Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najgorsze i najlepsze banki w Polsce. Sprawdź czy korzystasz z ich usług

Utworzony przez mon, 29 września 2010 r. o 17:12
Byłam w PKO BP, od miesiąca jestem w mBanku. Czyli patrząc na ten ranking niezłego wyboru dokonałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nic o Polbanku??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam konto dbNet w Deutsche Bank i jestem zadowolony. Wszystkie usługi, które mnie interesują są bez opłat - w tym wypłaty we wszystkich bankomatach. Jedyny minus - jeden oddział w Lublinie i do tego czynny tylko do 17 do piątku. Wcześniej miałem w Inteligo - jeszcze przed ostatnimi zmianami - na plus możliwość wpłat w PKO BP, prowadzenie kilku bezpłatnych rachunków, itp, na minus m.in brak kart kredytowych jeśli nie posiada się kredytu odnawialnego. Obecnie zamykam e-konto w mBanku - kompletne niezadowolenie. Kiepski interfejs panelu zarządzania kontem, brak oddziałów, nie wszystkie bankomaty bezpłatne, brak plastikowej karty kodów jednorazowych, itd itp. Mam jeszcze konto w PKO BP - iPKO świetne, ale wysokie opłaty za konto (6,90 za konto + 2,00 za internet), 0,50zł za przelew zewnętrzny, 1zł za polecenie zapłaty, kolejki w bankach, itd itp. Trzyma mnie tam tylko kredyt, który sam się spłaca z konta i oddział w Realu czynny do 21 (wpłaty własne itp). Ale jak spłacę kredyt albo go przeniosę, to zrezygnuję z tego konta bo wkurza mnie te 8,90zł miesięcznie i 0,50zł za przelew w XXI wieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam konto w PKO sa od ponad dwudziestu lat ...to jest dobry i uczciwy bank. U żadnego Madoffa,Goldobmana i Sorosza nie zdeponuję ani jednego grosza.Ten ranking jest tyle wart co i przedwyborcze sondaże CBOS-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja do kilku lat mam konto w PKOBP ale myślę o przeniesieniu się do BZWBK ze względu na niższe koszty prowadzenia rachunku i większą ilość bankomatów. Mam również mbank który jest wygodny dla ludzi którzy często korzystają z róznego rodzaju usług i robią zakupy w internecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mBank eKonto według mnie jest lepsze, bo nie wymaga jakiegokolwiek dochodu stałego, takie konto się najbardziej przydaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kinol napisał:
Ja mam konto w PKO sa od ponad dwudziestu lat ...to jest dobry i uczciwy bank. U żadnego Madoffa,Goldobmana i Sorosza nie zdeponuję ani jednego grosza.Ten ranking jest tyle wart co i przedwyborcze sondaże CBOS-u
Albo w PeKaO S.A albo w PKO BP S.A. - to dwa różne banki, przy czym ten pierwszy jest już włoski A co do PKO BP to skarbiec dla rencistów i emerytów. Kolejki jak za komuny, wypłaty gotówki w okienku (100, 200zł) jakby bankomatów nie było. Wysoka w dzisiejszych realiach opłata za prowadzenie rachunku. 1zł za realizowanie polecenia zapłaty. Głęboka komuna jednym słowem i chcę się od niej uwolnić jak najszybciej.
Ostatnio edytowany 29 września 2010 r. o 20:04
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RaPi napisał:
Ja do kilku lat mam konto w PKOBP ale myślę o przeniesieniu się do BZWBK ze względu na niższe koszty prowadzenia rachunku i większą ilość bankomatów. Mam również mbank który jest wygodny dla ludzi którzy często korzystają z róznego rodzaju usług i robią zakupy w internecie
BZWBK to aż taką rewelacją nie jest. 7zł za prowadzenie jeśli na konto wpłynie mniej niż 1000zł miesięcznie, 50gr za przelew, 3zł za użytkowanie karty - opłaty dotyczą konta Wydajesz & zarabiasz (innych nie znam), więc bez rewelacji w porównaniu do PKO BP. A od 15 listopada i tak będzie można wypłacać kartą PKO w bankomatach BZWBK za darmo, a Inteligo już obecnie. Polecam dbNet w Deutsche Bank. Prowadzenie konta 0zł, przelewy krajowe 0zł, wypłaty ze wszystkich bankomatów 0zł i karta za 0zł jeśli przynajmniej raz w miesiącu się jej użyje niezależnie od kwoty płatności (nie wyobrażam sobie, że można cały miesiąc karty nie używać). Obecnie promocja - iPod Shuffle 5gen gratis za otworzenie konta lub zamówienie karty kredytowej.
Ostatnio edytowany 29 września 2010 r. o 20:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koaosa napisał:
mBank eKonto według mnie jest lepsze, bo nie wymaga jakiegokolwiek dochodu stałego, takie konto się najbardziej przydaje.
Różnica między mBankiem a Deutsche Bankiem jest taka, że w mBanku można wogóle konta nie używać ale za to wypłaty ze wszystkich bankomatów kosztują 5zł miesięcznie a w Deutsche Bank (zarówno w kraju jak i za granicą) wszystkie bankomaty są za darmo, tylko trzeba raz w miesiącu użyć karty. No i jest oddział banku a nie jakieś wpłatomaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam w BPH konto gdzie wszystko jest za free i wszystkie bankomaty za free. Muszę tylko kupić kartą 4 razy na miesiąc, ale to w takim mieście jak Lublin nie problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GAJOWY GUGAŁĄ napisał:
a ja mam w BPH konto gdzie wszystko jest za free i wszystkie bankomaty za free. Muszę tylko kupić kartą 4 razy na miesiąc, ale to w takim mieście jak Lublin nie problem.
Jeśli masz konto Sezam Direct to nie wszystko jest za free. Zlecenie stałe 1,99zł, polecenie zapłaty 0,99zł. Niby niewiele a kosztuje. Nie wyobrażam sobie płacić za polecenie zapłaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z PKO BP zrezygnowałam własnie z powodu opłat, których nie ma w mBanku . A te wpłatomaty? Byłoby suuper ok, gdyby było ich więcej, ew. gdyby można było wpłacać nie w macierzystych automatach do wpłat pieniędzy.
Ostatnio edytowany 29 września 2010 r. o 20:51
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mon napisał:
Ja z PKO BP zrezygnowałam własnie z powodu opłat, których nie ma w mBanku . A te wpłatomaty? Byłoby suuper ok, gdyby było ich więcej, ew. gdyby można było wpłacać nie w macierzystych automatach do wpłat pieniędzy.
Dziwię Ci się, że z dwóch najbardziej znanych banków internetowych wybrałaś mBank skoro największą jego bolączką są właśnie wpłaty. Wybierając Inteligo nadal byłby to ten sam bank = wpłaty w normalnych oddziałach PKO BP a nie byłoby opłat (pod warunkiem posiadania 100zł na koncie i transakcji kartą conajmniej 100zł). Swoją drogą to BRE Bank (właściciel mBanku) ma chorą politykę skoro nie można wpłacać na konto mBanku w oddziałach BRE i Multibanku (analogicznie do Inteligo + PKO).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się dziwię, że ludzie idą do PKO BP, czy Pekao SA... przecież tam są lokaty o mikroskopijnym procenciku i kolejki 2 kilometry zarówno do kasy jak i bankomatu.... bleeee.... wolę BZ-WBK (ich bankomaty nawet 10zł wypłacają - zero kolejek).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
forumercowicz napisał:
... a nie byłoby opłat (pod warunkiem posiadania 100zł na koncie i transakcji kartą conajmniej 100zł).
Dziwne warunki stawia Inteligo. Właśnie z tego powodu zrezygnowałem. Jak masz mniej niż 100zł na koncie to płacisz 4 zł za konto... bzdura (jakaś forma kary chyba) a bywało, że miałem mniej niż 100 bo biedny jestem. Więc musiałem wybrać mBank... jest dla biednych, takich jak ja, którzy chcą mieć konto i nie mają zbyt wiele kasy (bo przeżerają na życie większość) i ich tam za to nie karzą w odróżnieniu od Inteligo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eryk napisał:
Dziwne warunki stawia Inteligo. Właśnie z tego powodu zrezygnowałem. Jak masz mniej niż 100zł na koncie to płacisz 4 zł za konto... bzdura (jakaś forma kary chyba) a bywało, że miałem mniej niż 100 bo biedny jestem. Więc musiałem wybrać mBank... jest dla biednych, takich jak ja, którzy chcą mieć konto i nie mają zbyt wiele kasy (bo przeżerają na życie większość) i ich tam za to nie karzą w odróżnieniu od Inteligo.
jak jestes biedny to se w skarpecie drobniaki trzymaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alior Bank na 1 miejscu?? To są złodzieje i przekręciarze. Wszystko lądnie wygląda w reklamie ale mając u nich rachunek albo kredyt jest kupa ukrytych kosztów które wychodzą po podpisaniu umowy. Np. bankomaty za darmo na swiecie ale kurs wypłaty to kurs sprzedazy ustalony przez alior bank. Drugi temat kredyt hipoteczny w walucie ale wyplacaja ci po kursie kupna ktory sami ustalaja a kaza splacac po kursie srednim wiec juz na wejsciu jestes w plecy jakies 30 gr na kazdej pozyczonej zlotowce. Nie polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na temat Alior Banku i obsługi na placu zamkowym mam inne zdanie..... Pani obgryzająca paznokcie i zastanawiająca się nad każdym ruchem w komputerze. Wydaje mi się,że Pani dostała pracę po znajomości a brak kompetencji objawia się nerwowym obgryzaniem paznokci.. Kto będzie w owym banku proszę zwrócić na to uwagę. Poza tym Pani poinformowała ,że nadpłate kredytu zwracają w ciągu dwóch dni a na info lini, ze w ciągu tygodnia. Oraz "kto Panu tak powiedział???" O ile można dodzwonić się na info mnie zajeło to dwa dni. Pomijam, że zdarzyło mi się spóźnić dwa dni z ratą to już urywały się telefony ale ja mogę sobie poczekać nawet tydzień. Kliencie ty jesteś maluczki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[b]Śmieszy mnie ten ranking. Na pierwszy rzut oka widać, że newsweek robi reklamę pewnym grupom banków. Kryteriami wyboru ww. banku była jakość obsługi klienta. Niedawno byłęm na etapie szukania najodpowiedniejszego kredytu hipotecznego na zakup nowego mieszkania. Na pierwszy rzut oka wskazane w ww. rankingu banki miały rewelacyjne warunki kredytu: niska marża w połączeniu z wiborem była nawet niższa niż w bankach krajowych brak prowizji itd. Probelmy zaczynały się po wczytaniu w umowę. Okazuje się, że kredytu nie można spłacić wcześniej bez odsetek w przypadku jednorazowej spłaty, a jeżeli już to nakłądane są kary zazwyczaj kilkuprocentowe. Raty kredytu w jednym z czołowych na ww. liście banku są natomiast dużo wyższe niż w banku PKO BP pomimo mniejszego oprocentowania "na papierze". Szczerze nie mogłem się doszukać gdzie zostały ukryte te dodatkowe koszty. Reasumując, jeżeli komuś bank jest potrzebny wyłącznie do prowadzenia konta, na które wpływa miesięcznie 1400 PLN polecam ww. banki - miła obsługa i te sprawy. Jeżeli natomiast chciecie ubiegać się o kredyt hipoteczny lub gotówkowy szczerze polecam Polskie Banki Spółdzielcze oraz PKO BP. Obsługa może nie jest aż tak miła ale sami się przekonacie ile zostanie wam w kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Ja się dziwię, że ludzie idą do PKO BP, czy Pekao SA... przecież tam są lokaty o mikroskopijnym procenciku i kolejki 2 kilometry zarówno do kasy jak i bankomatu.... bleeee.... wolę BZ-WBK (ich bankomaty nawet 10zł wypłacają - zero kolejek).
Potwierdzam, że w banku BZ-WBK jest profesjonalna i bardzo miła obsługa,nie stoję w żadnych kolejkach, limit dzienny wystarczający - jednym słowem jest SUPER.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...