich, niepohamowana potrzeba zaistnienia za wszelka cene, nawet za cene osmieszania sie wlasna ignorancja i przemoznej checi bycia swietszymi od Papieza. W okresie internowania (i pozniej) poznalem kilkunastu krzykaczy z mozgiem, jak pileczka pingpong-owa i to nie z powodu wielkosci, ale z powodu braku fald! Zamoscianie maja jednego takiego za miejskiego Rajce, ktory brak rozumu nadrabial dorodnoscia owlosienia brody.
NIE ULEGA NAJMNIEEJSZEJ WATPLIWOSCI ZE NA ZYDOKOMUCHOW, UBEKOW, SBKOW; NIE NALEZY SZUKAC ZADNYCH HAKOW.ZDOLNOSC ROZPOZNAWANIA PRAWDZIWYCH POLAKOW PO CIASNOCIE UMYSLOWEJ POSIADAJA TYLKO PARCHY ZYDOWSKIE I SZABESGOJE. Z TYCH DWOCH TYLKO WYMIENIOMYCH PRZEZEMNIE GRUP ANTYPOLSKICH Z KORZENIAMI SEMICKIMI (NAJCZESCIEJ PSZENNOBURACZANYMI) MOZE WYWODZIC SIE TYLKO I WYLACZNIE AUTOR POSTU O KSYWCE "SLAWOMIR J.) INTERNOWANY TO TY BYLES W SYNAGODZE A NIE W WIEZIENIU DLATEGO TAKI POST MOZE NAPISAC KTOS TAKI JAK TY Z MOZGIEM MIEJSZYM OD OSTRYGI. JESTES PO PROSTU ZWYKLYM POSPOLITYM GATUNKIEM BEZNAPLETKOWCA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...