Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najlepsze prezenty dla dziewczyn na Mikołaja

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 listopada 2017 r. o 11:14 Powrót do artykułu
Patrzcie tutaj - prezentmarzen.com/malinowe-spa-warszawa/ Fajnym prezentem można zrobić wrażenie i coś sensownego dopasować, ale chyba każda kobieta będzie z czegoś takiego zadowolona - przynajmniej tak mi się wydaje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narzeczonej lot w tunelu w Lesznie już zamówiłem. We dwoje lubimy takie szalone prezenty :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale piękna dziewczyna na zdjęciu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja swojej dziewczynie zamowilem pakiet spa i mam nadzieje ze bedzie za***ona tym że jednak słucham co do mnie mówi ;)) ps polecam spa w łubinowym wzgórzu ;)***lubinowe.pl/oferty-specjalne/ 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej nie mieć baby. Taniej wyniesie, a i uniknie się pretensji. Niestety każda baba z wiekiem zamienia się w skarbonkę bez dna. Potrzeby finansowe coraz większe, a chęć do seksu coraz mniejsza.... więc po co wam baba? Nie mata na co pieniędzy trwonić frajerzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Patrzcie tutaj - prezentmarzen.com/malinowe-spa-warszawa/ Fajnym prezentem można zrobić wrażenie i coś sensownego dopasować, ale chyba każda kobieta będzie z czegoś takiego zadowolona - przynajmniej tak mi się wydaje...
 Wydaje ci się. Za babą nie trafisz. Chyba że masz wesołą "Zosie" co to byle co jej się podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darek napisał:
ja swojej dziewczynie zamowilem pakiet spa i mam nadzieje ze bedzie za***ona tym że jednak słucham co do mnie mówi ;)) ps polecam spa w łubinowym wzgórzu ;)***lubinowe.pl/oferty-specjalne/
 moja chce terapię komórkami macierzystymi. jarzysz? ile to *** będzie mnie kosztowało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja łaskawie powiedziała co chce dostać więc na szczęście nie muszę sam kombinować- to jest dla mnie zawsze nie do prze***enia, muszę dzwonić po koleżankach, podpytywać- koszmar! ale że z zeskory.com upatrzyła sobie portfel jakiś to wystarczyło dodać do koszyka i problem jednego prezentu mam chociaż z głowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na mikołajki w tym roku planuje kupić mojej dziewczynie srebrny wisiorek. wiem że bardzo lubi skromną biżuterię, a szczególnie srebro, przez co starałem się znaleźć odpowiedni naszyjnik. miałem niemały problem z wyborem, ale moim zdaniem ta kolekcja będzie najlepsza ***estore-pl.pandora.net/pl_pl/naszyjniki/ , a co wy o tym sądzicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem nie ma nic cenniejszego niż wspólnie spędzony czas więc dla mojej dziewczyny mam już do ***s://***termabania.pl kupione bilety- myślę, że taki relaks pomiędzy świętami a sylwestrem bardzo się nam przyda, a każda dziewczyna będzie z takiego prezentu zadowolona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez przesady to kupowanie prezentów nie jest znowu takie trudne, ja w ******fotoprint.pl/ zamówiłem nasze zdjęcie wspólne z ostatnich wakacji do zrobienia jako obraz na płótnie- nie wyszło to drogo a myślę, że prezent jest bardzo romantyczny i sprawię tym dziewczynie dużo radości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może być dziwne dla niektórych ale moja dziewczyna zamówiła sobie w media expert nową fife na mikołajki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja postanowiłem wywołać nasze wspólne zdjęcie na płótnie, czyli ala obraz w jakims duzym formacie. ***s://***foto4u.pl/fotoobrazy chyba tutaj widzialem najlepsza oferte i się zdecyduję. poza tym koleżanka już korzystała z ich usług i mowiła ze fajnie i starannie wszystko robią. myślę ze moja dziewczyna się ucieszy z prezentu, bo zawsze mowila, ze chciała dostac cos od serca ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepsze prezenty? to te dane od serca.. nie duży koszt i zadowolenie w 100%. ja ostatnio też kupiłem prezent właśnie tam: ***s://***printlander.pl/dla-niej/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepszy prezent to prezent, o którym dana osoba marzy :) ja np doskonale wiem, że moja dziewczyna uwielbia biżuterię, zwłaszcza srebrną dlatego pod choinkę jej kupię kolczyki srebrne z szafirem, już je upatrzyłem w dobrej cenie w sklepie topsilver
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zabieram swoją dziewczynę na romantyczną kolację do Restauracji Romantycznej w centrum Warszawy. Cały czas o niej mowi, że jest super i chciałaby kiedyś do niej pojsc, wiec idealnie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja dostała ode mnie lot w tunelu w lesznie i jutro mamy jechać by polatała. za***ona była bardzo bo nigdy takiego prezentu nie dostała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzcie po pakietach z Prezent Marzeń. Naprawdę niewielkim kosztem można znaleźć coś ciekawego. Kwestia jedynie taka, jakie macie podejście i ile chcecie wydać. Ale poniżej stówki macie również masaż, jak i wiele innych tematów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Empik Foto ma ciekawe prezenty w takich klimatach. Np. poduszka ze zdjęciem, ewentualnie kubek z foto, a może fotoksiążka? Najważniejsze jest takie dopasowanie prezentu, aby robiło to dużą różnicę. Każdemu może odpowiadać coś całkiem innego, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim coś skromnego. Może poduszka ze zdjęciem? Są takie na Empik Foto, kosztują śmieszne grosze, a to naprawdę praktyczny prezent. Tzn. tutaj masz w zasadzie pewność, że zostanie on wykorzystany. Nie ma większego ryzyka, że coś mogłoby pójść nie tak, ale oczywiście to kwestia danej osoby. Może jej pasować coś zupełnie innego - dopasuj pod oczekiwania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...