Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najlepsze szkoły średnie w Białej Podlaskiej

Utworzony przez absolwent, 24 listopada 2010 o 20:16
Po ukonczeniu gimnazjum z dosc wysokim wynikiem punktowym bardzo cieszylem sie ze bede uczyl sie w "najlepszym" bialskim liceum (II LO). Jednak tamtejsi nauczyciele i poziom nauczania sprawily ze moj entuzjazm bardzo szybko opadl. Poziom to ta szkola moze i posiadala...ale ladnych parenascie lat temu. Bardzo zaluje ze nie poszedlem do innego liceum (np. I LO). O nauczycielach nie moge powiedziec nawet tego zeby mieli nadzwyczaj wysokie wymagania(z czego w tym momencie bardzo bym sie cieszyl)...co najwyzej wyladowywali swoje zle emocje na uczniach. Wszystko co osiagnalem i czego nauczylem sie podczas pobytu w tym liceum zawdzieczam tylko i wylacznie samemu sobie, samodzielnej nauce w domu i zajeciach "dodatkowych"(korepetycjach), na ktore chodzilem nie ze wzgledu na to ze sobie nie radzilem w szkole tylko dlatego ze wiedzialem ze to czego mnie tam ucza na pewno nie wystarczy by dobrze zdac mature i dostac sie na wymarzone studia. NAuczyciele II LO maja wielkie zdanie o sobie co kompletnie nie odzwierciedla ich wiedzy i umiejetnosci jej przekazywania. Teraz... jestem studentem Politechniki Warszawskiej i widze jak wielka roznica jest miedzy poziomem mojej wiedzy(ktora i tak staralem sie posiasc w jak najwyzszym stopniu sam)a wiedza moich koleow ktorzy ukonczyli licea w innych miastach. Mam ogromne zaleglosci wynikajace z tego ze wiekszosc osob studiujacych ze mna dany material opanowalo w liceum.Ja....niestety nie.W liceum slyszalo sie ciagle ze tego "material nie obowiazuje" "tego nie ma w programie" . Niestety przychodziac tutaj, na politechnike nikt nas nie pyta czy mielismy to w liceum, oni tylko wymagaja...II LO nawet w najmniejszym stopniu nie przygotowuje do studiow wyzszych na poziomie m.in. PW(budownictwo). Jest to bardzo irytujace kiedy wiem ze szkola uwazajaca sie za tak wielka ma poziom godny pozalowania. A wysoki wynik dotyczacy absolwentow dostajacych sie na porzadne uczelnie wyzsze wynika tylko i wylacznie z ich indywidualnej pracy. Byc moze II LO posiada kilku wybitnych uczacych tam nauczycieli...niestety ja nie mialem przyjemnosci na nich trafic...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
osoba wyżej najprawdopodobniej skończyła kraszaka (kraszak i platerka strasznie na siebie wjeżdżają - taka prawda) skończyłem platerkę, łatwo nie było, matura poszła dosyć przyjemnie. Czekam spokojnie na wyniki, będą wysokie. Jeśli ktoś chce się nauczyć to w obu szkołach się nauczy. Polecam oczywiście platerkę - ładne dziewczyny, miła atmosfera ogólnie jest fajnie, aczkolwiek trochę się wymaga, to już nie jest gimnazjum. O kraszaku się nie wypowiem w żaden sposób - mam tam paru znajomych jedni chwalą drudzy nie, tak jak i pewnie w Platerce. Obie szkoły są dobre. Mimo wszystko zapraszam do Platerki
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: