Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najlepsze szkoły nauki jazdy w Białej Podlaskiej

Utworzony przez monika, 22 sierpnia 2010 r. o 22:36
popieram krytyczną wypowiedź w sprawie szkoły AUTO IGA młoda i nie doświadczona kadra i kwalifikujące się na złom samochody.byłem w tej szkole na jazdach dodatkowych - obraz nędzy i rozpaczy.szkoła Puchalskiego to inna jakość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AUTO IGA to słaba szkoła.Miałem tam jazdy dodatkowe,dobrze że tylko dwie.Instruktorzy bez doświadczenia.Kursantów traktują jak króliki doświadczalne.Praktycznie z tego co wiem pracują tam ci,których w innych firmach nie chcą.Z tego co mówił mi instruktor z którym jeździłem ,że jak się podszkoli to zmieni firmę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marta napisał:
Popieram opinie poprzedniczki. Instruktorzy nie umieją nauczyć jeździć . Zakład Kształcenia Kierowców M.Paszkowski nie wiem jakim cudem było w czołówce . Co prawda nowe wyniki zdawalności egzaminów już nie są takie przychylne jak były .
Powiedz mi MARTA: Skoro nie umieją uczyć to jakim sposobem maja pierwsze miejsce w rankingu za 2010,a także 2 w 2009. Pewnie to tylko przypadek????A co powiesz jeżeli w przyszłym roku będzie podobnie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda na to,że szkoła AUTO IGA oczernia szkołę Puchalskiego .Najlepiej by było by sami wzięli się do solidnej pracy,biorąc przykład właśnie z tej szkoły.Na dobre imię i wysoką pozycję w rankingu trzeba zapracować, a nie pisać durnowate teksty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy i ostatni raz AUTO IGA.Nigdy więcej!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałam wpisy na forum i twierdzę,że szkoła Puchalskiego jest całkiem dobra.Znam opinię koleżanki ,która zdała tam za 2 razem (pierwszy raz spaliła się ze stresu).Znam z własnego wywiadu jak szkolą w innych szkołach,w sumie jest kilka prawie równorzędnych jak Oleszczuka,Lesiuka czy Paszkowskiego.Ale o szkole AUTO IGA nie słyszałam nic dobrego,jedynie to,że instuktorzy są trzymani jak psy na łańcuchu ,a właściciele ciągle ich opieprzają i patrzą im na ręce wyciskając każdy grosz.Wydaje mi się ,że lepszy już jest ZDZ niż AUTO IGA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zapisałem się na kurs do auto igi,ale zrezygnowałem z prostego powodu.Wykłady prowadziła jakaś baba mająca mierne pojęcie o przepisach .Poszedłem do Puchalskiego i jestem zadowolony.Zobaczymy jak mi pójdą jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewelina napisał:
Zdecydowanie nie polecam firmy ZKK M.Paszkowski . Instruktorzy nie umieją przekazać potrzebnej wiedzy aby zdać egzamin . Dodatkowo są bardzo niemili i bardzo krzyczą . Co do samochodów są one mocno wyeksploatowane . Zdecydowanie nie polecam . Musiałam dokupować godziny w innej szkole nauki jazdy .
Odpowiem EWELINKO:g...no prawda większośc zdaje za I lub II razem.Musiałaś być nie przeciętnym matołem skoro cię trudno było nauczyć,ewentualnie talent i umiejętności kierowania masz głęboko ukryte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witek napisał:
Odpowiem EWELINKO:g...no prawda większośc zdaje za I lub II razem.Musiałaś być nie przeciętnym matołem skoro cię trudno było nauczyć,ewentualnie talent i umiejętności kierowania masz głęboko ukryte.
Ja dokupowałem dodatkowe na ul.Janowskiej u paszkowskiego ,ale tylko dlatego,że z ZSZ na Brzeskiej uczuli mnie na starym puncie.moge powiedzieć ,że ani sobie ani mnie instruktor nie odpuszczał bywało ,że pot po plecach ciekł ale warto było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolega zdawał w Auto iga 3 razy,chyba ma na razie dość,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłam na kursie w firmie OLEK - nie polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzy razy oblałem (instr,PRYMAK) w Auto iga teraz jeżdżę u Puchalskiego z Panem Mirkiem i oczy mi sie otwarły - że niewiele mnie poprzednicy nie nauczyli.6 grudnia mam egzamin czuję ,że będzie dobrze,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak każda szkoła AUTO IGA ma swoje plusy, jak i minusy. Do plusów zaliczam kompetencje i cierpliwość p. Wojtka. Zdałam za pierwszym razem i jestem mu bardzo wdzięczna. Minus - faktycznie stan samochodów pozostawia wiele do życzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam Oleszczuka - instruktorzy bez doświadczenia.Proszę doradźcie mi gdzie mam mogę się podszkolić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edyta napisał:
Nie polecam Oleszczuka - instruktorzy bez doświadczenia.Proszę doradźcie mi gdzie mam mogę się podszkolić.
Odp:na pewno nie AUTO IGA,jeżeli już to to Puchalski ,ale nerwowy facet i bez przerwy się wydziera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola napisał:
Jak każda szkoła AUTO IGA ma swoje plusy, jak i minusy. Do plusów zaliczam kompetencje i cierpliwość p. Wojtka. Zdałam za pierwszym razem i jestem mu bardzo wdzięczna. Minus - faktycznie stan samochodów pozostawia wiele do życzenia
Nie polecam Wojtka dobrze szkoli ale tylko za prywatną kasę bez wiedzy firmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę że każdy z kursantów ma swoje osobiste wrażenia i nie ma co się kierować za bardzo innymi.U mnie były zmiany i ośrodków i instruktorów.Teraz po prostu takie czasy że liczy się pieniądz i im więcej pieniędzy tym lepiej i przedłużają oby ciągnąc kasę.Jeden mówi że radzisz sobie drugi że nie i że przydało by się jeszcze z 5 godzin.. Ale tych podstaw to myślę że każdy ośrodek uczy dobrze.Po prostu zdanie egzaminu jest teraz jak trafić 6 w totka i stąd biorą się te wszystkie żale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma nic gorszego niż AUTO IGA beznadzieja do kwadratu,przy tym miałem od nich propozycję wpisywania negatywnych opinii dla innych szkó jazdy bye zdyskredytować.Naprawdę kierują się niskimi pobudkami.Typowe gołociarstwo!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko auto iga,szkoliłem się w LOK i nic z tego nie wyszło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko auto iga,szkoliłem się w LOK i nic z tego nie wyszło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...