Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najlepsze szkoły nauki jazdy w Lublinie, Puławach, Kraśniku

Utworzony przez bree, 11 lutego 2010 r. o 22:39
Obserwujemy to zjawisko od czerwca ubiegłego roku, kiedy zmieniono przepisy dotyczące egzaminu na placu dlatego nadal Fałszujemy l godziny egzaminu w kartach egzaminacyjnych.Bydło niech poczeka kilka godzin na egzamin.– przyznaje Ryszard Pasikowski, dyrektor WORD w Lublinie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy szkoła jazdy DALKO jeszcze istnieje. Podobno ta tak dobrze wypadała i co z nią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A według mnie najlepiej uczą instruktorzy z LOK w Puławach. Jest tam najbardziej doświadczona kadra, a nie jak w innych ośrodkach uczą osoby, które same ledwo zrobiły prawo jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Kulka??? jak wypada?? zabrakło skali??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam "Formułę_L" w Lublinie. Nie są tak kosztowni jak mistrzkierownicy.pl, a uczą naprawdę skutecznie (polecam sprawdzić ranking). Zdawalność 2-3 miejsce w Lublinie w rankingu szkół jazdy. Poza tym to chyba jedyna szkoła, która uczy techniki jazdy, a nie tylko "pod egzamin". Wychodzenie z poślizgu, opanowanie pod/nad-sterowności samochodu na zakręcie. Naprawdę polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o pomoc. Nie jestem w stanie na stronie WORD LUBLIN znależć statystyk zdawalności z poszczególnych szkół nauki jazdy. Może ktoś podpowie gdzie ukryte są te statystyki opisane w artykule.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja szukałem tego rankingu ponad godzine i wymiękłem.Wpisujesz w ich wyszukiwarke "ranking" a wyników zero.W goglach też nic nie znalazłem. Jakaś tajemnica dostępna dla wybranych ,a można by zrobić tak jak w cywilizowanych miastach np. http://www.word.wroc.pl/content/blogsection/2/4/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Izabella napisał:
A czy szkoła jazdy DALKO jeszcze istnieje. Podobno ta tak dobrze wypadała i co z nią?
Nie ma co się sugerować tymi rankingami. W zeszłym roku przeglądałam rankingi i wybrałam szkołę Dalko, dopiero na egzaminie praktycznym okazało się że niewiele umiem, instruktorzy wprowadzali mnie w błąd, wpajali złe nawyki, dopiero wykupienie kilku godzin w innej nie mieszczącej się w żadnym rankingu szkole pozwoliło zdać mi egzamin bez najmniejszych problemów, nie jest to sukces szkoły Dalko. Radzę raczej sugerować się opiniami znajomych, młodych kierowców i kursantów po egzaminach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ecie pecie sranie w banie... ja tam wierze w spiskowe teorie... mają chody gdzie trzeba i dlatego dobrze wypadają... wiadomo że sporo błędów jest "nieostrych" np wyjazd z ulicy podporządkowanej w czasie dużego nasilenia ruchu, egzaminator może powiedzieć, że nastąpiło wymuszenie pierwszeństwa, a jak kursant będzie za bardzo ostrożny, to powie że tamuje ruch. Kamery niby są, ale do oceny tego manewru nie wychwycą tych niuansów. Egzaminator jest jak sędzia piłkarski w szerooooooooookim tego słowa znaczeniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dojechac do innych i pomagac? kliknij
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra jest szkoła w Świdniku"PRAWKO" pana Marka Suchonia,myślę że na obecną chwilę najlepsza a najgorsza "Jazda" z Racławickiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
narta napisał:
Nie ma co się sugerować tymi rankingami. W zeszłym roku przeglądałam rankingi i wybrałam szkołę Dalko,
Jeśli przeglądałaś rankingi to na pewno wiesz gdzie ich szukać. Powiedz dlacego nie pomogłaś tym dwum osobom które napisały posty przed tobą??.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne ze nie ma Rodmosu, ja tydzień temu zdałam za pierwszym razem, a to naprawdę szkoła na wysokim poziomie, pozdrawiam superinstruktora ernesta!!!_
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne ze nie ma Rodmosu, ja tydzień temu zdałam za pierwszym razem, a to naprawdę szkoła na wysokim poziomie, pozdrawiam superinstruktora ernesta!!!_
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego FAŁSZERSTWA już dawno nie widziałem. Oto ranking też z dziennika wschodniego sprzed tygodnia http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...PRASY/103226899 a wyniki zupełnie inne. Jedyne PRAWDZIWE DANE ma WORD i Wydział komunikacji. Te wszystkie rankingi w tych pseudo-gazetach szmatławcach to można sobie w d... wsadzić. Albo do sądu ich podać to zaczną w końcu prawdę pisać, jak zapłacą konkretne odszkodowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jedyne PRAWDZIWE DANE ma WORD i Wydział komunikacji. Te wszystkie rankingi w tych pseudo-gazetach szmatławcach to można sobie w d... wsadzić. Albo do sądu ich podać to zaczną w końcu prawdę pisać, jak zapłacą konkretne odszkodowania.
Następny geniusz który nie podaje linka do źródła.GDZIE TE RANKINGI?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeśli przeglądałaś rankingi to na pewno wiesz gdzie ich szukać. Powiedz dlacego nie pomogłaś tym dwum osobom które napisały posty przed tobą??.
bo ja taka wredna jestem oto pomoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jedyne PRAWDZIWE DANE ma WORD i Wydział komunikacji.
WORD nie ma prawdziwych danych! kurs robiłam w Dalko i taką informację ma WORD, ale egzaminu ze względu na wyuczone błędy zdać nie mogłam, jeździć poprawnie nauczyła mnie szkoła KLIK, poprawili wszystkie błędy i złe nawyki, które wpoił mi instruktor z poprzedniej szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekaw czy tego "super" podejścia do osoby egzaminowanej uczą na kursie na egzaminatora. To "pozytywne" nastawienie i "otwarte serce" panów egzamonatorów jest wręcz powalające. Proponuje się kursantom spoykania z pschologiem, który ma pomóc poradzić sobie ze stresem a wystarczyłoby zmienić podejście egzaminatorów do kursantów, aby egzamin na prawo jazdy odbywał się w przyjaznej atmosferze. Również aby egzamin nie był polowaniem a sprawdzeniem umiejętności. Wiele razy spotyka się sytuację, że gdy znak stop zasłoni jakaś gałąź tam ruch samochodów egzaminacyjnych się wzmaga-bezsens. Jeszcze jednen pomysł dla Panów od umieszczania w prasie badź internecie zestawień. Dlaczego nie prowadzi się rankingu oblewania przez danych egzaminatorów. Powinno poddać się możliwości oceny przez kursanta danego egzaminatora ale nie pod względem znajomości przepisów ale pod względem podejścia do człowieka. Taki ranking wyglądałby super na stronie WORD Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Kurs robilam w LOK Lublin na Naleczowskiej i zdalam za pierwszym razem. wszystko zalezy od umiejetnosci a nie od osrodkow szkolenia kierowcow... pozdrawiam wszytskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...